Ko moze da ima "taboo free" seks u prva tri meseca

S

Sumar

Gost
Komentari, licna iskustva: ko, kada, koliko, kuda, gde .?.?.?
zasto da ne?
zasto da?
Da li je do pojedinaca ili do svih nas?
Lepo!
Lepse!
Najlepse!
Fuj!
Nisam ja za to!
Udri me do zore!
Gradska dama, moderna!
Nemoj, stidim se!
Pss!
Nemoj mi kazati!
Da li smo dovoljno obrazovani!
Da li smo dovoljno ludi!
Da li smo dovoljno.....?
???
 
Ja sam imala free sex sa osobom koju sam to vece upoznala,poznata faca, isla sam po principu zasto da ne, jednom se zivi...pa kad nesto zelim zasto bi se suzdrzavala... to se posle ispostavilo kao pogresan korak, jer muskarci ipak imaju predrasude o ovakvim devojkama/njihovim postupcima... Sex je bio odlican, i prvi put,i narednih puta (woow bilo ih je)... ali ne mozes da ocekujes od nekoga da te ozbiljno prihvati ako mu das prvu noc, osim ako nije u pitanju neki "sudbonosni susret"- a ja se uvek nadam da je tako nesto...
 
kety:
Ja sam imala free sex sa osobom koju sam to vece upoznala,poznata faca, isla sam po principu zasto da ne, jednom se zivi...pa kad nesto zelim zasto bi se suzdrzavala... to se posle ispostavilo kao pogresan korak, jer muskarci ipak imaju predrasude o ovakvim devojkama/njihovim postupcima... Sex je bio odlican, i prvi put,i narednih puta (woow bilo ih je)... ali ne mozes da ocekujes od nekoga da te ozbiljno prihvati ako mu das prvu noc, osim ako nije u pitanju neki "sudbonosni susret"- a ja se uvek nadam da je tako nesto...

Pa mislim nije cudo sto su muskarci podozrivi prema takvim devojkama. Meni licno u takvim situacijama nedostaje izazov (znaci cura treba prvo da me zaintrigira da bih pozeleo da spavam sa njom, moram da vidim kako razmislja i kako se ponasa, a to se ne moze za sat-dva vremena razgovora). Pored toga, uvek se pitam koliko je bilo onih pre mene koji su 'to' dobili u istom vremenskom roku. Nemam frku od broja muskaraca pre mene, da se razumemo, ali imam 'frku' od curinog nedostatka kriterijuma. Iskreno, nisu bili retki slucajevi kada sam odbijao takav seks....
 
Pa da, skapirala sam da je u tome problem. Ali znas sta, zelja je bila obostrana, nisam ga ja jadnog odvukala u krevet! Ja sam po prvi put ucinila tako nesto, i vidis on to nije mogao da zna, nego je , kao sto bi i vecina muskaraca protumacio to na najgori moguci nacin (drolja), a ne kao sto je i stvarno bilo, jednostavno, nisam zelela da se foliram i izigravam devicu, kada sam ga zelela. Cela situacija je bila vrlo spontana, i pravo da ti kazem, ne zalim sto nisam bila takticna u to mtrenutku, vec sam sebi ispunjavala jenju po jednu zelju... ispostavilo se ionako da nije covek za mene
 
kety:
Pa da, skapirala sam da je u tome problem. Ali znas sta, zelja je bila obostrana, nisam ga ja jadnog odvukala u krevet! Ja sam po prvi put ucinila tako nesto, i vidis on to nije mogao da zna, nego je , kao sto bi i vecina muskaraca protumacio to na najgori moguci nacin (drolja), a ne kao sto je i stvarno bilo, jednostavno, nisam zelela da se foliram i izigravam devicu, kada sam ga zelela. Cela situacija je bila vrlo spontana, i pravo da ti kazem, ne zalim sto nisam bila takticna u to mtrenutku, vec sam sebi ispunjavala jenju po jednu zelju... ispostavilo se ionako da nije covek za mene

Ne znam, cini mi se da ja jednostavno ne volim da se izjednacavam sa nekim prethodnim koji su dolazili do seksa od odredjene osobe na taj nacin. Bilo je takvih situacija, ali osim praznjenja i fizickog zadovoljstva, osecao sam se kao parce mesa. Mislim da mogu da ponudim mnogo vise od toga i oduvek sam se time rukovodio. Takodje sam primetio da su mi devojke sa kojima sam na taj nacin zapocinjao neki odnos mnogo brze dosadjivale, jednostavno seks je mogao biti savrsen, ali nije bilo neke duhovne veze....
 
Lord of Chaos:
kety:
Ja sam imala free sex sa osobom koju sam to vece upoznala,poznata faca, isla sam po principu zasto da ne, jednom se zivi...pa kad nesto zelim zasto bi se suzdrzavala... to se posle ispostavilo kao pogresan korak, jer muskarci ipak imaju predrasude o ovakvim devojkama/njihovim postupcima... Sex je bio odlican, i prvi put,i narednih puta (woow bilo ih je)... ali ne mozes da ocekujes od nekoga da te ozbiljno prihvati ako mu das prvu noc, osim ako nije u pitanju neki "sudbonosni susret"- a ja se uvek nadam da je tako nesto...

