Масовне гробнице за Србе са Косова

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

LUKA BRACI

Zainteresovan član
Poruka
188
Пренели неки електронски медији :

"Данас на гробљу на Орловачи сахрањено више од двадесет Срба
настрадали на КИМ током војних операција ОВК и чишћења КИМ од не албанског становништва,несрећни људи одвајани од својих жена и деце, убијани и бацани у масовне гробнице на КИМ после скоро 8 година преузета тела
насилно убијених Срба и уз присуство породице сахрањени на гробљу Орловача.
Према податцима којим располажемо ,трага се за још више хиљада мучених и
убијених Срба који почивају у масовним гробницама за Србе на КИМ.

Каква се политика води да се помогне породицама мучених убијених Срба са КИМ
да после скоро 8 година сахрана своје ближње на гробљима где им могу бар пристојно свећу запалити ?!
 
jedite_kod_Joa:
Чекам да се огласи Наташа Кандић и "Жене у црном"...


Neće se oglasiti, prikrivanje istine o srpskim žrtvama je njena jedina aktivnost u vezi sa tim!
Da podsetim, kako je reagovala kada je jedan član porodice nestalih sa KiM ,
pitao gde su njihovi nestali,
lupila mu je šamar!
Ne znam kako bi se provela u nekoj normalnoj državi,
Šta bi bilo da je recimo neko u NY,
članu porodice 11.septembra lupio šamar.
Lako je lupati šamare žrtvama, izbeglicama, ljudima koji se ne iz sopstvene greške potucaju od nemila do nedraga...
Teško je biti čovek i učiniti nešto od srca, ljudski za njih!
Ali mi Srbi ni ne treba da očekujemo da nam ćerke bivših JNA oficira, udbaša i sl. sada već ostarele babe, (poreklom ni jedna od njih nije Srpkinja) pronalaze nestale, jasno je kakav interes one imaju!
Mi treba sami to da radimo, da govorimo o svojim mrtvim, da pronalazimo nestale,
i njih da sprečimo da šire laži i o nama,
i da nas maltretiraju u našoj zemlji!
 
Нисам ја мислио буквално на Кандићку и те бабетине у црном(од њих то не очекујем,за то нису плаћене),већ на неке форумаше који се понашају и размишљају на идентичан начин као и поменуте.Међутим,као што сам и очекивао-ништа од тога.
Могу само да замаслим како би било да је реч о некој несрпској масовној гробници...и на дупе би прокрештали.
 
jedite_kod_Joa:
Нисам ја мислио буквално на Кандићку и те бабетине у црном(од њих то не очекујем,за то нису плаћене),већ на неке форумаше који се понашају и размишљају на идентичан начин као и поменуте.Међутим,као што сам и очекивао-ништа од тога.
Могу само да замаслим како би било да је реч о некој несрпској масовној гробници...и на дупе би прокрештали.
Mnogi vec jesu na doope........, ja ih ne smatram Srbima(znas ono ko ne voli svoga bliznjega ne voli ni daljnjega) zato dragi prijatelju ko j..e babe niko zar ne
 
Lost In Space:
Vidis te hiljade Srba su ubijane 1998. godine al to ni zapad ni njihove poslusnike u Srbiji ne zanima. Za njih je za ta ubistva Srba takodje kriv Milosevic. A Ceda Jovanovic se grli i ljubi sa Tacijem, Cekuom i Haradinajem. I mi takvo ***** mesto da umlatimo mi ga pustamo da nam sa TV-a soli pamet i dalje.
Znaci za njihovu smrt kriv je Ceda Jovanovic?
Kako mozes ovakvu temu tako da banalizujes?
 
Слабо нас богами погађа ова тема,
тешко да је и један политички покрет позвао на протест и окупљање
када су убили неког Србина или читаву породицу на КИМ још од 1999 године.
А сви су расположени да лупају у шерпе и лонце 100 дана и звижде у пиштаљке и шетају градом то се може по диктату јер после добију место градоначелника Београда,градску владу кеш на руке за шопинг у Паризу јели тако Дано?
Ретко коме да је интересантна ова тема,и ко се случајно укључи прича о нећему другом,добро бре људи има ли неко политичко решење за КИМ
или бар да врате кости мучених и убијаних широм КИМ,
кукала нам мајка када најхрабрије међу нама остависмо
у масовним гробницама широм КИМ као семе у земљу из кога би требало да нам
никне нешто боље лепше богатије, а ко ће да нам жање Српску плодну земљу на КИМ ко убира плодове у коју посадисмо најбоље и најлепше и храбрије што имасмо?
 
srbija do grcke:
pa mi nismo protestvovali ni sto su nas bombardovali, mi ne bi protestvovali ni kad bi bacili atomsku bombu na nas. mnogo smo zaboravni, lako prastamo, borimo se tek kad smo priterani uza zid, strasno smo pasivni, velikodusni smo. to su nase najvece mane. neke od njih su u stvari vrline, ali u danasnjem sivilu i zajebanom svetu, vrlina lako postane mana.

