Magija i slicno

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
HELENA33:
kazu da ima i jedna fora sa svecom i ogledalom... u ponoc upalis svecu, skines se gola i u ogledalu ispred kojeg stojis ugledas lik svog buduceg... jos kao klinka sam cula da je to radila jedna zena koja se vise puta udavala... do momenta kada joj se u ogledalu ukazao mrtvacki sanduk pa je pala u nesvest... ne verujem da je nakon toga to vise radila... sta vi mislite?:)
mislim da necu pokusati tako nesto....nebi bas da rizikujem samo da bi mozda videla nekog svog buduceg :)
uplasi me sad sa ovim...pala u nesvest
a jesi li ti probala?

za konac i prsten znam samo foru da se spusti u casu sa malo vode pa koliko puta prsten udari i staklo sa toliko godina ces se udati....ili ako kruzi van case prsten imaces valjda musko dete a ako ide napred nazad zensko dete....i tako sve dok ne stane...npr ako ide u krug pa pravo pa opet u krug pa stane pa opet u krug to znaci da ces imati 4 dece i da ce biti musko,zensko,musko,musko i tako sve dok se u potpunosti ne zaustavi :)

p.s. za udaju nije nikako hteo ni da makne prsten dok je drugima lomio case hehe ostacu usedelica :(
 
putzaraj:
mislim da necu pokusati tako nesto....nebi bas da rizikujem samo da bi mozda videla nekog svog buduceg :)
uplasi me sad sa ovim...pala u nesvest
a jesi li ti probala?

za konac i prsten znam samo foru da se spusti u casu sa malo vode pa koliko puta prsten udari i staklo sa toliko godina ces se udati....ili ako kruzi van case prsten imaces valjda musko dete a ako ide napred nazad zensko dete....i tako sve dok ne stane...npr ako ide u krug pa pravo pa opet u krug pa stane pa opet u krug to znaci da ces imati 4 dece i da ce biti musko,zensko,musko,musko i tako sve dok se u potpunosti ne zaustavi :)

p.s. za udaju nije nikako hteo ni da makne prsten dok je drugima lomio case hehe ostacu usedelica :(
hahaha... a sta se tu rizikuje? mislis na ukazivanje sanduka u ogledalu? hehe... probala sam to davno... klinka sam bila... secam se samo da sam se smrzla tako gola stojeci hahaha... nicijeg odraza u ogledalu nije bilo sem mog... :D za prsten i konac si u pravu, ide tako kao sto ti kazes samo mislim da je u krug zensko dete... :)
 
ma i sanduka i svega moguceg...a i tako u mraku gola ispred ogledala uz odsjaj sveca svasta bi mi se ucinilo pa bi se verovatno uspanicila i srce bi mi stalo a i da ne bude nista verovatno bi se nekim cudom zadesio prozor bez zavese pa bih se izblamirala :)
moguce da je u krug zensko dete napisala sam da nisam sigurna posto imam obica da zaboravim jednostavne stvari :) u krug ili pravu u casu nece da lupi pa to ti je...nista ako se ne udam jednog dana otvaram radnju sa prstenjem i magijom :)
 
Zavisi ko u šta veruje,tako i o magiji,neko veruje a neko ne.Pod uticajem američkih filmova
snobovi kod nas počeli su da veruju u vudu magiju,magiju pojedinih afričkih plemena,a ono što je stvarnost kod nas su vlaška i kosovska magija.
Mnogi naši vidovnjaci kažu da je kosovska magija najjača,jer je rade hodže na zapisima,s tim da je vlaška magija opasnija jer je uvek sa smrtnim ishodom.
 
