Ирак и 2 војника ВЈ

Postavio sam juče o dva Srpska vojnika, i to na američkom republiknskom forumu.
nazvao sam temu "Klintonovi tajni zatvori CIA-e (pre 9/11)"

Pogledalo ju je za sada 816 ljudi i dvanaestoro dalo komentare:

svi su bili protiv klintona.

ja doduše nisam zaboravio da napomenem da su dva Srpska vojnika oteli islamski teroristi OVK za vreme NATO agresije na Srbiju koju je izvršio klinton sa ciljem zaštite islamofašista...
 
Alekasandar2:
I jedan od iskrenih odgovora

Wonder if this will see the light of day in our American press.

Better yet, will any Republican bring it up?

"Pitam se da li će ovo ugledati svetlost dana u Američkim novinama, ili još bolje, hoće li Republikanci imati muda da to objave?"
Ostavi link za taj forum, baš da vidim.
PS. Nisi baš doslovce preveo, tj. nisam baš primetio da se spominju neka muda u originalnom postu.
 
НиколаТ:
Како то да нико није поставио тему која се тиче ново објављених података да је од 2003. у Ираку погинуло око 600.000 људи, а да је земљу напустило њих око 1.7 милиона или на ову вијест http://www.rtrs.tv/vijesti/vijest.php?id=27870

ko kaze da nije? (http://forum.krstarica.com/threads/119263)
i nije POGINULO 600 000 ljudi...
 
Pa amereika je komplikovana zemlja, ne manje komplikovana od Srbije.

to je republikanski forum (Anti Severno korejski, anti komunistički, ZA rat u Iraku, Avganistanu)
Naš uspeh je što smo pomogli amerikancima da budu PROTIV rata na balkanu, da shvate da su Klinton i Soroš krivci za stradanja na Balkanu

Sa druge strane Republikanci se žale na MSM, to jest mejn strim media, glavne medije za koje oini smatraju da su u rukama neprijatelja SAD, kao Soroša na primer. I da je prvažrtva globalčizma, upravo SAD, za koje sdmatraju da gobalisti hoće da progutaju...

www.freerepublic.com
 
Sa tog foruma, članak "Poklani Srbi sa Kosova sahranjeni u Beogradu"
http://www.freerepublic.com/focus/f-news/1719330/posts

Jedan od odgovora:

To: Decombobulator

What a horrific war crime Clinton committed. The piece of sh!t ought to be tried for crimes against humanity. I never thought I'd say this, but I'm ashamed of my country for what transpired on his watch.

6 posted on 10/14/2006 10:14:51 AM PDT by lesser_satan (EKTHELTHIOR!!!)
[ Post Reply | Private Reply | To 1 | View Replies | Report Abuse ]

Kakva užasna zlodela je počinio Klinton na balkanu. Kakvo *****, trebalo bi da mu se sudi za zločine protiv čovečnosti. Nikada nisam mislio da ću ovo reći, ali sramim se moj ezemlje šta je učinila pod njegovom komandom.

Gospodo, istina probija. A zapamtite, ovo nije liberalni forum, nego najkonzervativniji (Vole niksona, mrze Kartera i Forda). Sada otprilike znate i a povežete par tema koje sam danas postavio o propagandnom uspehu Džima jatrasa...
 
A najžešće je kada sa foruma skinem članak koji je postavio Amerikanac, koji je bio u KFOR na kosovu o zločinima nad Srbima, a Srpski mediji to onko uzgred budu rečeno pomenu...
Strašno je što recimo Američki i poljski vojnici iz KFORA pišu istinu o stradanjima Srba, a medijio u Srbiji ćute.

Sećam se kada su Šiptari bacili bombu na kafić u Severnoj Mitrovici. Nemačka DPA je prva prenela vest i pišu "Bačena bomba na kafić u kome se okupljaju SRPSKI EKSTREMISTI"! ja pošizim, postavim članak, kada se javlja Amerikanac koji psuje nemce i piše "Lažu dyubrad, ja sam tamo bio u kafiću, tamo se okupljaju čuvari mosta, KFOR, strani novinari, diplomane... nema nikakvih ekstremnih Srba!" I još (pazi kod nas ništa ne javljju) mi objasni gde je kafić i da je tamo jeo "pleskavica and pivu".

Tragično...
 

Back
Top