stomacni virus

Imam 28 godina,imam dijareju vec 3 dana,pila sam flonivin ali mi nista nije pomogao,na dijeti sam vec ta tri dana,i cula sam da vlada neki stomacni virus. A ako je virus onda valjda treba da protekne neki period da bi prosao i zanima me koji je to vremenski period??? :confused:
 
sto se slike tice - ne znam, meni stavila dr jos davno. A sto se stomacnog virusa tice, obzirom na diareu uzimaj dosta tecnosti, slane supe iz kesice ili domace, mozes da probas sa kokakolom (daje se deci da im se zaustavi proliv), no sem dosta tecnosti (vode, supe, caja od nane) i dijetalne ishrane nista vise ne mozes da uradis sem da cekas. Koliko ce ti dana trebati ne zavisi samo od virusa nego od tvog imuniteta i stanja organizma. Nekome bude bolje za dan, nekome za tri, nekome za nedelju dana. Ako nemas nikakve druge tegobe (jake bolove u trbuhu, povracanje, krvavu ili sluzavu stolicu, visoku temperaturu, nesvestice i malaksalost itd) nemas se zasto brinuti: lezi i odmaraj, proci ce.
 
Ja sam juce imala dijareju nekoliko puta dnevno,imam bolove u stomaku,
temperatura mi je bila prvo 39 sa 2 pa se povecala na 39 sa 8,i onda se smanjila na 37 sa osam,
koje lekove da pijem i za koliko dana moze da prodje taj stomacni virus?
 
Hvala Sofija,mada ja sam uzimala neki antibiotik i brufen i jela sam prvo supice iz kese,
pa sam sledeci dan jela dvopek
pa treci dan sam uzela dzigericu od svinje ispecenu,
posle toga me je boleo zeludac.Koliko dana traje taj virus?
 

Back
Top