Gde Kupiti?

U svaku znaci svaku firmu ako ne znas dovoljno o racunarima povedi nekoga ko zna..manje vise svi hoce nesto da podvale.Za tu firmu ne znam ...ali samo ti povedi nekog strucnjaka i onda ne mogu da ti uvale j a j a za bubrege :)
 
BC group?U Sime Milosevica?Spakovace ti ono sto trazis,i to je to.Ne ocekuj neko posebno udubljivanje u namenu konfiguracije,savete i sl.Sto kaze cale,ako hoces da budes siguran-povedi nekog ko se razume!:)
 
@ćale
Da su goli ne bi bilo problema, nego su premazani svim farbama.

Povedeš nekoga ko se razume u to, a prethodno mu objasniš za šta ti treba i koliko para imaš. (Pomenuta osoba se obično zove konsultant.)
 
Elem pre bilo čega sedneš za sto i razmisliš za šta ti treba računar , za posao za igrice , šta želiš njime da praviš i onda se prvo konsultuješ sa nekim o konfiguraciji , zatim staviš na papir koliko para si spreman da odvojiš za njega. Posle toga sastaviš neku konfiguraciju za koju misliš da će ti odgovarati i koju misliš da možeš da kupiš za te novce. Pa kreneš po prodavnicama i daš im kofiguraciju a oni tebi ponudu . I na kraju prelomiš između njih i uzmeš komp od nekoga od njih.
To ti je najpametniji način kupovine. :)
 
Da, svako gleda da ti nesto podvali.
Ko kupuje kod ljudi koji drze radnje na crno u podrumima svojih zgrada i treba da mu podvali.
Imas toliko firmi kojima uopste nije stalo za tvojih 100tinak € niti zele da se zayebavaju sa ljudima.
Od tog velikog broja firmi samo treba izabrati najpovoljniju u svakom pogledu (cena, garancija, tehnicka podrska...).
Ja kada sam kupovao racunare u maloprodaji sam zvao sve radnje za koje znam i uzimao kod najpovoljnijih. A sada uzimam po VP cenama, pa sam vezan samo za jednu firmu.
 

Back
Top