Natalna Karta Relokacije

beba_toronto

Ističe se
Poruka
2.642
Ako dugo zivite u drugom gradu ili drzavi manje ili vise udaljenim od mesta rodjenja, po mojoj logici bi aktivna natalna karta postala karta relokacije...
Samo "prepravite" natalnu kartu tako sto cete uzeti koordinate za novi grad u kome zivite, i vreme vaseg rodjenja koje je u tom trenutku bilo u tom gradu, i dobili ste kartu relokacije....
Sve planete su na istim mestima i stepenima u istim znacima , samo su kuce pomerene, i imate drugi podznak...uglavnom promene su drasticne...pa ako dugo zivite u nekoj udaljenoj drzavi ili u drugom gradu, pogledajte tu kartu, mozda ima vise smisla i mozda se bolje podudara sa vasim trenutnim zivotom nego originalna natalna karta...
to znaci da je relokaciona karta postala aktivna, jer ste "postali deo mesta/drzave" u kojoj zivite..i onda pogledajte tranzite....
mada originalna natalna karta jos uvek vazi, ali relokaciona pokazuje bolje vase trenutno "stanje" u svim oblastima......
 
ovo je moja karta relokacije plus tranziti za danas

beba_karta_relokacije_plus_tranziti_za16.10.2006.GIF
 
Stvarno nisam cula za ovu varijantu?! Re- lokacija se radi za solarne horoskope i to je vise nego validno makar se i na kratko nasli u drugom gradu, mestu ili drzavi, dana kada vam se desava suncev povratak. ali ovu teoriju bi mogla da predloziz na nekoj astroloskoj konferenicjii :p Raspitaj se dali se odrzavju "zasedanja" astrologa u Torontu.

Interesantno vrlo!
 
Neptunijanka:
Stvarno nisam cula za ovu varijantu?! Re- lokacija se radi za solarne horoskope i to je vise nego validno makar se i na kratko nasli u drugom gradu, mestu ili drzavi, dana kada vam se desava suncev povratak. ali ovu teoriju bi mogla da predloziz na nekoj astroloskoj konferenicjii :p Raspitaj se dali se odrzavju "zasedanja" astrologa u Torontu.

Interesantno vrlo!

Pa to sam nasla na ovim americkim engleskim sajtovima ima mnogo toga o relokacionim kartama, oni to vec uveliko praktikuju, nego sad cu ja da dodjem ako bog da u bgd....
pa cu tamo, na zasedanje astrologa :D :D
 
beba_toronto:
Pa to sam nasla na ovim americkim engleskim sajtovima ima mnogo toga o relokacionim kartama, oni to vec uveliko praktikuju, nego sad cu ja da dodjem ako bog da u bgd....
pa cu tamo, na zasedanje astrologa :D :D

Zvuci vrlo logicno i primenljivo. Stvarno koliko god da citam nase dobre astroloske casopise i pratim literaturu nisam cula da je neko pricao o tome cak ni kao o necemu sto praktikuju Ameri?
Dodji ti ovde pa im objasni na " zasedanju" kako to ti radis :p
 
Neptunijanka:
Zvuci vrlo logicno i primenljivo. Stvarno koliko god da citam nase dobre astroloske casopise i pratim literaturu nisam cula da je neko pricao o tome cak ni kao o necemu sto praktikuju Ameri?
Dodji ti ovde pa im objasni na " zasedanju" kako to ti radis :p

problem je sto ja to ne radim...ja za sad samo citam o astrologiji, ali kad dodjem tamo
uskoro...nadam se da cete da me naucite :)))))
al cu da dodjem na zasedanje np, ako me primate:))
 
Neptunijanka:
Stvarno nisam cula za ovu varijantu?! Re- lokacija se radi za solarne horoskope i to je vise nego validno makar se i na kratko nasli u drugom gradu, mestu ili drzavi, dana kada vam se desava suncev povratak. ali ovu teoriju bi mogla da predloziz na nekoj astroloskoj konferenicjii :p Raspitaj se dali se odrzavju "zasedanja" astrologa u Torontu.

Interesantno vrlo!


moze li mala pomoc ??? preselila sam se u inostranstvo na dve godine (za sada na dve u jedan grad ) da li bi bilo razlike u mojoj natalnoj karti zbog promene mesta boravka? moze li pomoc??? :roll:
 
putzaraj:
moze li mala pomoc ??? preselila sam se u inostranstvo na dve godine (za sada na dve u jedan grad ) da li bi bilo razlike u mojoj natalnoj karti zbog promene mesta boravka? moze li pomoc??? :roll:


Pa da u tome je i fora. Da sada ukucas sve svoje podatke ali u odeljak za mesto rodjenja - grad gde si sada, pa da vidis kako ti se " pise" tamo negde.

Ako vidis da ti se ne pise dobro ......... vrati na 'staro ' mesto -mesto rodjenja :p
 
Neptunijanka:
Pa da u tome je i fora. Da sada ukucas sve svoje podatke ali u odeljak za mesto rodjenja - grad gde si sada, pa da vidis kako ti se " pise" tamo negde.

Ako vidis da ti se ne pise dobro ......... vrati na 'staro ' mesto -mesto rodjenja :p

a mora da pomeri i vreme...vreme koje je bilo u tom mestu u vreme njenog rodjenja....
ako nije isto vreme:)
u svakom slucaju gledaj sunce, mora da bude na istom stepenu, sekundi i minuti , pa ako nije pomeraj vreme dok ne bude na istom stepenu tacno kao u natalnoj karti...

npr, u mojoj relokacionoj karti vreme je 17;40 pm....a rodjena sam u 22:40 po vremenu u beogradu, a tada je u Torontu bilo 17:40:)))
 
ma idite tamo na astro.com ima program..
samo klikni na extended chart selection pa izaberi u tabeli Relocation chart\
klikni na show the chart, pa onda dole u dnu ima reference place...
pa to promeni , stavi grad gde sad zivis pa onda tamo klikces continue itd...
pa ce tamo program sam sve da izracuna
:)
 
beba_toronto:
a mora da pomeri i vreme...vreme koje je bilo u tom mestu u vreme njenog rodjenja....
ako nije isto vreme:)
u svakom slucaju gledaj sunce, mora da bude na istom stepenu, sekundi i minuti , pa ako nije pomeraj vreme dok ne bude na istom stepenu tacno kao u natalnoj karti...

npr, u mojoj relokacionoj karti vreme je 17;40 pm....a rodjena sam u 22:40 po vremenu u beogradu, a tada je u Torontu bilo 17:40:)))

A znaci tempira se kao kada radis relokaciju solara???

Mislim a ta opcija postoji i u Win Staru. Ustvari postoji za kompozitne horoskope a za natal nisam sigurna.
 
Neptunijanka:
A znaci tempira se kao kada radis relokaciju solara???

Mislim a ta opcija postoji i u Win Staru. Ustvari postoji za kompozitne horoskope a za natal nisam sigurna.

e ne znam stvarno kako se radi relokacija solara ali za natalnu rel. znam da je samo vreme pomereno i da su ubacene koordinate trenutnog mesta obitavanja....

npr. radis rel. za toronto ubacis samo koordinate za toronto i kao vreme rodjenja 17:40
umesto 22:40, kao sto je kod mene..
to je vreme tvog rodjenja u tom trenutku u torontu, to je to
 

Back
Top