Nije lako biti zena u Srbiji....

mackicabgd:
Krajnje je vreme da ovi nasi muskarci prestanu da misle samo o sebi i kukaju o tome kako su devojke lose jer su sve sponzoruse. Gadi mi se takva generalizacija zena, mislim da bi trebali da malo vise paznje obrate na nas devojke i sta oni to nude nama osim provaljene zvake i seksa na jednu noc da bi lupili jos po koju recku na zid....
Nije lako biti zena u Srbiji, jer moram da trpim sve klosare koji su se istripovali da su kriminalci, a oni pametni koji to nisu ili prilaze pogresnim devojkama ili ne prilaze uopste.


Ej ne lupaj.

Zene u Srbij? Kada treba da se malo nakezite da dobiju bolju ocenu ili protekciju na poslu ili da vam pandur ne pise kaznu, ili kada tip keshira lice, veceru, ili putovanje, onda je lako biti "zena u Srbiji" a kada bude stani-pani onda "ej a ravnopravnost?"
 
ZaLjUBlJeNa90:
1000% si u pravu!!!Ja poznajem 3 klosara koji samo hoe sex od toga se ne zivi sta ce dalje?Takodje nemaju uopste drugarice nego samo devojke gledaju za kres....Meni se svidja takva budala i ne znam kako to da promenim kod njega,znam da ne mogu da menjam osobu...Ne zelim nikojm da budem lutka za seks kres....Kapiras???Mislim nisam spavala sa njim...


A ja znam 30 klosarki koje samo hoce kesh.
 
Izbaci stereotipe u prilazu, povećaj komunikaciju (ne postoji dobar nivo komunikacije medju mladim ljudima trenutno danas u Srbiji , primer studentska populacija).

Slučajno sam radio istraživanje pre neki dan u bulevaru u bgd u 17:50 i uzorak je sledeći....
630 žena prolaznica 13 muškaraca, mesto izmedju picerije orao, depo do sledeće tramvajske stanice....prosečno godište žena je bilo možda 23, 25, prosečna vezanost muškaraca je bila 90% tj skoro svi od 13 nabrojanih su bili u društvu žena....
Očigledno različita interesovanja i prilazi i mogućnosti.....

Tramvaji već druga priča....

------------------------
Meni smeta :
-tri obavezna odbijanja da bi ž osoba napokon izbacila osećaj jadnosti iz sebe (usled dugotrajnog odsustva dobre zabave ili zbog nepoverenja prema društvu)
-obavezna prilaženja samo u terminima kad je prilaženje ("kad radim onda ne razmišljam o prilaženju vidjenju ili kontaktima, osim kad je baš sladak")
-malo redovnije zagledanje u ogledalo ali dok niste namontirane, čisto da ne misli svaka da je greta garbo....
-nadji način da se razobračunaš sa seljankama koje odbijaju muškarce sa pih, mrš, jadniče, itd....

Ne vidim kako ćeš uspeti u ovome, jer dok se ne isprazni sav jad i jed , neće se krenuti na bolje....
Neki pomaci , ali koji neće daleko poboljšati , ali ipak nešto hoće se već dešavaju.....
 
Devilishgirl:
mora da slusha, da ide uz dlaku, da me voli svim bicem i bicu njegova..nije to teshko..

Kuč..ka i napaljena devojka za jednu noć je očigledno jevtinije rešenje....

manje košta , manje jede, uvek je uz nogu, zna i da da ljubav i poštovanje, a uveče tu je devojka iz delfina ili nekog drugog kafića, sa svojim idejama , snovima , koji su nebitni , ali željna da vizuelizuje seks (možda kao nadu, ali možda ipak sutra) koja se više trudi , manje govori, više godi , i predstavlja u tom trenutku najbolje ostvarenje uzajamnog sna....
 
Kad_LupimLupim:
Dobro Pero, znamo da je kod tebe: Ti, pa Isus, pa onda svi ostali... i da nema te zene koja ce tebi udarati u dobosh ;)
Da da... :lol: Nisam ja od tih foliranata... sto su ostvarili sve sto su pozelili u zivotu... nesto jesam nesto nisam...

Ali ne ide ni Ona... pa kako ona kaze... pa ja... To su tripologije devojcica... Ipak je sve stvar dogovora i dobre komunikacije... Sve se moze lepo popricati i srediti ako se hoce...
 
Devilishgirl:
da hocu samo sex, ne bih mogla da napishem ni jedan post na forumu :lol:
jednog ebem, a drugi mi pushi..
ne treba samo on da hoce mene, nije to teshko..
treba prvo on mene da privuche, ima tu vishe kockica..ne pricham o tzv.frajerima snobovima...
Aleksej, ti bi sve ebo..loshe bre to..


Hahahah!

Nije tacno ja bih ali mora da mi se svidi...
 
bojim se da se tema ne pretvori u uobicajenu diskusiju o sponzorusama, ali nije lako ni muskarcima u Srbiji. Po nekom stereotipu devojkama je dovoljno da se utegnu u farmerke , izbace pupak i malkice modernije se osisaju, naravno neizostavni mobilni u ruci i vec su im zagarantovani gladni pogledi bar polovine muske populacije. Muskarac mora ipak malo vise da se potrudi da bi bar licio na princa na belom konju.
 
Krajnje je vreme da ovi nasi muskarci prestanu da misle samo o sebi i kukaju o tome kako su devojke lose jer su sve sponzoruse. Gadi mi se takva generalizacija zena, mislim da bi trebali da malo vise paznje obrate na nas devojke i sta oni to nude nama osim provaljene zvake i seksa na jednu noc da bi lupili jos po koju recku na zid....
Nije lako biti zena u Srbiji, jer moram da trpim sve klosare koji su se istripovali da su kriminalci, a oni pametni koji to nisu ili prilaze pogresnim devojkama ili ne prilaze uopste.

Pa pridji ti tim pametnim, eto resen problem. Ionako ste sada emancipovane i ravnopravne, so shta kukash mism stvarno.
 

Back
Top