Nije lako biti zena u Srbiji....

mackicabgd

Početnik
Poruka
5
Krajnje je vreme da ovi nasi muskarci prestanu da misle samo o sebi i kukaju o tome kako su devojke lose jer su sve sponzoruse. Gadi mi se takva generalizacija zena, mislim da bi trebali da malo vise paznje obrate na nas devojke i sta oni to nude nama osim provaljene zvake i seksa na jednu noc da bi lupili jos po koju recku na zid....
Nije lako biti zena u Srbiji, jer moram da trpim sve klosare koji su se istripovali da su kriminalci, a oni pametni koji to nisu ili prilaze pogresnim devojkama ili ne prilaze uopste.
 
1000% si u pravu!!!Ja poznajem 3 klosara koji samo hoe sex od toga se ne zivi sta ce dalje?Takodje nemaju uopste drugarice nego samo devojke gledaju za kres....Meni se svidja takva budala i ne znam kako to da promenim kod njega,znam da ne mogu da menjam osobu...Ne zelim nikojm da budem lutka za seks kres....Kapiras???Mislim nisam spavala sa njim...
 
Petar Pan
ja sam mislila da treba povratiti samopouzdanje onim drugim muskarcima - pametnim, obrazovanim itd. a ne kretenima, oni ga imaju i previse, tu se vec treba raditi na suzbijanju :)

nevenabgd
generalizovala sam muskarce, tacno, kada sam rekla da svi oni koje iskulira devojka, odmah je etiketiraju nazivom sponzorusa, cast izuzecima :)
 
mackicabgd:
Petar Pan
ja sam mislila da treba povratiti samopouzdanje onim drugim muskarcima - pametnim, obrazovanim itd. a ne kretenima, oni ga imaju i previse, tu se vec treba raditi na suzbijanju :)

nevenabgd
generalizovala sam muskarce, tacno, kada sam rekla da svi oni koje iskulira devojka, odmah je etiketiraju nazivom sponzorusa, cast izuzecima :)
:) ok al sto onda pricamo o njima ako postoje izuzetci. Trazi izuzetke. I trebaju ti ovi sto sta vec lupaju recke, a ti sto kukaju kako su zaljubljeni i ne rade ni sta ti tek ne trebaju. Treba ti izuzetak! A moras i ti da budes razlicita od okoline onda!;)
 

Back
Top