Muskarac i sex

merci:
Zapravo postoje 2pitanja koja me zanimaju kada je muskarac i sex u pitanju?Jer ne znam da li je to samo do tog decka (mislim da li se tu nesto vise krije) ili pak da zaista postoje takve situacije.
Da li se vama,muskarcima,desilo da niste do sada nikada svrsili kada je oralni sex u pitanju?Bez obzira koliko on bio dobar
Posle orgazma koliko vam je potrebno vremena da se krv smiri i stisa i ponovo kremete u akciju...Ili vam se vrati krv ali ubrzo se vrati u prvobitni polozaj i dakle nista od daljeg uzitka u vodjenju ljubavi?

Zaista bih zelela da cujem vasa misljenja jer ovakva situacija menije bar malo cudna?

Merci
Pazi imas ti dosta tipova koji teze svrsavaju od orala... Daklem i meni ponekad treba... cuka vremena i vise... dok ona ne ispizdi i ne crkne totalno... :lol: A i jedan moj drug je rekao da ima isti problem... dok je treci rekao da ladno svrsi ko i "normalno".... Opet naravno da sve zavisi i ko ti to radi i kako... nije isto...

Sad retoricko pitanje koliko puta mozete je bzvz... jen, dva, tri... opet u zavisnosti od niza faktora... godina, kondicije... inspiracije... i celokupnog medjusobnog odnosa... hemije, opustenosti i neopterecenosti.... Najbolje ti je da se postavis da nije ni bitno ako ne vodite ljubav vise od jednom... rasteretis ga... a ne da zahtevas da hoces jos... opteretis ga... Sve ti tu igra ulogu od mirisa, zvukova do osecaja da te zeli....

Al to sve treba da pricas sa onim kome to radis...
 
merci:
Zapravo postoje 2pitanja koja me zanimaju kada je muskarac i sex u pitanju?Jer ne znam da li je to samo do tog decka (mislim da li se tu nesto vise krije) ili pak da zaista postoje takve situacije.
Da li se vama,muskarcima,desilo da niste do sada nikada svrsili kada je oralni sex u pitanju?Bez obzira koliko on bio dobar
Posle orgazma koliko vam je potrebno vremena da se krv smiri i stisa i ponovo kremete u akciju...Ili vam se vrati krv ali ubrzo se vrati u prvobitni polozaj i dakle nista od daljeg uzitka u vodjenju ljubavi?

Zaista bih zelela da cujem vasa misljenja jer ovakva situacija menije bar malo cudna?

Merci


Pa ima i toga,ponekad se desi da nece drugi put,ali se isto i desi da moze po 6-7 puta za noc,sve je to u glavi,sex nije samo udjes izadje i tralaala,mislim moze i tako ali nije to to,treba tu da bude i nekih emocija,neznosti da se oseca nesto prema partneru a i ima muskaraca kojima oralni sex nije uzbudljiv cak sta vise ubija im zelju...
100 ljudi 100 cudi.
 
u, merci, stvarno si baxuz da naidjesh na lika koji ne svrshava prilikom oralnog sexa...........
prvi put chujem za to...........................
pa dobro, mozhda cu kasnije i chuti, mozhda ima veze sa tim shto sam josh mlada............
ne opterecuj se time, ako ne mozhe da svr uz oral, onda jednostavno radite neshto drugo.........
 
chypawa_18:
u, merci, stvarno si baxuz da naidjesh na lika koji ne svrshava prilikom oralnog sexa...........
prvi put chujem za to...........................
pa dobro, mozhda cu kasnije i chuti, mozhda ima veze sa tim shto sam josh mlada............
ne opterecuj se time, ako ne mozhe da svr uz oral, onda jednostavno radite neshto drugo.........
nije ona baksuz nego on, kad' bi samo znao sta propusta.
Sory Mercy sto ja ovako lupetam izmedju redova ali nedelja je ...malkice dosadno :)
 
cvele_kv:
Pa ima i toga,ponekad se desi da nece drugi put,ali se isto i desi da moze po 6-7 puta za noc,sve je to u glavi,sex nije samo udjes izadje i tralaala,mislim moze i tako ali nije to to,treba tu da bude i nekih emocija,neznosti da se oseca nesto prema partneru a i ima muskaraca kojima oralni sex nije uzbudljiv cak sta vise ubija im zelju...
100 ljudi 100 cudi.

Slazem se, sex treba da bude uzivanje za oboje :arrow: isto tako ima i zena koje ne vole oralni sex, pa zar je to smak sveta :arrow: najvaznije je da se partneri "pronadju" :arrow: i onda nema problema....
 
Aleksej_BASO:
...jerbo, da je u mogucnosti da joj plati oral, on bi imao manje poshtovanja prema njoj i svrshio bi joj... gde stigne... a ovako muka, ne mozze... ne da mu se.... ne se.ri....
...pa shta ako ne mozze da svrshi kod orala.... ja da sam ti bi mu i dalje davala, al to nije zato shto on voli, vec zato shto ja volim...
...pa shta ako ne mozze drugi put.... sujeta je zajebana stvar "uf, nece da me yebe 2x... mora da me ne zzeli..." ... pa nece se i tebi nekad 2x.... pa?
...zato curo uzzivaj, lizzi dok imash shta da lizzesh i da te lizze... jednom, dva puta.... tri... a dal` je za noc ili za mesec.... ebem li ga...
 
merci:
Sex kao sex je fenomenalan,on svrsi takodje i ja vise puta cak.Poznajem ga dugo,i primecujem kada mu prija a kada ne,ako nije nesto oke,menjamo poziviju,bude super i td.
Ali eto bilo mi je to malo cudno sa oralom.

Pitanje za desavanje je bilo cudno do ovog trenutka. Posle vise i nije bilo interesantno...
 
opusteno bre, nemoj da se tripujes... meni se to desavalo (da ne svrsim od oral) dugo vremena, a onda sam prosto naleteo na jednu curu koja je to promenila iz temelja, posle sam (kad smo raskinuli) probao i sa jednom od pre i bez problema... stvar mu je u glavi (gornjoj) i mislim da ce ga proci.
 

Back
Top