Putin i Olmert o bezbednosti zemlje

King David

Aktivan član
Poruka
1.172
IZRAEL: OBUZDATI I IRAN

Premijer Izraela Ehud Olmert izjavio je juče da će iranska nuklearna pretnja i razvoj događaja u Severnoj Koreji dominirati njegovim razgovorima s ruskim predsednikom Vladimirom Putinom tokom dvodnevne posete Moskvi iduće sedmice, prenosi Tanjug. Izrael je još pre nekoliko dana upozorio da bi Severna Koreja mogla da prosledi nuklearnu tehnologiju Iranu, a izraelski ambasador pri UN Dan Gilerman apelovao je na SB UN da preduzme oštre mere protiv "mahnitog" Irana zbog razvoja atomskog programa. - Međunarodna zajednica bi trebalo da nauči lekciju iz onoga što se desilo u Severnoj Koreji. Severna Koreja je bila samo uvod. Iran će biti celovečernji film, koji će se prikazati u celom svetu, ako niko ne preduzme akciju - rekao je Gilerman za izraelski vojni radio

( Glas Javnosti )

Zabrinutost G-dina Olmerta, verujem da ce razumeti ruski Predsednik Vladimir Putin. Putin je veoma razuman covek, i zna da je Drzava Izrael ugrozena, te ne sumnjam da ce biti nekih nesuglasica sa Olmertom. Samo da se dorade neke finese, i to je to...
 
jedite_kod_Joa:
Држава Израел угрожена!?
Мора да се шалиш.

Pa, ja samo prenosim utiske izraelskih zvanicnika. Malo se i shalim, dakako. Izrael, koji je i sam nuklearna sila, poznata po brutalnosti prema svima koji joj nisu po volji, zahteva obustavu iranskog nuklearnog programa???
A, ko garantuje Iranu bezbednost? Koliko sutra, napasce ih, bas kao sto su razvalili Liban za samo nekolicinu dana, samo ce u slucaju Irana to biti mnogo masivnije i ozbiljnije. I, Izrael nece prljati ruke. Tu je Ujka Sem, a Putin ce klimati glavom...
 
King David:
Pa, ja samo prenosim utiske izraelskih zvanicnika. Malo se i shalim, dakako. Izrael, koji je i sam nuklearna sila, poznata po brutalnosti prema svima koji joj nisu po volji, zahteva obustavu iranskog nuklearnog programa???
A, ko garantuje Iranu bezbednost? Koliko sutra, napasce ih, bas kao sto su razvalili Liban za samo nekolicinu dana, samo ce u slucaju Irana to biti mnogo masivnije i ozbiljnije. I, Izrael nece prljati ruke. Tu je Ujka Sem, a Putin ce klimati glavom...
Ускоро можемо очекивати да их опале нуклеаркама...На жалост. :-(
 

Back
Top