Igra: Svi smo mi Ustav

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Great Old One

Primećen član
Banovan
Poruka
995
Posto je jedna stranka u Srbiji najavila da ce postaviti svoje posmatraca ISPRED birackih mesta 28 i 29 pa da evidentitira (podseca li vas to na onaj film "O pokojniku sve najlepse" kad glasaju za rudnik?) - predlazem sledecu akciju / igru.

Kako je ovo slobodna zemlja, svako ima pravo da udje i izadje na biracko mesto. Glasati se naravno sme samo jednom, ali nista nije receno za posetu birackim mestima. Osim toga, svako moze pogresiti biracko mesto. Ne ide se samo zbog glasanja. Mozda neko mora tetki lek da odnese... :lol: :roll:
Tako se moze pogresiti i desetak puta.
Stoga predlazem gradjanstvu da se seta na sto vise, mozda i 10 birackih mesta u perimetru. Udjes, izadjes, gotovo. Ako te neko nesto pita, a sta ima da te pita, pitas da li je to mesto... xz... a video si da je mesto zy. A omladinci samo evidentiraju da si usao.
Neka nas sto vise evidentiraju.

Naravno, ne preporucujem ovo PRE obavljanja svoje gradjanske duznosti. Moze neko da te isprska i sta onda? Nema glasovanja. Samo posle.
Moze i na istom mestu da se pojavis u dva dana, pa nek se pitaju da li su ti mozda zapamtili facu.

Izadjimo, setajmo od mesta do mesta.
Svi smo mi Ustav.
 
Great Old One:
Posto je jedna stranka u Srbiji najavila da ce postaviti svoje posmatraca ISPRED birackih mesta 28 i 29 pa da evidentitira (podseca li vas to na onaj film "O pokojniku sve najlepse" kad glasaju za rudnik?) - predlazem sledecu akciju / igru.

Kako je ovo slobodna zemlja, svako ima pravo da udje i izadje na biracko mesto. Glasati se naravno sme samo jednom, ali nista nije receno za posetu birackim mestima. Osim toga, svako moze pogresiti biracko mesto. Ne ide se samo zbog glasanja. Mozda neko mora tetki lek da odnese... :lol: :roll:
Tako se moze pogresiti i desetak puta.
Stoga predlazem gradjanstvu da se seta na sto vise, mozda i 10 birackih mesta u perimetru. Udjes, izadjes, gotovo. Ako te neko nesto pita, a sta ima da te pita, pitas da li je to mesto... xz... a video si da je mesto zy. A omladinci samo evidentiraju da si usao.
Neka nas sto vise evidentiraju.

Naravno, ne preporucujem ovo PRE obavljanja svoje gradjanske duznosti. Moze neko da te isprska i sta onda? Nema glasovanja. Samo posle.
Moze i na istom mestu da se pojavis u dva dana, pa nek se pitaju da li su ti mozda zapamtili facu.

Izadjimo, setajmo od mesta do mesta.
Svi smo mi Ustav.


Zanimljiv predlog, a vidis da se jedan omladinac, potencijalni posmatrac vec javio, ne odgovara mu sve ovo, pravis mu posao :lol:
 
eremita, znas kako kaze narod........skini mi se sa............:)
gde god vidis moj post, ti uskaces .........si se zaljubiska????

dobio si partijski zadatak, da me uhodis???
nije nikog inteligentnijeg bili u partiji, ( sekti ) nego tebe nasli??...............:):):)
 
Ustvari,pojam skidanja sa "njeznika" i nije posebno definisan Ustavom,buduci ako postoje slucajevi koji su trajno natakareni na pomenuti organ,onda im ni rezolucija SB ne moze biti od pomoci,buduci rec natakaren ne postoji u engleskom jeziku.
 
A1™:
Ustvari,pojam skidanja sa "njeznika" i nije posebno definisan Ustavom,buduci ako postoje slucajevi koji su trajno natakareni na pomenuti organ,onda im ni rezolucija SB ne moze biti od pomoci,buduci rec natakaren ne postoji u engleskom jeziku.

Zayebana ova glavobolja u nedeljno jutro , pa ti je vidim tesko da se koncentrises na pisanje :confused:

Mislim, malo si konfuzan, ili je to stil, ono........."boze, kako sam pametan..." :D :D

234tju9.jpg
 
markovozd..:
eremita, znas kako kaze narod........skini mi se sa............:)
gde god vidis moj post, ti uskaces .........si se zaljubiska????

dobio si partijski zadatak, da me uhodis???
nije nikog inteligentnijeg bili u partiji, ( sekti ) nego tebe nasli??...............:):):)

Колега свако ће остварити свој партијски задатак како је законом, а од Хеловина и Уставом прописано. Надам се да ће вам бити драже што ћете моћи да више људи притефтерите како гласају или гласују.
Онда то пошаљите код газде, оног каубоја, па можда вам одобри више средстава за вашу борбу за бољу и модернију Србију.
 
oooooo. stigo jos jedan pripadnik mlohave partije DSSa.........zavrsio partijski kongres u mesnoj zajednici , nedeljom.........???

