zbunjuje me

mara laza

Početnik
Poruka
31
idemo u istu skolu,za vreme skole on me ispaljuje a uvece u grad me muva. ne znam sta da radim! sta bi ste vi uradili da ste na mom mestu? :cry: mis mo veoma slicni slusamo istu muziku,imamo isti pogled na svet[valjda]
izgubila sam svaku nadu kad je moj drug pricao sa njim i slucajno me spomenuo i poceli su da pricaju i on je rekao da nece da se smuva samnom,drug ga je pitao zasto? i da li da mi kaze i sta?
on je reko reci joj da sam *****
a onda me je istog dana u grad muvao i pitao da me isprati kuci i ja sam njega ispalila i to se sad vuce... :-?
 
ono da te ispaljuje u shkoli, a muva uveche - to kontam....... shkola je shkola....takav je mushki rod....
a ono shto je rekao drugu,da ti kazhe da je ***** - to je bash jadno....
a da te opet muva uveche - stvarno ga ne razumem.........
 
xaxaxaa, sad sam se setila necega...moji mama i tata su se upoznali kada su imali 16 na nekom rodjendanu kod tatinog druga...i moja mama prisla mom tati, a on joj je rekao da je *****! :shock: :shock: :shock: :shock:
 
nacin komunikacije da pokusava da me poljubi,i to ne tajno!
jednom smo stojali i on priso i zagrlio me i hteo da me poljubi iz vise pokusaja ali sam ga odbila jer sam bila ljuta jer je reko da je *****
 
ti yradi obrnyto...primecyj ga y shkoli a ne y grady...pa valjda ce shvatiti shta 'ocesh....glymi bre malo...ne padaj odma' na ta njegova myvanja...postavi ga na svoje mesto kad vec nece sam da se postavi ;P
 
Nemoj da se nerviras imala sam skoro istu situaciju i na kraju se ispostavilo da je decko samo hteo da se oseca dobro jer je elem umislio da je baja ako ga neko juri! Svelo se na to da kad je bio ohladjen on je prestao da glumi i unormalio se! Ne kazem ti da treba da ga kuliras(to nikako) ali razmisli mozda malo o mogucnosti da ga spustis na zemlju(ako sam dobro razumela da je u oblacima)................. Srecno! I da jos nesto da ti kazem moji saveti u 1000% ljude ili totalno upropaste ili im pomognu bolje nego sedmica na lotou! Tako da ako ces mene da slusas kockas se!!!!!!!!!!!! :-D
 

Back
Top