Pa mislim nije cudo sto su muskarci podozrivi prema takvim devojkama. Meni licno u takvim situacijama nedostaje izazov (znaci cura treba prvo da me zaintrigira da bih pozeleo da spavam sa njom, moram da vidim kako razmislja i kako se ponasa, a to se ne moze za sat-dva vremena razgovora). Pored toga, uvek se pitam koliko je bilo onih pre mene koji su 'to' dobili u istom vremenskom roku. Nemam frku od broja muskaraca pre mene, da se razumemo, ali imam 'frku' od curinog nedostatka kriterijuma. Iskreno, nisu bili retki slucajevi kada sam odbijao takav seks....

ja ču samo da vas pitam u kom veku živite???
nemogu ni da verujem
da se opterečujete koliko ih je bilo pre vas,
znači vi ne tražite sebi Soul-matE
več tražite kolikima se je ona več dala,
pa ako ste baš vi prvi onda ste i onako
jaki frajeri u vašem društvu, vi čete prepričavati dalje, mislim ono faliti se nekome desetom po redu,
pa da i drugi prolazi jel tako
al treči qq lele, to ih je več mnogo pre vas a malo iza vas...
šta če reči Perica on je drmno prvi auuuu al če to da vas pogodi jelte?!?
Takvo razmišljanje je logična posledica zrelog pubertetlije koji
I onako nabija avtoritet u društvu a curice misle »ovaj je pravi«…

A u našim godinama Lorde to je smešan stav … sorry druže

mislim što ne ženite nevine žene i očekujte taboo-free sex cccc svasHHHHHHHHHHHta
znači žena nema prava da joj proradi hemija, i fluidi … sex za jednu noč nemoguč?
a vama kad se digne, opali brate – to je dozvoljeno???

A šta ja da mislim o frajeru koji traži i navaljuje prvu noč švaler, pokvarenjak, manijak, kurbir, muška kucka... ko zna u koliko »onih stvari« ga je več stavio??? I "to" da me ženi ???? pa šta če reči moje drugarice… i nju je mazno ...
pihhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhh


pa zar stvarno niko ovde ne razmišlja o sebi i o partneru i »samo vašem« sexu
več o društvu, okolini ko če šta reči…

da se na neki način ponovim : gde živite?!?
 
Eh, blondi... Dovoljno sam do sad probala, a i vidjela, da mogu da kazem da se neke stvari mogu odmah osjetiti i to ne samo npr. sexualna privlacnost, vec i ljubav...
Ako osjetis da te neki muskarac zaista privlaci, cemu onda, kog vraga, cekati? Radi tvrdjenja pazara...??? Ja sam fina djevojka, jer ne dam p... prvo vece, iako bih najradije skocila odmah na tebe... Ali, da ti ne bi pomislio da sam "laka", ja cu sad malo da glumim i otezem...
Da li je u tome poenta?
 
JA govorim samo o SEBI. Kada sam bio mladji, tada sam radio brzo i razmisljao tako kako sam vec opisao. Ako zato treba da mi ide glava, ko ga 'ebe. Sada razmisljam i ponasam se drugacije, samo da bih izbegao bilo kakve nesporazume. Medjutim, i taj moj 'pravilnik' ima izuzetaka, kao sto je npr. moja sadasnja devojka. Sa njom sam spavao jako brzo, ali to nikako nije ugrozilo nas psihicki odnos. Mogu reci da sam imao srece.
Uzgred, ako ja slobodno izrazavam svoje misljenje ovde samo da bi neko imao materijala da me napada, prestajem odmah. Toliko od mene. Pozdrav svima.
 
'Ebote, ja ne znam kako to pisem kada niko ne razume ono sto sam rekao?! Svi kukamo kako se ne razumemo itd. Ja pokusavam da iz nekog svog iskustva objasnim kako sam razmisljao i kako sada razmisljam, kao i kakve korekcije u svom ponasanju pravim kako bih izbegao neke probleme prouzrokovane potencijalno pogresnim stavovima koji nisu tako jednostavno 'izlecivi'. Govorim uvek i samo u svoje ime, bez generalizacija i napadanja, stoga i od ostalih ocekujem isto.
 
Devojke koje vode ljubav prvo vece ne treba gledati kao drolje vec kao otvorene i slobodne... muka mi je od pravih drolja koje nece odmah sex bez ikakvog pravog razloga, iako su im ostali postupci skroz kurvanjski. Onaj ko je ovde rekao da nema razloga cekati bezveze je skroz u pravu... pre ili kasnije ce doci do toga, pa zasto onda cekati? samo zato da ne bi ispalo da si drolja? znam gomilu drolja koje ne daju odmah, a i gomilu odlicnih devojaka koje se ne opterecuju preterano da li su to uradile prvo, drugo ili 100to vece.
 

Back
Top