Never been kissed!!!

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

mgirl

Početnik
Poruka
48
jao ja nisam normalna kad sam uzela i da pisem o ovome...ali sta cu treba mi savet ...
imam 16 godina i nikada do sad nisam imala decka niti se poljubila (smrc :()
ovde mogu da otvorim dusu jer me naravno ne znate...(bar se nadam )
e da pocnem....
znaci lepa sam pametna sam dobra sam,zgodna sam(bavila sam se dugo sportom ;))...moze se reci da sam cool cura...i opet nemam decka niti sam ga ikad imala...i toliko puta preispitujem sebe u cemu gresis sta je to sto te sprecava da se smuvas sa onim ko ti se svidja? i onda sam provalila...ovo...znaci ja definitivno nisam ista kao moje drugarice...one svakog petka ili subote dogovaraju izlaske, idu na zurke itd..a ja nista ...(ono ja kao vise volim danju da se setam da idem da trcim da udisem svez vazduh ;))...da ne pominjem da u vecini mesta u gradu nisam ni krocila a prolazim cesto pored istih...ali nije da necu naprotiv ja bas hocu ja zelim da se provodim kao moje drugarice ali opet nesto me sprecava a ne znam sta...mozda strah od takvih mesta sa puno drustva itd.a mozda i stvarno ne volim da izlazim.. ali nee volim da igram stavise muzika je moj svet a i volim da se druzim :))..ne znam...ni moje naj drugarice nigde ne izlaze...a problem je sto ne znamo ni kako da pocnemo da izlazimo po takvim mestima..ja ne znam kako da se snadjem npr kad je neka zurka u klubu...sa te strane sam potpuna neznalica...i zato sto ne izlazim zato i nemam prilike da upoznajem neke momke itd...inace od skole nema koristi jer tamo i da ima slatkih momaka oni se druze sa onim fenserkama a nas normalne ne zagledjuju nesto previse...ne kazem da sam neka napacena cura jbt...nego sam samo normalna..znaci oblacim se normalno ko i vecina devojaka itd...a sad i da me muva neki momak koji je sladak i koji mi se svidja ja cak uspevam da budem potpuno ravnodusna i da ga totalno ohladim(ne znam da li je samopouzdanje u pitanju ili sta vec)...tako se i desilo sa jednim momkom ...prvo je on mene muvao a ja ga ohladila a posle se meni on zasvidjao i ja njega pocela da muvam i i decko mene ohladio jbt....i propustila sam svoju priliku sa njim a bas mi se svidjao ...:(
pa mi nije jasno da li je toliko tesko naci decka ako ne volis da ides, ne znam po zurkama itd ako ne volis da se oblacis kao fuksetina za skolu bre a da ne pricam tek sta je sa gradom..sta kao ja ne bih mogla da obucem minic i majcu sa dekolteom nego necu..necu da me neko ocenjuje na racun mog izgleda,necu da se osecam kao ku*va pa da me svi odmeravaju dok idem kroz grad ili vec gde ...a da ne pricam tek sto vecina momaka samo gleda oblacenje (ono minici topovi suknjice itd) .Zatim meni izgled nije bitan ali nije ni potpuno nevazan..npr ovaj momak od malopre nije neki lepotan ali je mi je bio mnogo sladak.znam da sad zvucim kao totalni kreten ali verujte mi momci koji budete ovo citali da toga sve vise ima i zato pogledajte oko sebe i ne zastajkujte mnogo oko devojaka koje brine samo da li ce da im pukne nokat jbt ...ja npr mogu da nabrojim jedno 5-6 mojih drugarica koje su mnogo dobre i pametne i lepe i zgodne i sve(ma odusevile su me i jos to cine ) a nisu imale decka jos ili cak i starije koje su prvu vezu imale ne znam sa 18 ili 19...znaci totalan flesh jbt...i ja pocinjem da se pronalazim u tim devojkama...i plasim se sta ako i ja budem kao one .To znaci jos nekoliko godina preispitivanja i gluposti i jos nekoliko godina bez decka bez ljubavi..(ovo je vise kao za dnevnik napisano ali dobro.nadam se da cu cuti neke lepe savete od svih;))
....i za kraj nemate pojma kako me pogadja kad setam gradom i vidim toliko zaljubljenih parova itd...i onda ja upadnem u depresiju i utripujem kako sam ja nesposobna za to...kako cu zauvek ostati "usedelica"...kako sam cak i glupa kad sa 16 bre se nisam poljubila(ej pa neke su i sa 12-13 to uradile).A sta li cu tek za koju godinu kad pocnu da se hvale kako redovno spavaju sa svojim momcima.sta ako do tad ne budem imala ni jednog decka?!sad nisam u nekoj depresiji ali eto to me malo muci...ajde molim vas pisite nesto...posavetujte me ,pricajte svoja iskustva kad ste bili mawi(ili ako ste teensi;))...rado cu da citam .... :)
p.s. izvinite ako sam malo vise napisala jednostavno sam htela da otvorim dusu i izgleda da sam je bas otvorila :lol: a sad dok citam vidim da sam bas lupala i gluposti :lol:ali neka citajte...
pozdravcic svima !
 
