ODBOJKASI, KOSARKASI .... napravite veliki odraz ... !!!

Dr.Nitro

Aktivan član
Poruka
1.951
Ko od vas hoce da napravi veliki odraz neka se javi na mail passenger@neobee.net i dobice detaljnije sve o tome ....

a sve o ovome mozete pogledati na sajtu www.airalert.com inace u njemu ima i sve objasnjenje lekara i trenera kako i zasto je ovaj program dobar ...

Inace radi se o programu AIR ALERT III - The complette vertical jump program .... koji moze da vam za samo 15 nedelja poveca odraz za neverovatnh 90cm ...

probajte ...
 
Profimare:
Meni je odraz bio 80-90cm... sad je malo pao, za nekih 10cm... ne skace :)
Inace ja imam visinu preskakanja konopca iz mesta(sa podizanjem nogu ko razume shvatice) 120cm ;)

I da dodam... generika ima dosta tu udela kao i uvezbanost celog tela ;)

Ćaos

Ja sam skakao tu visinu preko balvana od 90 cm i širokog 30 cm ( uspravljenog ) a još na njega sam ređao stiropore pa i do 125 cm je bila letvica.
 
Nitroglicerin:
The complette vertical jump program .... koji moze da vam za samo 15 nedelja poveca odraz za neverovatnh 90cm ...

Neko ovde stvarno ne cita dobro... "koji moze da vam za samo 15 nedelja poveca odraz ZA neverovatnh 90cm ..." Shto znaci da neko ko ima odraz npr. ja 40-50 nakon 15 nedelja bi treao da imam 130-140. Da je napisao bla bla bla na 90 cm, to je razumljiva cifra, ali Za 90...
 
ne ne ... ne razumete me .... ovaj program je namenjen prvenstveno ljudima koji imaju problema sa odrazom i koji zele da napreduju... Ako ti vec imas odraz 70cm, nemozes da 15 nedelja da imas 160, pa ti nisi skakavac, ali mozes umesto 70 da imas 90cm, kapiras. Ako si imao pre 45, posle mozda imas 70cm, i tako, neko napreduje extra kao moj drug, a neko slabije ... ali je program extra verujte ...
Kad ja zavrsim program reci cu vam za svoje rezultate, ali sad radim program bas kako treba ....
 
AA3 je jedan od mnogih programa za povecavanje odraza postoje i drugi bolji, mnogo bolji. AA3 je samo najvise izvikan i najlakse ga je naci na intenetu besplatno.
naravno to koliko pose da moze da poveca odraz to su retki slucajevi a ako vec imate dobar odraz tesko ce te ga povecati.

Imena tih programa su TVP i VJB ali je ta dva programa malo teze naci na internetu (TVP uopste necete naci na interetu besplatno ali mozda za 300dolara) ja imam TVP, AA3 sam odavno obrisao iz compa, a VJB mogu sada odmah da nabavim.


Ceo TVP je 11Mb tako da nemogu da vam posaljem osim ako ne posaljem jednom (samo delove vezane za odraz) a taj jedan da posalje ostalima.

inace ja nikada nisam radio te programe jer nisam neki napaljenik da imam ogroman odraz ovo samo citiram mog brata od strica mislim da je sada nedavno poceo da radi neki od ta dva programa.
TVP kaze da povecava odraz na 127 cm po okoncanju program ali neznam koliko program traje
mrzime da citam sad,
mogu da se malo raspitam kod njega ako nekog jako intesuje
 
AA3 je jedan od mnogih programa za povecavanje odraza postoje i drugi bolji, mnogo bolji. AA3 je samo najvise izvikan i najlakse ga je naci na intenetu besplatno.
naravno to koliko pose da moze da poveca odraz to su retki slucajevi a ako vec imate dobar odraz tesko ce te ga povecati.

Imena tih programa su TVP i VJB ali je ta dva programa malo teze naci na internetu (TVP uopste necete naci na interetu besplatno ali mozda za 300dolara) ja imam TVP, AA3 sam odavno obrisao iz compa, a VJB mogu sada odmah da nabavim.


Ceo TVP je 11Mb tako da nemogu da vam posaljem osim ako ne posaljem jednom (samo delove vezane za odraz) a taj jedan da posalje ostalima.

inace ja nikada nisam radio te programe jer nisam neki napaljenik da imam ogroman odraz ovo samo citiram mog brata od strica mislim da je sada nedavno poceo da radi neki od ta dva programa.
TVP kaze da povecava odraz na 127 cm po okoncanju program ali neznam koliko program traje
mrzime da citam sad,
mogu da se malo raspitam kod njega ako nekog jako intesuje

dodaj me na msn-u nikola_miki@hotmail.com da se dog oko programa,ako nemas msn kazi ovde na forumu na koji nacin mozes da mi saljnes to... :D unapred hvala :D
 

Back
Top