Zamislite situaciju.....

chypawa_18

Aktivan član
Poruka
1.193
extra vam se svidja 1 devojka. ALi ona ima dechka. Ali ona pricha kako ga ne voli i kako je samo pitanje vremena kada ce ga ostaviti. I usput vas naravno izaziva i provocira vas na nachiin koji vam se mnooogooo dopada, nagovarajuci vas da je sachekate da ostavi dechka a onda ce biti samo vasha i nichija vishe i radice vam sve one stvari o kojima ste fantazirali.... Da li bi chekali da ga stvarno otkachi ili bi odmah krenuli u akciju ili bi je odje*ali, misleci da vas samo vuche za nos? A ako bi je chekali, kada biste skontali da je stvarno DOSTA?
 
PA cekao bih je ali naravno da bih kresao nesto sa strane ako naleti, u medjuvremenu.

A ona kada se odluci onda bi nju. A MOGUCE je da bih i krenuo u akciju, nemam grizu savesti ni prema udatim, a kamo li zauzetim devojkama.
 
chypawa_18:
extra vam se svidja 1 devojka. ALi ona ima dechka. Ali ona pricha kako ga ne voli i kako je samo pitanje vremena kada ce ga ostaviti. I usput vas naravno izaziva i provocira vas na nachiin koji vam se mnooogooo dopada, nagovarajuci vas da je sachekate da ostavi dechka a onda ce biti samo vasha i nichija vishe i radice vam sve one stvari o kojima ste fantazirali.... Da li bi chekali da ga stvarno otkachi ili bi odmah krenuli u akciju ili bi je odje*ali, misleci da vas samo vuche za nos? A ako bi je chekali, kada biste skontali da je stvarno DOSTA?
Ne bi je cekao... ne cekam vise nista... :razz:
 
chypawa_18:
extra vam se svidja 1 devojka. ALi ona ima dechka. Ali ona pricha kako ga ne voli i kako je samo pitanje vremena kada ce ga ostaviti. I usput vas naravno izaziva i provocira vas na nachiin koji vam se mnooogooo dopada, nagovarajuci vas da je sachekate da ostavi dechka a onda ce biti samo vasha i nichija vishe i radice vam sve one stvari o kojima ste fantazirali.... Da li bi chekali da ga stvarno otkachi ili bi odmah krenuli u akciju ili bi je odje*ali, misleci da vas samo vuche za nos? A ako bi je chekali, kada biste skontali da je stvarno DOSTA?
ne petljam sa tudjim devojkama stoga je navedena situacija cisto teoretske prirode pa bi se dalo o tome polemisati. Kazem i mislim polemisati, u stvarnosti stisnuti zube ma koliko mi se svidjala i zaobilaziti u sirokom luku.
 
Aleksej_BASO:
A koliko dugo?

Pa zavisi.....

A sto jel ti to nekoga zavlacis, :lol: ili sta???

Pa ne zavlachim, nije u tome poenta, to je zaista istina shto devojka, tj ja, kazhe, tj kazhem, samo je poenta u tome shto sam ja predstavila sebe u loshem svetlu, jer se plashim da taj dechko mozhe i tako mene da gleda, a mi inache imamo veoma dobar odnos......
kontash?
zato me stvarno zanima shta vi mislite kako bi sve to moglo da se zavrshi, na moju nesrecu......
hvala na odgovorima i mishljenjima koji su bili iskreni, a oni koji nisu- pa, j$bite se.....
 
chypawa_18:
i, mannibals, konachan odgovor je..........?

..ja prichao za sebe...hmm...pa kakvi su muski,ja nisam zahtevan.."kratko i jasno",...
ISTINA samo istina.......stvarno..posavetovati,gledajucida sam u tvojoj kozi...sada razumem..
ako smesh istina je najlepsha..na fino..tesko..mozda bude bolno..ionako sve ste..q..za nas!..ja to volim da zovem..poneke devojke..samo devojche"..((exexex))..istrpi to..ii ne znam koliko dugo se zabavljate..u stavri ..ja ne znam sta je dyga veza..sorry..

>>>MOJE MISLJENJE...da devojke..varaju,onoliko.koliko im se moze,da prostora..to je kao u machki...koja nije ispitana...mozda je kriza,mozda..se tako trenutno osecjaja!!!!! ...
ISTINA..samo istina/...koliko..sam ja smrtnik pomogao..ipak bludne radnje..nesto kratko sam ja!..a sta kao muskarac...okachi ...nisam takav. :arrow: :|
 
zna da ga vishe ne volim. al on mene voli i misli da se time reshava stvar. on se bedachi i chak mi je jednom plakao kad sam rekla da ocu da raskinem. a veche pre toga je razvalio mog druga koje me je poljubio u obraz i stavio ruku oko struka.... pa ti vidi........:(
 
pa..hmm..izgleda da je neozbiljno..kao sto sam ja hteo stariju komshinicu moje devojchice,video sam joj u ochima- chak mi je bilo neprijatno.a opet ona onako..a ova .."moja"..mm..ljubomorna bil.askorpijica...ajajoj jedva glavu izvukoh!
 
chypawa_18:
zna da ga vishe ne volim. al on mene voli i misli da se time reshava stvar. on se bedachi i chak mi je jednom plakao kad sam rekla da ocu da raskinem. a veche pre toga je razvalio mog druga koje me je poljubio u obraz i stavio ruku oko struka.... pa ti vidi........:(

on zna, on voli, on misli, on se bori..... zanimljivo... a
ti sad chekash da On raskine ili shta??? :-?
e sad si me podsetila na neq ribu koja se kad sam je upoznala predstavila kao "filipova devojka".... dan danas ne znam kako se zove....
 

Back
Top