draga mgirl, necju ti chitati svo tvoje cmizdrenje, samo prvih par rechenica, i poruchiti ti da se opustish poshto nema smisla patiti se. ja ti nisam bash pravi primer socijalne normalnosti, pa ti necju prichati svoj primer, bozhe sachuvaj da se neko ugleda na mene.
kao prvo savladaj svaki strah, krochi nekad u neko kafanche, zayebi te zhurkice i rodjendanchicje, ono shto ovi nashi forumashki tinejdzeri kache na temu Photo Diary.... to slobodno preskochi. nego krochi ti u neku pravu kafanu sa zhivom muzikom. samo nemoj da preterujesh, zaraza je to.
kao drugo budi otvorena prema svima, nebitno ko je kakav, ovakav, onakav, i slichno.
kao trecje, ne daj da te okolina pritiska, niti shta drugi rade i shta su vecj uradili, a shta ti nisi. klinke se cmakale sa 12-13 a poyebale sa 13-14? mo'sh misliti. a ja sam prvi put kakio na pravu veliku noshu sa 2 godine i nauchio da pishem i chitam sa 5, pa shta? ne sme to da te pritiska.
 
pa jednom mi je neko rekao da je to psihologija mase jbt i mislim da je to to...ali opet mislim da nije bas ni normalno ni ovako....ponekad se zapitam zasto sam takva u odnosu na tu vecinu...sve u svemu ja ne patim nesto mnogo ali opet me to malo pritiska ....
 
morash se postaviti u odnosu na masu al ne smesh podvladjivati istoj.
nema recepta za to, snadji se.
takva si u odnosu na vecjinu zbog sklopa, zbog vaspitanja, uverenja, i ko zna chega josh. nije to nishta shto bi trebalo da ti smeta.

moj burazer npr. ima 19god i josh uvek tvoj problem, al pazi dechko je onako sharmer, pametan i sve, al ono. ja sam ruzhniji i gluplji al opet daleko uspeshiji po tom pitanju. no to ti je drugachiji sklop, drugachije vaspitanje, maltene sve drugachije. i postoji taj usrani pritisak. a sa njim raste strah. a sa strahom mogucjnost daljeg neuspeha i ostajanje u inertnom stanju. strah je sra.nje
 
