malo da se razonodimo.....ustav je ozbiljna stvar..:)

markovozd..

Primećen član
Poruka
805
12cn1.gif


Mnogo babica, kilav rucak......

bugh4.gif


Najzad, Teslino tajno oruzje u rukama patriJote......Kosovo je odbranjeno

corax11bk8.gif


manekeni novog ustava.....ove zime nosice se ............

coraxbojkotrg3.jpg


"Carevo novo ruho".....

dacs4.gif


pazi ga, i mali fudbaler duva ........

slobakostunjavivx2.gif


"dobar ti je ovaj ustav, Vojo.....isti ko moj..."
( glas u glavi )
 
dr hirurg:
Маршићанин је тужна фигура у ДСС. Не знају где ће да га ставе, па га шетају. Можда у тој шетњи и дође на неко министарско место.

Kad razmislis, o Marsicaninu, istetoviranom Bakarecu, debeloguzom sekretaru vlade, Mihajlov Dejanu, pijanom Shamiju..........i mlohavom dr. Doolitlu............. :roll:

Ko nije tuzna figura u DSSu??? :confused:
 
Pa ljudi, budite bar malo ozbiljni! Ako posle ovog referenduma Voja fon Koschtunitza ne dobije Pulicerovu nagradu za Ustav, ili mozda Pjerovu, nisam baš najsigurniji, ali u svakom slučaju počinje sa ''P'' a nije '' u p.. m...inu'', ostaje mu kao utešno rešenje kojim će sačuvati svoje dostojanstvo amnestija. Čovek misli da ako u Skupštini usvoje taj zakon da će se i na njega odnositi.
 
markovozd..:
Kad razmislis, o Marsicaninu, istetoviranom Bakarecu, debeloguzom sekretaru vlade, Mihajlov Dejanu, pijanom Shamiju..........i mlohavom dr. Doolitlu............. :roll:

Ko nije tuzna figura u DSSu??? :confused:

:):):) Јел то беше Ви колега рекосте да је срамота гледати и оцењивати људе по изгледу? Срамота колега. Чуди ме како модератор толерише вређање јавних личности овде а бреца се на помен манекена Тадића. А и ова тема стоји иако има тема о Уставу. Чудо невиђено.
 
Песник колега, такви су уметници. Иначе данас је све саморекламерство. Тетоваже, манекенство, изигравање гангстера, барбарогеније, прозападни имиџ, домаћински имиџ. Свако бира шта му се свиђа и шта мисли да му највише лежи. О некима брине протокол, о другима нико јер су сами себи протокол.
 
dr hirurg:
Песник колега, такви су уметници. Иначе данас је све саморекламерство. Тетоваже, манекенство, изигравање гангстера, барбарогеније, прозападни имиџ, домаћински имиџ. Свако бира шта му се свиђа и шта мисли да му највише лежи. О некима брине протокол, о другима нико јер су сами себи протокол.

Business is business
 
dr hirurg:
Воли колега Петре, Небојша жене, а богме и оне њега. Истетовирајте се, баците диплому у ђубре, па на посао. :)

pa sto da ga ne vole? mislim, zgodan je bakarec, josh koje kilo vishe... umetnik... skroz lucidan...nije lep, al' zato ima dobru dushu..dss-ovac...sta bi vishe htele? :confused:

ne sumnjam da je zena koja se lozi na bakareca pun pogodak.. ali,ipak vi probrljajte po tome, ja cu ipak da se drzim svoje. koliko god mi tesko padalo sto odbacujem ovaj zayebano yebitachan plan...:( od jednog starog prekaljenog shmekera.
 

Back
Top