NIŠTA BEZ MLADIĆA

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Fagypont

Primećen član
Banovan
Poruka
511
Predsednik Srbije je u glavnom gradu Finske, koja trenutno predsedava Evropskoj uniji, sagovornicima predložio da se pregovori sa Beogradom nastave do kraja ove godine i da se postavi uslovna klauzula da se ugovor primeni onog trenutka kada se završi saradnja s Haškim tribunalom.
Međutim, komesar za proširenje Oli Ren preneo je da pregovori o stabilizaciji i pridruživanju ne mogu biti nastavljeni dok Ratko Mladić ne bude u Haškom tribunalu.To su istakli i zvaničnici Evropske unije u Briselu, koji tvrde i da se, "prema poslednjim saznanjima, teško može reći da je ostvarena puna saradnja Srbije s Haškim sudom", a to je, kako je naglašeno, i dalje ključni uslov za obnovu pregovora sa Srbijom.
Glavna tužiteljka Haškog tribunala izvestiće u ponedeljak u Luksemburgu zvaničnike Evropske unije o tome da li Srbija u dovoljnoj meri sarađuje s Tribunalom, izjavio je agenciji Beta njen predstavnik Anton Nikiforov.Posle posete Srbiji, početkom ovog meseca, Del Ponteova je izjavila da je nezadovoljna sprovođenjem akcionog plana za hvatanje Mladića i preostalih pet begunaca.

1099081019452fd8e5813ba158631875_180x256.jpg
 
1099081019452fd8e5813ba158631875_180x256.jpg

Majko mila ! Kakva rugoba! :-?
Uvek se iznenadim količinom ružnoće ove spodobe !
Gledam je , ... i mislim se , čoveče, i da je muško
svejedno bi BIO nakarada.

... morao sam decu da oteram iz sobe, da se ne preplaše i da ne sanjaju ružno!
 
e ovo mi ide na ....
finska predsedavajuci UN.... :evil:... moze jedino u skijaskim skokovima...
a sledeci je luksemburg.. :shock: gde su engleski navijaci pre 10-ak godina,bukvalno zauzeli zemlju,terajuci kompletnu policiji i nesto vojske u bekstvo... :shock:
i ovi su predsedavajuci???
kakvo foliranje..kakvi glumci....tezak komunizam!!!
''..ove godine je predsednik iz BIH, a sledece je red na predstavnika kosova,druga azema vlasija..''

kad ce onaj janez jansa da predsedava?....i oni su dobri u skijanju :lol:

ps. nadam se da cemo ''predsedavajuce'' razbiti 9-0 u kvalifikacijama,
cisto ono, sto ne volimo ''autoritete'' :roll:
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top