Ozbiljan posao na internetu

maliMihailo

Obećava
Poruka
65
Poštovanje, moje ime je Mihailo.

Hteo bih da iskoristim priliku i upoznam vas sa novom mogućnošću za internet poslovanje. Kod nas i u svetu. Ono što je tragedija u Srbiji je što ljudi ne shvataju koliko je lako raditi na internetu i radije se odlučuju za poslove koji su daleko mukotrpniji i manje isplativi.

U čemu je problem? Dogma. Misli se da je za e-poslovanje potrebno imati ogromno (pred)znanje a to baš i nije tako. Jeste, ukoliko radite ceo posao peške.

Srećom ono o čemu vam ja govorim enormno olakšava ceo posao. Softverski paket razvijen od strane stručnjaka, kojima je to posao. Zašto? Da bi ga prodali u što više primeraka i zaradili. Ono što ga izdvaja od drugih je što su ga napravili bolje nego što su i sami očekivali! Softver automatizuje celu priču od ideje za poslovanje na netu do novca na računu i što je najvažnije – radi. Kasnije čak i održava ceo posao optimalnim i predlaže poterbne izmene ukoliko se neki parametri promene ili poremete.

Poenta priče – moguće je podići nivo poslovanja uz minimalan napor i predznanje (engleski jezik je neophodan) i napraviti OZBILJAN posao za ceo život, ne jedan od onih „milioner za mesec dana“ poslova.

Pogledajte više detalja o svemu ovome na www.posteno.com

Pozdrav i sve najbolje!
Mihailo Milanković.
 
Betty:
aaa....sajt bilder je u pitanju...a ja mislila...ponekad sam mnogo ispred. Zašto nema FAQ?

Ispred cega gospodjice?

faq? Imate 2 opcije ukoliko vas nesto dodatno interesuje - email webmastera i mogucnost da pitate direktno kompaniju koja je razvila softver, mislim da je to dovoljno, ako bude jos zahteva za faq, mozda ih i dodamo...

Hvala na interesovanju.

>18.000 postova? Moje postovanje...
 
Mislim da je kod e-poslovanja zaista najmanji problem napraviti sajt. Ponadala sam se nečemu drugom.

btw. videh sam opciju slanja pitanja, ne mogu da se zamaram slanjem, a i nemam pitanja, htela sam samo bolji uvid u to kako stvari funkcionišu.
pOz.

samo napred.
 
Betty:
Mislim da je kod e-poslovanja zaista najmanji problem napraviti sajt. Ponadala sam se nečemu drugom.

btw. videh sam opciju slanja pitanja, ne mogu da se zamaram slanjem, a i nemam pitanja, htela sam samo bolji uvid u to kako stvari funkcionišu.
pOz.

samo napred.

Pa upravo u tome i jeste stvar. Ne promovisemo web hosting vec softver koji od istog pravi uspesan posao tako sto... ali to cete vec procitati na sajtu...

web design i web hosting mozete naci svuda, saobracaj?

Otpoz!
 

Back
Top