BIKOVI

S

spul

Gost
recite mi nesto o muskim bikovima u ljubavi please...
kako se ponasaju?
kakve zene vole?
da li su verni?
da li su iskreni?
....i sve sto znate o njima....
 
Najdosadnija,najtvrdoglavija,najusporenija,najtradicionalnija,najljubomornija,najinertnija stvorenja na ovom svetu....i jos gomilu naj prideva za njih......i....P.S.-ako ti njega vijas nikad ga neces uhvatiti,jer kada osete da ih neko voli ili zeli postaju odvratni...toliko od mene
 
Anonymous:
Najdosadnija,najtvrdoglavija,najusporenija,najtradicionalnija,najljubomornija,najinertnija stvorenja na ovom svetu....i jos gomilu naj prideva za njih......i....P.S.-ako ti njega vijas nikad ga neces uhvatiti,jer kada osete da ih neko voli ili zeli postaju odvratni...toliko od mene
Javi se. :twisted:
 
Arh tek da sam ranije postavila ovo pitanje..........ali sada i sama znam.....stvarno ima li gorih muskaraca od njih?Stvarno za njih sve naj-pridjevi ali naj-gori pridjevi....
 
Bikovi su njpametniji,najlepsi,najbolji ljudi,dobrice,pravedni,dobri ljubavnici,drugari i sve ostalo su NAJ.Ako ne verujete pogledajte mene Ja sam Bik.Ako opet ne verujete...pa sta vam ja mogu.Zovite me da vas razuverim.
 
Mrgudmeda:
Bikovi su njpametniji,najlepsi,najbolji ljudi,dobrice,pravedni,dobri ljubavnici,drugari i sve ostalo su NAJ.Ako ne verujete pogledajte mene Ja sam Bik.Ako opet ne verujete...pa sta vam ja mogu.Zovite me da vas razuverim.
I da li ovo treba da nam kaze i da su bikovi jos i hvalisavi i puni sebe?!? :evil:
 
jesmo i tvrdoglavi i ljubomorni i egoisti i hedonisti,ali smo ubedljivo najbolji!strastveni,avanturisti,obozavamo flert,jako nam je bitan materijalni status,svoje ne damo,posesivni smo,ali nismo dosadni!sem kad nesto ne pozelimo.tada radimo apsolutno sve da bismo to i dobili.za nas granice ne postoje
 

Back
Top