DUBAI - CABINE CREW

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
M

mozda_s

Gost
Potrebne su mi sve moguce informacije koje se ticu Emirathes Airlines-a.
Verovatno ste culi ili imate nekog u svom okruzenju ko radi kao cabine crew u Dudaiju!!!
HELP :!: :!: :!:
SVE STO ZNATE,ALI NE REKLA-KAZALA,konkretno nesto!!Unapred zahvalna!!!
 
Najbolje i najiscrpnije na ovu temu mozes pogledati na sajtu Zorana Modlija,posto je njegova cerka radila u Emiratima kao stw.Ja sam davno bila na tom sajtu,ali se secam da je u vezi posla stjuardese sve lepo objasnjeno.Njegova cerka Ana je u vidu pisama,tj e mailova koje je slala svojima objasnila kako izgleda boravak,obuka...nazalost,ja sam zaboravila adresu tog sajta,ali mozda preko sajta udruzenja stjuardesa mozes doci do adrese.Kopaj malo na Krstarici pa ces verovatno pronaci. Srecno!
Lidija (stw Jat-a
 
dosta vremena sam u turizmu....necu da ti kazem detalje ...ne radim za emirate vec za neku kompaniju,............svaka devojka koja je ovde je prostituka...u diskotekama izlaze hindusi i arapi i sve devojke su iz siromasnih zemalja (osim engleskinja i nekih svabica koje imaju dobre poslove) ..izadjes u diskoteku ili hotel , narucis pice i pridjes devojci koja je u tom prostoru a zatim odes kod nje u smestaj za nekih 20 evra pa navise....masa je nasih devojaka koje rade kao neke turisticke radnice a u stvari su prostitutke....haram ovim podrucjem i znam sve....normalne devojke (osim turistkinja ) ni ne izlaze ....one koje rade guraju kolica ili izlaze sa muzem da bi se znalo da nisu prostitutke....svakog dana (boravim cesto na dubai airport ) pristizu hiljade robinja iz indonezije i rusije....i pokoja nasa stigne JAT-om....sve zavrse po raznim domacinstvima da rade nizasta....pasos se odmah oduzme tako da ne mogu da ga povrate bas tako lako.....dobra drugarica iz rumunije je radila samnom a pored toga je davala za pare...presla je sada u emirates..ali ne kao stjuardesa vec radi na "kopnu"....arapi su majstori za zene i uvek su bili....skidam im kapu!!! od zemlje su napravili da niko ne ostane uskracen od seksa....malo price lepih gradjevinja i td...ovo je zemlja za prave muskarce i prostitutke!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 
....plate su oko 800 evra (koliko sam uspeo da saznam jel sve lazu kao i sto lazu da su moralne i ne rade "ono" za pare , a nase i ruskinje su poznate da sve to rade za dzabaka i zbog toga su u poslednje vreme arapi uzeli veci broj "te rase")....radno vreme je ubitacno i svaka postane rob u pravom smislu reci....stanuje se sharing accomodation i svaka je kontrolisana i snimana kamerom u sobi sta radi (mnoge to ni neznaju)...kada devojka poludi smuva je neki indus sa mercedesom od 100000 evra ili bmw-om ..uradi radnju i sutne je....ili neki sirijac ili lokalni emiracanin....zatim devojka shvati gde je , skupi nesto para i vrati se kuci.........ne moj da mislis da sam cinican jer je meni ovaj svet poceo da odgovara bas zbog toga....hiljade etiopljanki, nigerijanki ....pristizu na aerodrom i zavrsavaju kao pros......svaki dan pratim kako devojke zavrsavaju tamo......posada JAT-a je dobro poznata na aerodromu kao "brod baba" jer su sve stjuardese babe .......... :D
najlepse su zenske iz ethipian airlines u nekoj uniformi zelenkastoj..abnmormalno seksipilne ...pa devojke iz klm u plavoj uniformi....itd...JAT ima najgori rejting.....e da sri lankian airlines je super...ribe u lepim haljinama sa otkrivenim stomacicem.jaoooooooooooooooooooooooo
 
Pa, nije tacno, u JAT-u je primljeno oko 30 mladih stjuarda i stjuardesa (uglavnom radimo 6 meseci preko leta), a bice primljeno jos 30 novih...
I nasa kompanija se podmladjuje! A i nase starije koleginice se odlicno drze, svaka im cast!
Vidimo se u Dubai-ju!
 
ralac:
dosta vremena sam u turizmu....necu da ti kazem detalje ...ne radim za emirate vec za neku kompaniju,............svaka devojka koja je ovde je prostituka...u diskotekama izlaze hindusi i arapi i sve devojke su iz siromasnih zemalja (osim engleskinja i nekih svabica koje imaju dobre poslove) ..izadjes u diskoteku ili hotel , narucis pice i pridjes devojci koja je u tom prostoru a zatim odes kod nje u smestaj za nekih 20 evra pa navise....masa je nasih devojaka koje rade kao neke turisticke radnice a u stvari su prostitutke....haram ovim podrucjem i znam sve....normalne devojke (osim turistkinja ) ni ne izlaze ....one koje rade guraju kolica ili izlaze sa muzem da bi se znalo da nisu prostitutke....svakog dana (boravim cesto na dubai airport ) pristizu hiljade robinja iz indonezije i rusije....i pokoja nasa stigne JAT-om....sve zavrse po raznim domacinstvima da rade nizasta....pasos se odmah oduzme tako da ne mogu da ga povrate bas tako lako.....dobra drugarica iz rumunije je radila samnom a pored toga je davala za pare...presla je sada u emirates..ali ne kao stjuardesa vec radi na "kopnu"....arapi su majstori za zene i uvek su bili....skidam im kapu!!! od zemlje su napravili da niko ne ostane uskracen od seksa....malo price lepih gradjevinja i td...ovo je zemlja za prave muskarce i prostitutke!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ti si bolestan, majke mi
 
Postoji kurs za stjuardese na Surcinu,u JAT-ovom skolskom centru.Uslov je zavrsena cetvorogodisnja srednja skola,dobro poznavanje Engleskog jezika,nesto slabiji nivo se trazi za drugi strani jezik(Italijanski,Nemacki,Ruski,Spanski ili Francuski).Takodje je potrebno odlicno zdravstveno stanje i da znas da plivas.Kurs traje par meseci.A posle pratis u novinama kada ce izaci konkurs za radno mesto.E a tu ti je vec gadna borba,kao uostalom i za sva druga radna mesta u Srbiji.Srecno!
Lidija
 
Btw... ja radim u Emirates Airlines i mogu iz prve ruke da kazem da to sto pricas apsolutno nije istina... Naravno uvek postoje izuzeci, ali njih vidis ako ih bas trazis, sto je izgleda slucaj sa tobom. Imam gomilu prijatelja i prijateljica ovde i niko od njih se ne bavi prostitucijom, mogu da odu kuci ( i idu) kad kod pozele i zive normalan zivot ovde. Toliko od mene...pozz
 
@YoorQue?

Jel ti kapiraš da odgovaraš na nečiji post od PRE 5 GODINA ?!
smiley_emoticons_doh.gif
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top