mgirl:
jao ja nisam normalna kad sam uzela i da pisem o ovome...ali sta cu treba mi savet ...
imam 16 godina i nikada do sad nisam imala decka niti se poljubila (smrc :()
ovde mogu da otvorim dusu jer me naravno ne znate...(bar se nadam )
e da pocnem....
znaci lepa sam pametna sam dobra sam,zgodna sam(bavila sam se dugo sportom ;))...moze se reci da sam cool cura...i opet nemam decka niti sam ga ikad imala...i toliko puta preispitujem sebe u cemu gresis sta je to sto te sprecava da se smuvas sa onim ko ti se svidja? i onda sam provalila...ovo...znaci ja definitivno nisam ista kao moje drugarice...one svakog petka ili subote dogovaraju izlaske, idu na zurke itd..a ja nista ...(ono ja kao vise volim danju da se setam da idem da trcim da udisem svez vazduh ;))...da ne pominjem da u vecini mesta u gradu nisam ni krocila a prolazim cesto pored istih...ali nije da necu naprotiv ja bas hocu ja zelim da se provodim kao moje drugarice ali opet nesto me sprecava a ne znam sta...mozda strah od takvih mesta sa puno drustva itd.a mozda i stvarno ne volim da izlazim.. ali nee volim da igram stavise muzika je moj svet a i volim da se druzim :))..ne znam...ni moje naj drugarice nigde ne izlaze...a problem je sto ne znamo ni kako da pocnemo da izlazimo po takvim mestima..ja ne znam kako da se snadjem npr kad je neka zurka u klubu...sa te strane sam potpuna neznalica...i zato sto ne izlazim zato i nemam prilike da upoznajem neke momke itd...inace od skole nema koristi jer tamo i da ima slatkih momaka oni se druze sa onim fenserkama a nas normalne ne zagledjuju nesto previse...ne kazem da sam neka napacena cura jbt...nego sam samo normalna..znaci oblacim se normalno ko i vecina devojaka itd...a sad i da me muva neki momak koji je sladak i koji mi se svidja ja cak uspevam da budem potpuno ravnodusna i da ga totalno ohladim(ne znam da li je samopouzdanje u pitanju ili sta vec)...tako se i desilo sa jednim momkom ...prvo je on mene muvao a ja ga ohladila a posle se meni on zasvidjao i ja njega pocela da muvam i i decko mene ohladio jbt....i propustila sam svoju priliku sa njim a bas mi se svidjao ...:(
pa mi nije jasno da li je toliko tesko naci decka ako ne volis da ides, ne znam po zurkama itd ako ne volis da se oblacis kao fuksetina za skolu bre a da ne pricam tek sta je sa gradom..sta kao ja ne bih mogla da obucem minic i majcu sa dekolteom nego necu..necu da me neko ocenjuje na racun mog izgleda,necu da se osecam kao ku*va pa da me svi odmeravaju dok idem kroz grad ili vec gde ...a da ne pricam tek sto vecina momaka samo gleda oblacenje (ono minici topovi suknjice itd) .Zatim meni izgled nije bitan ali nije ni potpuno nevazan..npr ovaj momak od malopre nije neki lepotan ali je mi je bio mnogo sladak.znam da sad zvucim kao totalni kreten ali verujte mi momci koji budete ovo citali da toga sve vise ima i zato pogledajte oko sebe i ne zastajkujte mnogo oko devojaka koje brine samo da li ce da im pukne nokat jbt ...ja npr mogu da nabrojim jedno 5-6 mojih drugarica koje su mnogo dobre i pametne i lepe i zgodne i sve(ma odusevile su me i jos to cine ) a nisu imale decka jos ili cak i starije koje su prvu vezu imale ne znam sa 18 ili 19...znaci totalan flesh jbt...i ja pocinjem da se pronalazim u tim devojkama...i plasim se sta ako i ja budem kao one .To znaci jos nekoliko godina preispitivanja i gluposti i jos nekoliko godina bez decka bez ljubavi..(ovo je vise kao za dnevnik napisano ali dobro.nadam se da cu cuti neke lepe savete od svih;))
....i za kraj nemate pojma kako me pogadja kad setam gradom i vidim toliko zaljubljenih parova itd...i onda ja upadnem u depresiju i utripujem kako sam ja nesposobna za to...kako cu zauvek ostati "usedelica"...kako sam cak i glupa kad sa 16 bre se nisam poljubila(ej pa neke su i sa 12-13 to uradile).A sta li cu tek za koju godinu kad pocnu da se hvale kako redovno spavaju sa svojim momcima.sta ako do tad ne budem imala ni jednog decka?!sad nisam u nekoj depresiji ali eto to me malo muci...ajde molim vas pisite nesto...posavetujte me ,pricajte svoja iskustva kad ste bili mawi(ili ako ste teensi;))...rado cu da citam .... :)
p.s. izvinite ako sam malo vise napisala jednostavno sam htela da otvorim dusu i izgleda da sam je bas otvorila :lol: a sad dok citam vidim da sam bas lupala i gluposti :lol:ali neka citajte...
pozdravcic svima !

