Putin u Drezdenskoj pekari

_Milanche_

Poznat
Poruka
7.334
Ruski predsednik Vladimir Putin iznenadio je zaposlene u jednoj maloj pekari u Drezdenu kada je ušao i na odličnom nemačkom jeziku zatražio kafu, pecivo sa orahom i zatim prelistao lokalne novine.

Menadžer lokala Aleksandra Gertner izjavila je da je Putin došao u njenu pekaru na kafu koju je platio 1,90 evra i kolač sa orahom od 99 centi. "Nisam mogla da poverujem kada je ušao, ali govorio je odlično nemački i mogla sam da ga razumem veoma dobro", rekla je ona i dodala da je ruski predsednik izgledao veoma "opušteno".

Ona je rekla da je Putin potom pročitao nekoliko pasusa iz lokalnih novina "Drezdner morgenpost", a zatim se na nemačkom jeziku uključio u razgovor sa grupom građevinskih radnika koji su bili za susednim stolom. Posle desetak minuta, pošto je popio kafu i pojeo svoj kolač, Putin je u pratnji obezbeđenja i fotoreportera napustio lokal.

Ruski predsednik je živeo u Drezdenu 80-tih godina dok je radio kao agent sovjetske obaveštajne službe KGB i dobro govori nemački jezik.
 
Mozda je nostalgican Putin,za dobrim vremenima?
e142.gif
 
pa dobro lepo od Putina ali koja je svrha ove teme bit ce da je sto kaze Milance nostalgija za starim dobrim vremanima "Drug Tito je proveo pola sata prijatnog razgovora sa vrednim Zenickim metalcima, u fabrickom restoranu mu je posluzen klot pasulj koji je najveci sin nasih naroda i narodnosti sa zadovoljstvom pojeo "
 
al bundy:
pa dobro lepo od Putina ali koja je svrha ove teme bit ce da je sto kaze Milance nostalgija za starim dobrim vremanima "Drug Tito je proveo pola sata prijatnog razgovora sa vrednim Zenickim metalcima, u fabrickom restoranu mu je posluzen klot pasulj koji je najveci sin nasih naroda i narodnosti sa zadovoljstvom pojeo "


A moze i ova varijanta.................


"Premijer Kostunica je proveo pola sata prijatnog razgovora sa vrednim Kolubarskim rudarima, u fabrickom restoranu mu je posluzen klot pasulj koji je najveci sin naseg naroda i narodnosti sa zadovoljstvom pojeo "

Ko ne razume pasulj iz fabrickog restorana, ne razume Srbiju, rekao je , tom prilikom premijer
 
Не разумете колега Џо. Лепо рекао човек, али колега није изгледа ни био у војсци а камоли осетио драж фабричког пасуља. Шта ћете кад неко живи испод стакленог звона.
 
dr hirurg:
Не разумете колега Џо. Лепо рекао човек, али колега није изгледа ни био у војсци а камоли осетио драж фабричког пасуља. Шта ћете кад неко живи испод стакленог звона.

Bio u vojsci.........i nikada mi na pamet nije palo da smrad posle pasulja u spavaonici ,nazovem kao ti : DRAZ FABRICKOG PASULJA....... :D

Mislim........imas cudne kriterijume za uzivanje.......nadam se da bar nakon brijanja upotrebljavas nesto bolje od ........DRAZ FABRICKOG PASULJA... :roll:
 
Lost In Space:
Putin je Rus naravno mora neki da ga oblate da je Jevrejin time sto nemaju sta da prigovore njegovom radu za Rusiju. To sto pojedini rade zove se antisemitizam i zbog toga bi isli u zatvor u Nemackoj ili Austriji na primer :D . Nase vajne antisemitske demokrate ;)

Slazem se. Treba pohapsiti urednike "medjunarodnih jevrejskih novina" koje su to objavile, citirajuci Jevrejina koji mu je rodjak.
 
Citao sam to vec. Cak vise puta,posto mi novine stoje u WCu,pa svako jutro dok ne kupim duge,citam ono sto sam propustio. :D:D:D
Ima cak i slika. Fin lokal. Ne znam da li im je kafa talijanska i da li su im kolaci kao kod Muse (verovatno je jeo orasnice),ali...fino,fino...


:D:D:D
 

Back
Top