Mislim, ono........obavezno druzenje partijskih drugova nedeljom pre podne, sah, karte, domine........
A onda, svi na svoje radne zadatke.......:):):):):)
 
markovozd..:
oooooo. stigo jos jedan pripadnik mlohave partije DSSa.........zavrsio partijski kongres u mesnoj zajednici , nedeljom.........???

Mislim, ono........obavezno druzenje partijskih drugova nedeljom pre podne, sah, karte, domine........
A onda, svi na svoje radne zadatke.......:):):):):)

Колега пазите да вам тај млохави не буде споменко.
А да ли се вама завршила трибина? Да ли плаћате ПДВ на паре које добијате за антидржавно деловање? Јер то деловање је свакако ваше демократско право, али треба питати Млађу да ли сте измирили обавезе на основу стечених прихода.
У принципу немамо ништа против страних инвестиција, али прописи су прописи.
 
Great Old One:
Posto je jedna stranka u Srbiji najavila da ce postaviti svoje posmatraca ISPRED birackih mesta 28 i 29 pa da evidentitira (podseca li vas to na onaj film "O pokojniku sve najlepse" kad glasaju za rudnik?) - predlazem sledecu akciju / igru.

Kako je ovo slobodna zemlja, svako ima pravo da udje i izadje na biracko mesto. Glasati se naravno sme samo jednom, ali nista nije receno za posetu birackim mestima. Osim toga, svako moze pogresiti biracko mesto. Ne ide se samo zbog glasanja. Mozda neko mora tetki lek da odnese... :lol: :roll:
Tako se moze pogresiti i desetak puta.
Stoga predlazem gradjanstvu da se seta na sto vise, mozda i 10 birackih mesta u perimetru. Udjes, izadjes, gotovo. Ako te neko nesto pita, a sta ima da te pita, pitas da li je to mesto... xz... a video si da je mesto zy. A omladinci samo evidentiraju da si usao.
Neka nas sto vise evidentiraju.

Naravno, ne preporucujem ovo PRE obavljanja svoje gradjanske duznosti. Moze neko da te isprska i sta onda? Nema glasovanja. Samo posle.
Moze i na istom mestu da se pojavis u dva dana, pa nek se pitaju da li su ti mozda zapamtili facu.

Izadjimo, setajmo od mesta do mesta.
Svi smo mi Ustav.

Ви сте колега уболи поенту. Уђеш, изађеш, капирај копирај и готово. Могу колега само да исппрскају себе, јер то константно раде. Дрхте им руке :)
 
Great Old One:
Posto je jedna stranka u Srbiji najavila da ce postaviti svoje posmatraca ISPRED birackih mesta 28 i 29 pa da evidentitira (podseca li vas to na onaj film "O pokojniku sve najlepse" kad glasaju za rudnik?) - predlazem sledecu akciju / igru.

Kako je ovo slobodna zemlja, svako ima pravo da udje i izadje na biracko mesto. Glasati se naravno sme samo jednom, ali nista nije receno za posetu birackim mestima. Osim toga, svako moze pogresiti biracko mesto. Ne ide se samo zbog glasanja. Mozda neko mora tetki lek da odnese... :lol: :roll:
Tako se moze pogresiti i desetak puta.
Stoga predlazem gradjanstvu da se seta na sto vise, mozda i 10 birackih mesta u perimetru. Udjes, izadjes, gotovo. Ako te neko nesto pita, a sta ima da te pita, pitas da li je to mesto... xz... a video si da je mesto zy. A omladinci samo evidentiraju da si usao.
Neka nas sto vise evidentiraju.

Naravno, ne preporucujem ovo PRE obavljanja svoje gradjanske duznosti. Moze neko da te isprska i sta onda? Nema glasovanja. Samo posle.
Moze i na istom mestu da se pojavis u dva dana, pa nek se pitaju da li su ti mozda zapamtili facu.

Izadjimo, setajmo od mesta do mesta.
Svi smo mi Ustav.
Kad u ustavu bude pisalo da svi koji su ostali bez posla se vracaju na svoja radna mesta onda cu da glasam nebrojeno puta a kako cujem nema drustvene svojine dobro neka nema a imas li uvid koliko to ljudi u Srbiji jos ostaje bez posla posto smo jedina zemlja u svetu sa ovakvim oblikom tranzicije?
 
Добро је што овде појединци исаказују своја мишљења и ставове, па можеш да закључиш да је Србија са таквима отишла у к.... Е кад погледаш такве ликове који данас позивају на бојкот референдума онда ти постаје јасно да такви ликови не воле Србију нити њене грађане. По мени, треба да их је што мање. Доста нам је домаћих издајника и страних плаћеника. Доста нам је било којекаквих Перишића што су за шаку долара продавали државне тајне.
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top