FTA quadro 8055

d&d

Zainteresovan član
Poruka
188
Pozdrav ljudi,

kupio sam digitalni risiver quadro 8055, instalirao ga i radi mi super. Ali vecinu dobrih kanala sto su dobri nemam. Kodirani su. Cuo sam da taj risiver, posto ima RS232 port moze da otkljuca neke kanale.


REkli su mi ljudi odavde, s foruma i ja im se zahvaljujem. Stvarno bih voleo ako je moguce da otkljucam. Znaci, recite mi sve, kako se to uopste radi i gde ja mogu da skinem te kljuceve. Ja sa trenutno na hotbirdu, ali to je nebitno, ako moze na astri , ja cu se prebaciti.
Znaci, da li je moguce uopste da se radi tako nesto.


Hvala Vam. ..
 
Gde da nadjem tu temu za pocetnike.

Mnogo ti hvala sto mi pomazes... Kako da ja ubacim u risiver ovaj softver, da li se uopste to ubacuje ili se sve instalira prvo na kompu, ne razumem. Ekstenzija fajla je bin, meni barem nepoznata. Kako uopste da uradim to, i da , da li to otkljucava sve kanale ili samo neke i koje.
 
To za pocetneki ces naci kao ljepljivu temu na ovom forumu, ekstenzija fajla bin ti je software koji ubacujes u resiver itd, ali evo da ne trazis puno, evo ti uputstvo.
 

Prilozi

  • uputstvo.txt
    2,3 KB · Pregleda: 153
Ne mogu da nadjem taj program, DnUpMan za quadro 8055,

Znam da sam pomalo dosadan, ali verujte mi , prvi put se srecem sa ovim, i bukvalno ne znam nista.

Molim da mi neko posalje taj program ili mi reci gde da skinem. Moj mail je darkodav@yahoo.com


hvala Vam ljudi na pomoci...
 
Hvala

sve sam uradio i ja mislim da radi, s tim... Kliknuo sam na kanal TPS-a, bilo koji, i on ga je otvorio. Posle nekoliko sekundi je zatvorio i napisao da sacekam jer se se kod nadogradjuje. Cekam vec 50 min. Jel to tako mora...

Da li postoje kljucevi za digital +, recimo tekila, znate sta hocu. Toliko, i hvala mnogo.

Znaci, mislim da radi, samo da li treba ovoliko da se ceka...
 
odes na sat help i skini zadnji software i zadnji kljuc za tps pa ih ubaci, kod promjene kljuca neces cekati duze od 30 sec. d+ je trenutno nemoguce gledati, a imas i ovde temo o d+ pa parati i saznat ces kad ces ga moci gledati
 
Da li je tacno da ovaj risiver prima samo 256 kljuceva, mozda zbog toga nece meni da otvori, jer je mnogo. SAmo jedan fajl .kbn ima oko 600 kljuceva...

Ako bih morao da brise iz key maker-a pa na edit, moze samo jedno po jedno, ne moze se selektovati kao u notepadu.
Nije valjda da cu morati tako da ubacujem kljuceve...
 
Hvala ti mnogo sto mi pomazes,


moj mail je darkodav@yahoo.com...
Molio bih te daa mi posaljes sve sto treba i da mi objasnis mada otprilike znam kako se radi. samo mi j problem to sto cekam dugo nadogradnju i znas vec... ja Sam na hotbirdu, planiram da se pomerim na astru, tvoj savet je koji. koji je bolji trenutn. Interesuje me najvise sport, fudbal. filmovi, ***** filmovi. Znaci tvoj savet...; koji su kanali za to

samo da znas da sam ubacio softver... cak i kljuceve, pa ih i obrisao preko key maker-a. ali kada odem na podesavanje jezika i udarim 9999 otvori se i nema nista. onda pritisnem zuto dugme na daljinskom i on mi stavi neke kljuceve, t8j. default. sta to znaci. pokusao sam i da ubacim preko daljinskog, ne ide. neke kanale ceka malo za nadogradnju, recimo oko 15 sec i onda otvori. to su kanali sf1 i sf2, ove ostale mnogo dugo ceka nadogradnju. Molim te objasni mi sve...


jos jednom hvala ti...
 
E ovako

hvala ti sto si mi poslao kljuceve, ja sam juce skinuo najnovije kljuceve sa sat help-a
i ubacio ih, ladno je proradilo. TPS je radio i jos poneki, multi vision nije.

Radio je juce ceo dan i celo vece, danas kada sam ustao, opet nije htelo.


skinuo sam malo pre tvoje kljuceve i nece,

ne znam sta se desava, da li nisu opet zakljucani kanali ...

toliko , i hvala...
 
nema veze, ja sam se prebacio na astru, barem meni je bolje.


sve u svemu, hvala ti... Na astri mnogo vise kanala ima koji nisu zakljucani a koji su dobri.

Posecivacu redovno sat help i skidacu odgovarajuce kljuceve. Mnogo ti hvala sto si mi pomogao oko svega.

Sada sam delimicno naucio i znam da uradim i nesto sam. Sve je stvar iskustva. Hvala...
 

Back
Top