Neverovatno, ali... THE STORY OF MY LIFE! (osim onog dela da nikad nije imala decka) Procitala sam od pocetka do kraja, majke mi!
Ni ja ne izlazim, ali obozavam da igram i obozavam muziku. Ne znam zasto ne izlazim, jednostavno ne mogu da se dogovorim sa drushtvom, ali ni ne volim one fensere tamo :roll:
Ali, svaki put, od onih malobrojnih, kad sam izasla, neko me je muvao. Pa tebi savetujem, da ako BASH hocesh dechka, izadji jedno veche, nishta te ne koshta. I ja sam sad singl, pa mi je krivo kad vidim zaljubljene parove, ali me jednostavno MRZI da trazim dechka, i ne ulazem ni mrvicu truda.
 
Keep, shta je to 'prava velika nosha'? :lol:
mgirl, ja sam se prvi put poljubila sa shesnaest i po, chak i koji mesec vishe, pa mi nishta ne fali :P
Hmmmm mogla bih dosta da pishem na ovu temu... :? ali su mi prsticji trenutno smrznuti... ;p
za pochetak se jako, jako skoncentrishi na poslednju Keeperovu rechenicu ;)
 
@ keeper
pa da u pravu si sto se toga tice...ono ja se trudim da ne upadnem u tu masu ali opet bih to volela...ma ne znam ni sama...ali opet ne dozvoljavam da drustvo mnogo utice na mene...ja sam jednostavno takva i sa takvima se i druzim...ali opet mi je krivo sto sam daleko od svega toga...razumes?
 
mgirl:
@ keeper
pa da u pravu si sto se toga tice...ono ja se trudim da ne upadnem u tu masu ali opet bih to volela...ma ne znam ni sama...ali opet ne dozvoljavam da drustvo mnogo utice na mene...ja sam jednostavno takva i sa takvima se i druzim...ali opet mi je krivo sto sam daleko od svega toga...razumes?
da da zato ti opet ponavljam da ne mo'sh biti ni pustinjak niti potpuno se utopiti.
morash se nacji izmedju. drugo nishta ne vredi prichati.
 
Draga Mgirl.Mozda izgleda glupo jer ti ja dajem savet(imam 13 godina).Procitao sam ceo tvoj post i imash pravo.Ali morash nesto na sebi da promenish.Inace nikad neces momka ni naci.Znam i ja kad izadjem sa svojim drugovima samo gledamo te koje nose minice koje su fukse i sve to ali tako je kako je.Ne kazem da ti treba da postanes fuksa i da krenes da lupas zvaku svakom momku ali morash malo da se izmenis da bi se prilagodila i nasla momka.Samo je bitno da budesh opustena i da mislis da si glavna.Ne daj da te neko zeza jos pogotovo pred deckom koji ti se svidja jer ces se tada povuci u sebe.Koliko mi se cini vec jesi.Pala si u tezak bedak pogotovo sto si jos u pubertetu ali veruj mi nije tako.Cini ti se.Po tvojim postovima se vidi da nisi glupa devojcica.Budi malo duhovita.Nemoj da dozvolish da te neko vredja.Idi na sve zurke veruj mi bice ti veoma glupo nekoliko zurki ali kada osetis kako si glavna i da su neki momci obratili paznju na tebe bice ti veoma lepo.Kada vidish da te neki momak gleda slobodno mu pridji(pa makar nosio tegle i imao zube ko konj)vezbaj i uci se.Nemoj da se smuvas sa njim naravno(mislim ako ti se svidja smuvaj se ali ja na tvom mestu ne bih :-D )nego samo da vidish kako je kada pricash sa muskarcem.Upoznaj ih malo sta njih zanima i sve to njihove teme.E sad to sto se minica tice na tebi je da odlucis ali veruj mi znam jer sam ja decak 70% decaka ce te primetiti kao ribu ako nosis minic.A ako necesh moraces malo teze da se potrudish.I samo je bitno da mislis da si ti glavna riba na zurci.Bice ti bedak nekoliko zurki ali veruj mi kasnije ce ti biti fenomenalnalno.

