Problem sa ProgDVB, pomozite!!!

bibbaa

Početnik
Poruka
15
Imam SS2 i prije i 2 LNB-ja, na kojima sam dobio Astro i Hotbird. I tada mi je sve dobro radilo.

Sada mi je Hotbird i Astra premalo i zato sam nabavio motor i montirao na antenu. Sada sam dobio signal na svima stelitima a mi ProgDVB ne nađe ni jednog kanala ni na jednom satelitu.

Nisam nek profesionalac za ove stvari, pa me zanima ako mi ko može pomoči.

Neznam ni, dali sam DiSEqC točno udesio kako treba.
 
FORSETI:
A s probu se enkrat scan-irat vse satelite?
Ce pa imas problem s DiSEqC-om, prebrskaj npr. tole spletno stran http://www.satel.co.yu/ al' pa pocakaj da se DanijelVR zbudi. :)

Ko skeniram satelit mi namreč kaže signal, a ne najde nobenega kanala.

Evo tusam
Ako si vec montirao motor koristi samo jedan lnb i pomocu njega ces sve naci
Kreni od onih kanala na kojima si ranije imao signal pa onda kreni dalje da trazis po satelitima,znaci kreni od astre pa levo i desno
Javi sta se desava dalje

Motor je montiran i koristim samo jedan lnb. Pronađe mi sve satelite i probao sam najprije na Astri, koja mi je prije radila(mislim,dobio sam sve kanale), a sada Astra ima signal, a ne pronađe ni jedan kanal.
 
Ne, nisam naložio drugi Dvb ali sam se sad odlučio da ovog zbrišem i naložim sve na novo. Dali mi možete pomoči? Koju vrerziju progdvb in diseqc da naložim, i dali je što vrlo pomembno da znam. Sada imam verzijo progdvb 4.62.6 i diseqc 1.2 verzija 1.7 .
 
Evo ovako ja sam imao isti problem i imao sam razdelnik od 4 izlaza koji je izgleda riknuo pa sam kupio na telenom vencu u onoj prodavnici sat robe razdelnik sa dva izlaza, i malo sam štelovao progDVB probao na sve načine i odjednom je proradilo,(mora da proradi)
naravučenije je da ti je izgoreo diseq ili nisi dobro naštelovao prog dvb. Kod mene stoje stvari tako da uvek strpim kad nešto čačkam oko toga.
U sekciji SETTINGS/diseq
-(dvb-s)Sky Star2
--diseq 1.0 or 2.0
---Hotbird1.2.3.4.5.7.8
---Astra
---NOt Connected
----Not Connected
Pozdrav.
 

Back
Top