Mrzi me da čitam sve,ali vam preporučujem da ne čačkate i da se ne upuštate u bilo šta,jer sve se na kraju vrati onome ko započne.Nemojte zbog gluposti i znatiželje da se upuštate u avanturu.
 
jok nego cemo sad da krenemo da skupljamo stvarcice od pokojnika, perje mrtvih ptica i sl. hahaha... nismo ovde na kursu bajanja drbob vec samo komentarisemo...
recimo ja verujem da postoje oni koji se bave tako necim, znachi bajaju, i isto tako verujem da meni ne mogu nista... jednostavno ne zelim da verujem da necija tamo vradzbina moze da utice na mene... tako da sto se mene tice mogu da bajaju kolko hoce...
ono u sta verujes to i postoji...:)
 
pa mogao bi ti da prepadnes neke... posebno sa tim avatarom mislim... mnogi ljudi se zentuju od crne macke... meni se recimo svidja... da me ne shvatis pogresno nisam bas luda za mackama stavise ne volim ih, ali ta na fotki je bas lepa... posebno su joj okice lepe... a sto se balkana tice on je svakako "zona sumraka" tako da na njemu ne cudi nista, pa samim tim ni vracke...
 
U skorije vreme smo imali nekih problema sa bratom i mama je bila kod neke zene da topi olovo ta zena je rekla da je svima nama napravljena neka crna magija jos davno i da je to strasno tesko skinuti da vam ne "pricam" kakve je stvari rekla da ti se digne kosa na glavi. Od tada smo svi optereceni i da li je neko mozda cuo za nekoga ko otklanja te stvari, bas bi mu bila zahvalna!!
 
Uspavana Lepotica24:
U skorije vreme smo imali nekih problema sa bratom i mama je bila kod neke zene da topi olovo ta zena je rekla da je svima nama napravljena neka crna magija jos davno i da je to strasno tesko skinuti da vam ne "pricam" kakve je stvari rekla da ti se digne kosa na glavi. Od tada smo svi optereceni i da li je neko mozda cuo za nekoga ko otklanja te stvari, bas bi mu bila zahvalna!!
imam nevidjen osecaj da si ti neko ko je samo uzeo jos jedan nik uz onaj koji vec ima... ali da zanemarimo moje "osecaje"... da se vratim na tvoje pitanje bez obzira na razlog njegovog postavljanja... poznato je da se kod hodza prave a i skidaju navodne cini...
 
HELENA33:
imam nevidjen osecaj da si ti neko ko je samo uzeo jos jedan nik uz onaj koji vec ima... ali da zanemarimo moje "osecaje"... da se vratim na tvoje pitanje bez obzira na razlog njegovog postavljanja... poznato je da se kod hodza prave a i skidaju navodne cini...
ja i ti se jurimo iz teme u temu, nisam veruj mi nova sam ne u forumu nego uopste na internetu, nisam cula za nijednog hodzu koji to radi a zivim na kosovu!
 
Jamacha:
Skoro sam dosao do knjige Talismanska Astrologija od Sergeja Sestopalova, on pise o tehnikama i postupcima namagnetisanja raznih talismana i astroloskog upliva razlicitih materijala itd...
Sta vi mislite da li se i koliko moze postici magijom, kreativnom vizualizacijom, ritualima i slicnim praksama...
I da li se slazete da su sve umetnosti proizisle iz magije?
Lepa tema.Kazu da magija deluje samo na one koji u nju veruju.mislim da najvise magije ima upravo u Srbiji.Jedino ona objasnjava kako ljudi sa 80 evra penzije prezivljavaju chak i po mesec dana i pri tom jos imaju smisla za humor!"Magija sinko!"kaze moja baba...
 
Sto se tice magije ona p[ostoji. Video sam da kazu da je kosovska najjaca, nije tacno. Najjaca je VLASKA magija i ona se gaji jedino u Srbiji. Postoje hodze ali u Bosni a ne na Kosovu. Svaka magija se pretezno zasniva na koriscenju svece, svka boja svece ima svou namenu, tako je bela za zelje, crvena za ljubav, ... Ali verujte mi na rec magija je vrlo opasna, jedna mala greska moze biti fatalna za vas!
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top