Nadam se da sam pomogao
 
mgirl:
jao ja nisam normalna kad sam uzela i da pisem o ovome...ali sta cu treba mi savet ...
imam 16 godina i nikada do sad nisam imala decka niti se poljubila (smrc :()
ovde mogu da otvorim dusu jer me naravno ne znate...(bar se nadam )
e da pocnem....
znaci lepa sam pametna sam dobra sam,zgodna sam(bavila sam se dugo sportom ;))...moze se reci da sam cool cura...i opet nemam decka niti sam ga ikad imala...i toliko puta preispitujem sebe u cemu gresis sta je to sto te sprecava da se smuvas sa onim ko ti se svidja? i onda sam provalila...ovo...znaci ja definitivno nisam ista kao moje drugarice...one svakog petka ili subote dogovaraju izlaske, idu na zurke itd..a ja nista ...(ono ja kao vise volim danju da se setam da idem da trcim da udisem svez vazduh ;))...da ne pominjem da u vecini mesta u gradu nisam ni krocila a prolazim cesto pored istih...ali nije da necu naprotiv ja bas hocu ja zelim da se provodim kao moje drugarice ali opet nesto me sprecava a ne znam sta...mozda strah od takvih mesta sa puno drustva itd.a mozda i stvarno ne volim da izlazim.. ali nee volim da igram stavise muzika je moj svet a i volim da se druzim :))..ne znam...ni moje naj drugarice nigde ne izlaze...a problem je sto ne znamo ni kako da pocnemo da izlazimo po takvim mestima..ja ne znam kako da se snadjem npr kad je neka zurka u klubu...sa te strane sam potpuna neznalica...i zato sto ne izlazim zato i nemam prilike da upoznajem neke momke itd...inace od skole nema koristi jer tamo i da ima slatkih momaka oni se druze sa onim fenserkama a nas normalne ne zagledjuju nesto previse...ne kazem da sam neka napacena cura jbt...nego sam samo normalna..znaci oblacim se normalno ko i vecina devojaka itd...a sad i da me muva neki momak koji je sladak i koji mi se svidja ja cak uspevam da budem potpuno ravnodusna i da ga totalno ohladim(ne znam da li je samopouzdanje u pitanju ili sta vec)...tako se i desilo sa jednim momkom ...prvo je on mene muvao a ja ga ohladila a posle se meni on zasvidjao i ja njega pocela da muvam i i decko mene ohladio jbt....i propustila sam svoju priliku sa njim a bas mi se svidjao ...:(
pa mi nije jasno da li je toliko tesko naci decka ako ne volis da ides, ne znam po zurkama itd ako ne volis da se oblacis kao fuksetina za skolu bre a da ne pricam tek sta je sa gradom..sta kao ja ne bih mogla da obucem minic i majcu sa dekolteom nego necu..necu da me neko ocenjuje na racun mog izgleda,necu da se osecam kao ku*va pa da me svi odmeravaju dok idem kroz grad ili vec gde ...a da ne pricam tek sto vecina momaka samo gleda oblacenje (ono minici topovi suknjice itd) .Zatim meni izgled nije bitan ali nije ni potpuno nevazan..npr ovaj momak od malopre nije neki lepotan ali je mi je bio mnogo sladak.znam da sad zvucim kao totalni kreten ali verujte mi momci koji budete ovo citali da toga sve vise ima i zato pogledajte oko sebe i ne zastajkujte mnogo oko devojaka koje brine samo da li ce da im pukne nokat jbt ...ja npr mogu da nabrojim jedno 5-6 mojih drugarica koje su mnogo dobre i pametne i lepe i zgodne i sve(ma odusevile su me i jos to cine ) a nisu imale decka jos ili cak i starije koje su prvu vezu imale ne znam sa 18 ili 19...znaci totalan flesh jbt...i ja pocinjem da se pronalazim u tim devojkama...i plasim se sta ako i ja budem kao one .To znaci jos nekoliko godina preispitivanja i gluposti i jos nekoliko godina bez decka bez ljubavi..(ovo je vise kao za dnevnik napisano ali dobro.nadam se da cu cuti neke lepe savete od svih;))
....i za kraj nemate pojma kako me pogadja kad setam gradom i vidim toliko zaljubljenih parova itd...i onda ja upadnem u depresiju i utripujem kako sam ja nesposobna za to...kako cu zauvek ostati "usedelica"...kako sam cak i glupa kad sa 16 bre se nisam poljubila(ej pa neke su i sa 12-13 to uradile).A sta li cu tek za koju godinu kad pocnu da se hvale kako redovno spavaju sa svojim momcima.sta ako do tad ne budem imala ni jednog decka?!sad nisam u nekoj depresiji ali eto to me malo muci...ajde molim vas pisite nesto...posavetujte me ,pricajte svoja iskustva kad ste bili mawi(ili ako ste teensi;))...rado cu da citam .... :)
p.s. izvinite ako sam malo vise napisala jednostavno sam htela da otvorim dusu i izgleda da sam je bas otvorila :lol: a sad dok citam vidim da sam bas lupala i gluposti :lol:ali neka citajte...
pozdravcic svima !

