Oshini po sirotinji raji...

  • Začetnik teme Aleksej_BASO
  • Datum pokretanja
A

Aleksej_BASO

Gost
Jel to posteno i normalno da covek ne moze pole celoprepodnevnog skljakanja da bar ode kuci normalno, nego mora da ceka 2 sata autobus ili da ide peske, jer je ceo grad blokiran zato da bi neki smradovi i gmazovi nedostojni druge reci, mogli da se vozikaju 150 km/h ulicama u svojim audijima i tako to.....

***** ja njima svima mater! :evil: :evil: :evil:

Celo pre podne i popodne.... Grad uzurpiran. :evil:

I abs se vracaju iz lova i zdreancija (daboga pocrkali svi od holesterola) u vreme kada se ljudi vracaju sa posla.

I posle Tita Tito....
 
Kako ne? Celo pre podne su na naselju i preko rumenacke ulice (toliko sam video) na svim raskrsnicama bili panduri i blokirali saobracaj kada "vazni gosti" treba da prodju. A bilo ih je nekoliko tura :?

A buduci da je i 7 i 8 kasnila znaci jos negde su bile blokirane raskrsnice..

Dobro de Liman nije tako bitan korz njega se ne prolazi :lol:
 
Aleksej_BASO:
Kako ne? Celo pre podne su na naselju i preko rumenacke ulice (toliko sam video) na svim raskrsnicama bili panduri i blokirali saobracaj kada "vazni gosti" treba da prodju. A bilo ih je nekoliko tura :?

A buduci da je i 7 i 8 kasnila znaci jos negde su bile blokirane raskrsnice..

Dobro de Liman nije tako bitan korz njega se ne prolazi :lol:


naselje mora da je veoma bitno, pogotovo ako su vodili neke iz un pa im pokazivali jad i bedu po naselju. ono, musava deca se igraju u barama, kerovi lutalice napadaju stare i bespomicne a ljudi se ubijaju oko korice hleba.... za to je naselje kao stvoreno!

mislim, ako srbija dobije neku ogromnu donaciju i pomoc, to sve ima da zahvalimo vama naseljskim klosarima jer delujete neodoljivo jadno!!! :lol: :lol: :lol:
 
kapiram da je kolona formalnih limuzina sa tamnim staklima kojim slucajem i zastala na naselju, odjednom bi se stvorilo na stotine "musave dece", gole i bose kako se u glas deru "sinjore, daj malo love" i slicne stvari... :wink: a kad bi se uvazeni gosti brze bolje pokupili i uzasnuti prizorom nestali u daljini i kroz skripu guma, deca bi jos uvek trcala za automobilima koji nestaju na horizontu jer ne desava se svaki dan na naselju da prolaze ta "kola bez konja" o kojima su toliko culi od starijih.... :lol: :lol: :lol:
 
nesons:
bogumi Radosave...kako si ti to opiso i deca Etiopije su burzuji za decu Naselja :lol:


pomozimo deci Naselja :lol: ( UNICEF:| )


svako da 10 nardija i posaljemo im da naprave skolu....

poor_children.jpeg
 
pa kad dignu plocu i naprave priredbu, sve sa melodikama, metalofonima i drvenim stapicima i krenu..... " Nesonse, lepi, dobri i pametni, ti sto si nam omogucio da znanjem otvorimo oci i shvatimo svet oko sebe....... :shock: :lol:


a nesons sedi u prvom redu i sija od zadovoljstva....yebeni mecena, dobrotvor!!! :p
 
polako debeli polako, kakav direktor! :shock:
alo bre, ne znas ni da pises najbolje sad odmah direktor...?!?
skola se zove po tebi, ti si ktitor, dobrocinitelj, zar ti deciji osmesi i zahvalnost nisu dovoljna nagrada, nego bi hteo i direktorsku platu, vidis da nema za sta kuce da ih api!!
 
HEMI 426:
naselje mora da je veoma bitno, pogotovo ako su vodili neke iz un pa im pokazivali jad i bedu po naselju. ono, musava deca se igraju u barama, kerovi lutalice napadaju stare i bespomicne a ljudi se ubijaju oko korice hleba.... za to je naselje kao stvoreno!

mislim, ako srbija dobije neku ogromnu donaciju i pomoc, to sve ima da zahvalimo vama naseljskim klosarima jer delujete neodoljivo jadno!!! :lol: :lol: :lol:

E tebra to si ti zalutao tako kada se ide iz Ive Andrica prema ribarcu u onu cergu... Nije to Novo Naselje :lol:
 
Predsednik Boris i ostala kamarila iz okruženja Mesić , vuajnović ... su u Karađorđevu dogovarali borbu protiv terorizma... :-) što bi naš narod rekao : yebalo majku !

Inače juče celo pre podne je bio zatvorena tzv.auto put NS-BGD, iz istog razloga...

Šta reći ...
 

Back
Top