Tropska Vrelina

Ipsvic:
De si se setio te serije. Originalni naziv je "Sweating Bullets". Možda sada nađeš torent.
Ma ni to mi ne pomaže! Jel verujete da ama baš nigde nema?!!! Našao sam doduše negne valjda jednu epizodu, sa, naravno, mrtvim torentom!!
Bitno je da imaju "Smallvile", "Gillmore Girls", "Prison break", "Lost" i ostale gluposti!!!!!
 
Bio je i u piramidi... meni je moćan bio Kesić sa onim akcentom... to je bila jedina epizoda Fajront Republike koju sam gledao, ne zato što mi se ne sviđa, već zato što mi ne odgovara termin... ovo sam gledao na youtube - u...
 
za sve koji hoce da skinu seriju...
sve sezone...
skinite prv ovaj program...1,4 mb.. http://download.cnet.com/Bit-Che/3000-2196_4-10543409.html
to je pretrazivac torenata...tu ukucate ime serije i odaberete sta vam se svidja...sto vise sidera,a manje licera da brze ide...skapiracete ,nije komplikovano...desni klik,open i to je to...automatski se otvara u torent i skida se...nece biti bas neki protok,al mogu sve epizode da se nadju...mozda sada otkrivam toplu vodu,a mozda i nekom pomognem...sve u svemu,zacin C...uzivajte...
.

I da nije Rob, nego Ron Stjuart... :)
nije stjuart,vec dzeremi... :P
 

Back
Top