Zene imaju vibrator, a mi?!

  • Začetnik teme Malo mi je
  • Datum pokretanja
M

Malo mi je

Gost
Imam devojku koju zaista volim, ali njoj je dovoljno 2-3 puta nedeljno, sto meni nije ni u ludilu. E, sad, nemam zelju da je varam, dosadilo mi je svaki dan da ga rucno bacam u nesvest...
Znaci, treba mi neko pomagalo. Razmisljao sam o lutki, ali to mi je nekako glomazno. Ima li nesto slicno ( samo rupa ), a da vredi nesto? Ili nesto kucne izrade...experimentisao sam sa svim i svacim ( tuba od gela...), ali nista od toga ne daje dobre rezultate...
 
Buuuuuhahahahahahahahahahahahaha! :lol: :lol: :lol: :lol:
E a sad sam sokirana! :shock: :shock: :shock: :shock:
Jesi li ti malko bolestan?
Tuba od gela?! Ambalaza od sampona?!
Pa sta je sledece, cev usisivaca. Cool probaj to, ali naravno ukljuci usisivac, bolji ce ti filing biti.
Ovo je strasno! :shock: :roll:
 
Savetnica:
Buuuuuhahahahahahahahahahahahaha! :lol: :lol: :lol: :lol:
E a sad sam sokirana! :shock: :shock: :shock: :shock:
Jesi li ti malko bolestan?
Tuba od gela?! Ambalaza od sampona?!
Pa sta je sledece, cev usisivaca. Cool probaj to, ali naravno ukljuci usisivac, bolji ce ti filing biti.
Ovo je strasno! :shock: :roll:

I posle se cudite sto ljudi nisu iskreni na forumu...
Pitam za savet i tudje iskustvo, a dobijem po njonji.
Hvala
 
Malo mi je:
Savetnica:
Buuuuuhahahahahahahahahahahahaha! :lol: :lol: :lol: :lol:
E a sad sam sokirana! :shock: :shock: :shock: :shock:
Jesi li ti malko bolestan?
Tuba od gela?! Ambalaza od sampona?!
Pa sta je sledece, cev usisivaca. Cool probaj to, ali naravno ukljuci usisivac, bolji ce ti filing biti.
Ovo je strasno! :shock: :roll:

I posle se cudite sto ljudi nisu iskreni na forumu...
Pitam za savet i tudje iskustvo, a dobijem po njonji.
Hvala
Izvini ali ne mogu ti za to dati savet, pogotovo kad cujem kojim tehnikama pribegavas. Kako ne kapiras da je to strasno sta ti radis sebe. Cim sam procitala stvorila mi se slika kako *ebes shampon:))) Pa kako da ne crknem od smeha i kako da ne budem sokirana?!
Da li tvoja devojka zna sta ti radis kad si sam u kupatilu sa svim onim samponima, tubama, gelovima i slicno? Ja mislim da bi te otkacila momentalno! Pa pricaj s njom covece, objasni joj koliko je situacija alarmantna. Pa ti ces tako psihicki da puknes. Prosviraces uskoro, batice.....
 
Savetnica:
Malo mi je:
Savetnica:
Buuuuuhahahahahahahahahahahahaha! :lol: :lol: :lol: :lol:
E a sad sam sokirana! :shock: :shock: :shock: :shock:
Jesi li ti malko bolestan?
Tuba od gela?! Ambalaza od sampona?!
Pa sta je sledece, cev usisivaca. Cool probaj to, ali naravno ukljuci usisivac, bolji ce ti filing biti.
Ovo je strasno! :shock: :roll:

I posle se cudite sto ljudi nisu iskreni na forumu...
Pitam za savet i tudje iskustvo, a dobijem po njonji.
Hvala
Izvini ali ne mogu ti za to dati savet, pogotovo kad cujem kojim tehnikama pribegavas. Kako ne kapiras da je to strasno sta ti radis sebe. Cim sam procitala stvorila mi se slika kako *ebes shampon:))) Pa kako da ne crknem od smeha i kako da ne budem sokirana?!
Da li tvoja devojka zna sta ti radis kad si sam u kupatilu sa svim onim samponima, tubama, gelovima i slicno? Ja mislim da bi te otkacila momentalno! Pa pricaj s njom covece, objasni joj koliko je situacija alarmantna. Pa ti ces tako psihicki da puknes. Prosviraces uskoro, batice.....