U jbt, dok prochitah sve ovo, umreh.......
Sad vishe nemam zhelju da ti pishem...............
 
pa dobro vidim da sam malo losije shvacena...ljudi imam ja momaka drugova koliko hocete ...svaki dan se vidjam sa njima pricamo i zezamo se..duhovita jesam...mogu vam reci da sam prolupala malo u poslednje dve nedelje...i ja sam prilicno samouverena kad se radi o pojavi itd...minic da obucem nema teroije vala.nece mene niko odmeravati ko da sam fuksetina...iovako me odmeravaju cesto pa mi to smeta jbt...e sad ne znam koliko bih se snasla u tom prilazenju...mada ako bude nesto bilo pogodite gde cu prvo to objaviti :lol:
 
ahm... :rolleyes:
mene je baka pre par godina terala da se oshisham, rekavshi mi "duga kosa......"
ja ne volem da se zameram ljudima... (:
tako da ostajem bez komentara
jedino neeeeeeeeeee volem da neko komentarishe tudje postove na taj nachin... lepo odgovori... ili se nemoj smarati da isqckash da te smara da odgovorish. prosto ;p
 
Ok, ok, necu biti zla.
Ovako, nije poenta u tome ''fensi minici i qrvice''.
Ja prva nisam takva. Mrzim shljokice i svetlo roze majichice. Ali umem da se sredim na svoj nachin.
Nego, back 2 u. Nije poenta u tvom oblachenju, nego u tvom stavu. Zashto se ponashash kao autsajder na zhurkama? Sredi se, obuci neke lepe farmerke i neku lepshu majichicu i idi na zhurku. Mislim na kucnu, za pochetak. A tamo pokushaj da se uklopish, ako vidish da bi mogla da prichash sa nekim pridji mu, mushko ili zhensko svejedno, ovo ti je dobro za vezhbanje samopouzdanja. Jednostavno prichaj i ne razmishljaj pre toga shta cesh reci nego reci shta ti prvo padne na pamet, naravno pod uslov da nisi mnogo stidljiva:). Kad ljudi skontaju da si ok, videce tebe kao tebe, kao osobu, lichnost, a ne kao devojku koja NE nosi minic. LJudi moraju na tvom licu da prochitaju neshto dobro: da si dobra osoba, da si srecna, da si pozitivna, puna energije itd. Rizikuj. Pridji extra liku i iscimaj ga da ode sa tobom negde, tipa da kupish zhvake, neshto tako glupo. Mozhda ce te odbiti prvi, drugi, ali treci nece. Ne morash se smuvati, ne mora te ni startovati, vazhno je da se u mushkom drushtvu ne osecash kao izgubljena u svemiru. Onda cesh sledeci put moci da startujesh lika bez straha i bez cimanja da ako te odbije da si najruzhnija na svetu. Ne zavisi sve od tebe. On te mozhe odbiti zbog razlichitih razloga: voli drugachiji tip ljudi (npr fuxe), nije raspolozhen, ima devojku..... Samo nemoj odmah prilaziti i pitati nekog oce li da izadje sa tobom. Dopusti mu da stekne prvi utisak (pozitivan naravno) o tebi, pa onda ga pitaj. Ne foliraj se nikako, ali ne dopusti mu da pomisli da si neka pacenica koja samo zheli da ima dechka. I nateraj ga da pozheli da te upozna, tebe, tvoju lichnost, a ne tvoje zategnuto telo.
Eto, nadam se da sam pomogla.
Uh, umreh dok napisah. Sad cu te smoriti pa necesh ni prochitati.:)
p0zz
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top