У једној малој црквици доле на КИМ која је задужбина Милоша бесмртног Обилића
остале су свете кости,најхрабријег,нај.... од свих Срба за на век
Нико незна да ли су мошти светог Милоша пренете у Србији и где се чувају?
Црквица је тотално опљачкана и спаљена до темеља а у њој врше нужду и животиње и они који себе сврставају међу људе!
Христов највећи ратник сви времена свети Милост Обилић остављен на немилост !
Кукала нам мајка кукавичка када нико више Милоша не памти !
 
Mnogo je masovnih grobnica u kojima su Srbi,stvarno mnogo,
i na KIM i u Bosni i u Hrvatskoj i onoj NDH i novoj DRH ,itd...
U pitanju je poništvanje istorije,u pitanju je vremenska mašina,
ne može se napred dok se plus i minus ne izjednače zakon prirode,zakon fizike,
ne može se pokrenuti vremenska mašina dok se ne izjednače dželati i žrtve.
Nema tu mnogo veze ni Milošević ni ovi sada ni svi pre i posle njih to jedna druga
matematika koja se ne uči na kursu za CIA operativce,to je matematika iz koje su svi
koji su mislili da su najbolji matematičari imali KECA,nije to kec iz rukava kako su oni mislili i dalje misle, to je kec bez prava na popravni samo pad,pad carstva, pad sa vlasti,pad na zemlju,dodir...konktakt sa prirodom.... dodir sa zemljom,pesak ....prašina....
 
LUKA BRACI:
Пренели неки електронски медији :

"Данас на гробљу на Орловачи сахрањено више од двадесет Срба
настрадали на КИМ током војних операција ОВК и чишћења КИМ од не албанског становништва,несрећни људи одвајани од својих жена и деце, убијани и бацани у масовне гробнице на КИМ после скоро 8 година преузета тела
насилно убијених Срба и уз присуство породице сахрањени на гробљу Орловача.
Према податцима којим располажемо ,трага се за још више хиљада мучених и
убијених Срба који почивају у масовним гробницама за Србе на КИМ.

Каква се политика води да се помогне породицама мучених убијених Срба са КИМ
да после скоро 8 година сахрана своје ближње на гробљима где им могу бар пристојно свећу запалити ?!


СЛАВА МУЧЕНИЦИМА СРБСКИМ ВЕРЕ РАДИ
 
LUKA BRACI:
MI Srbi smo poslednji Hristovi ratnici u ovom delu sveta!
Srbi su Hristovi ratnici u borbi protiv globalnog zla.
Bože pomozi Srbima! Bože čuvaj Srbski narod Srb ske zemlje Srb ski rod!

tuphl1.gif
 
Као да сам цео живот сањао, а сад се будим ово је моја земља, ал’ ово нису моји људи. Кажу: "Овде немаш шта да тражиш, боље миран буди јер овде кадија те тужи овде кадија ти суди". Гледам скрнављена гробља, не поштују ни мртве, гледам спаљене куће, гледам спаљене цркве. Кажу:"Гледај нашу снагу - ми смо непобедиви!" Питам "Знате ли за Бога?", кажу "Сила Бога не моли". Пазите, на овом пољу копља су се ломила, православље у Срба - вера несаломива јер то је земља хранила, то је мајка родила, то је снага бранила, то је вера водила.
 
jedite_kod_Joa:
Као да сам цео живот сањао, а сад се будим ово је моја земља, ал’ ово нису моји људи. Кажу: "Овде немаш шта да тражиш, боље миран буди јер овде кадија те тужи овде кадија ти суди". Гледам скрнављена гробља, не поштују ни мртве, гледам спаљене куће, гледам спаљене цркве. Кажу:"Гледај нашу снагу - ми смо непобедиви!" Питам "Знате ли за Бога?", кажу "Сила Бога не моли". Пазите, на овом пољу копља су се ломила, православље у Срба - вера несаломива јер то је земља хранила, то је мајка родила, то је снага бранила, то је вера водила.


"ZVONE ZVONA U PANICI,PADA BOMBA NA MANASTIR SRBI NEDAJTE POHLEPI DA NAS U NASOJ MUCI ZAVADI.MOZDA MI JESMO DINOSAURUSI ONA VRSTA KOJA ODLAZI I ZIVIMO U NASIM SNOVIMA GDE NIKO NE MOZE DA NAS PORAZI I NEMA TE FLOSKULE KOJA BI MOGLA BOL DA IZRAZI JA OPET DOLE SILAZIM AKO TREBA KRV CE PRICATI"
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top