Ti hoces da kazes kako nikada sebi nisi nesto gurnula? ...marker, krastavac... :!:
 
anakin:
da li ste, ali da li ste pri sebi?

marker, krastavac, samponi? :shock:
Anakin, ne dali STE nego da li SI normalan. Boze, Boze, pa tebi momce nem,a pomoci. Kakav marker i krastavci?!?!?!?! Meso covece, meso, musko meso i tacka!!! Ja se nesexam sa predmetima nego sa muskarcem od krvi i mesa. Nista bolje! A tebe stvarno ne razumem, ali ako VOLES, a ti samo napred
 
Savetnica:
Malo mi je:
Cistunica do cistunice...
A jok, verovatno cu si nabijati sta vec dohvatim po kuci.... Ako mi je bas frka imam takodje kao i vi muski, svoju rucicu ili eventualno dok se tushiram, tush je strava stvar, stim sto si necu nabiti ceo tus, nego mlaz vode cini svoje....

Pa vidis da se pomazes! Sta ja da radim sa tusem? Da ga nabijem u dupe, mozda? :shock:
 
koja ludachka tema...savetnica ti je u par navrata objasnila problematiku a ti vidi...e sad ako ti je bash toliko frka da prichash sa devojkom,a ti lepo sledetji put nemoj praznu ambalazu nego punu (shampona)pa kad se draga najzad smisli da ti da,kad mu pridje bitje joj jasno...osetitje shta treba da radi......mislim....wash & go...pa brateeeeeeeeeeee...
 
Da, umjesto lutke moze se kupiti i samo "rupa", tj. vjestacka vagina... Obicno u sex shopu imaju kataloge, pa lijepo pogledas i odaberes model koji ti se najvise dopada... Uglavnom su najpopularniji modeli koji najvise lice na "prirodnu" i oni kod kojih je najuza rupa...
 
Imam predlog za tebe, nisam probao ali kazu da je super.
Dodushe, moraces da sacekash leto i da se pojave lubenice i dinje.
Izaberesh jednu zrelu, izbusish rupicu koliko ti treba i uzivas do mile volje.
Ah, da ne zaboravim, nemoj da ih rashladjujes u frizideru.
:evil:
 
Savetnica:
anakin:
da li ste, ali da li ste pri sebi?

marker, krastavac, samponi? :shock:
Anakin, ne dali STE nego da li SI normalan. Boze, Boze, pa tebi momce nem,a pomoci. Kakav marker i krastavci?!?!?!?! Meso covece, meso, musko meso i tacka!!! Ja se nesexam sa predmetima nego sa muskarcem od krvi i mesa. Nista bolje! A tebe stvarno ne razumem, ali ako VOLES, a ti samo napred

ala seres Savetnice pa to nije normalno!
 
Malo mi je:
Imam devojku koju zaista volim, ali njoj je dovoljno 2-3 puta nedeljno, sto meni nije ni u ludilu. E, sad, nemam zelju da je varam, dosadilo mi je svaki dan da ga rucno bacam u nesvest...
Znaci, treba mi neko pomagalo. Razmisljao sam o lutki, ali to mi je nekako glomazno. Ima li nesto slicno ( samo rupa ), a da vredi nesto? Ili nesto kucne izrade...experimentisao sam sa svim i svacim ( tuba od gela...), ali nista od toga ne daje dobre rezultate...

Ma ima brete,kako nema :?

Vid,odes u najblizu mesaru,kupis belu dzigericu,rupu napravis prema alatki svojoj,pa je okreci kako tebi godi.Bole te uho grlo i nos :wink:
 
A mozes i ovako.
Ja sam kao klinac uzimao masazer, znas onaj vibracioni, zepterov. Ukljucis ga i naslonis na svog stojka, pa pici do mile volje, jos mozes i brzine da menjas a da se ne zamaras. Nisam siguran da bi mi to sada poslo za rukom, ali ti probaj mozda tebi hoce.
 

Back
Top