Magija i slicno

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Maki-1:
J verujem u magiju! prizivala sam duhove sa drugaricom i svasta nam se dogadjalo i cule smo svasta i slicno! samo niko nije smeo da nas prekine u tome jer da nas je prekinuo kao pratila bi nas VELIKA NESRECA! I ja mislim da to nisu gluposti!!!!!!!!!!!!!!
Kakva nesreća? Pošto se meni desilo da sam to radila i da su me prekinuli. Davno, bila sam mala, nisam znala šta radim. I ni manje ni više, prizivali smo Hitlerov duh, budale.

A pre mesec dana sretoh jednog bivšeg, posle mnogo vremena. I nekako nas priča dovede do te teme. On mi reče da je to radio jedno vreme i da su mu duhovi rekli da ću ja da mu budem žena. Tačno su naveli moje ime i prezime!!!! :shock:
Ja se onda setim jedne svoje poznanice, koja kao ima neke vizije i koja mi je pre par godina, opisujući mi budućeg muža opisala njega.
Sad mi je nekako teško da se, posle tog saznanja vratim sadašnjosti i trenutnoj vezi, koja je do tada bila kvalitetna i delovala izvesno.
 
Plutonian_girl:
Kakva nesreća? Pošto se meni desilo da sam to radila i da su me prekinuli. Davno, bila sam mala, nisam znala šta radim. I ni manje ni više, prizivali smo Hitlerov duh, budale.

A pre mesec dana sretoh jednog bivšeg, posle mnogo vremena. I nekako nas priča dovede do te teme. On mi reče da je to radio jedno vreme i da su mu duhovi rekli da ću ja da mu budem žena. Tačno su naveli moje ime i prezime!!!! :shock:
Ja se onda setim jedne svoje poznanice, koja kao ima neke vizije i koja mi je pre par godina, opisujući mi budućeg muža opisala njega.
Sad mi je nekako teško da se, posle tog saznanja vratim sadašnjosti i trenutnoj vezi, koja je do tada bila kvalitetna i delovala izvesno.
Reci ces nam uskoro...! :)
 
Ma znam.. I tada, kada sam kao mala to radila, sva sam se istraumirala. A još mi je i majka fino govorila da to nikada, ali nikada ne radim (pošto se i ona malo zezala sa tim).
Stvarno ne želim da znam svoju budućnost, šta sad da radim?? :cry: Kako je neko mogao tako da me uskrati za uzbudljivu životnu neizvesnost?
 
stevi25:
šta da ti kažem - na zapisu im je pisalo da svi redom boluju od kičme i raznih bolesti. Velikom brzinom im je kičma počela da se krivi. Malo je falilo da završe u kolicima... Lekari nisu mogli da veruju. Ljudi su celoga života bili savršeno zdravi. Neverovatno je da za 2 godine svih četvero operišu kičmu i da svi imaju šipku u leđima. Uzgred, nemaju genetsko nasleđe - niko od njih.

Meni je pisalo nešto u smislu - da venem kao biljka, da se vrtim u krug, ceo svet obišao i leka ne našao... To mi se sve i dešavalo - bio sam jako mršav skoro ceo život. Mislio sam uvek da mi je to normalna težina. Kad sam bacio ta sranja iz kuće, (nažalost tek prošle godine sam ih našao), dobio sam nakon par meseci čak 15 kila, ali stvarno. Nisam mogao da verujem. Takođe lutam već 10 godina, da nađem sebi leka - psihijatri, psiholozi, homeopatija, akupresura, joga, razne medicinske ustanove i naravno dotične osobe koje se bave skidanjem. Jedino kod njih sam osetio poboljšanje i to dosta, dok sa lekarima ništa... Te famozne 1998 godine, život mi se preokrenuo za 360 stepeni, kad sam bio u onom manastiru. Otac iz manastira mi je rekao da mi lekari ne mogu pomoci nikako, jer u pitanju je velika magija.Rekao je bice sve u redu, samo pij tu vodu iz manastira i ja cu se moliti za tebe. Nakon 4-5 dana, život mi se okrenuo nabolje - nema više strahova, mucanja, fizičkih bolova, etc... Kao da je sva negativna energija ili kako vec hoćete da je nazovete - izašla iz mene. Ne mogu da opišem taj osecaj - psihički i fizički sam bio preporođen. Ja, koji sam čitav život bio u kući, slabo se družio, imao strahove, odjednom sve krenulo na bolje - prestalo mucanje, svaki dan sam izlazio, drugari su me obožavali - ma skroz druga ličnost. Zaista, božanski osećaj. Fenomenalno sam se osećao u naredna 4 meseca, ali se to kasnije opet vratilo jačim intenzitetom - verovatno zbog zapisa koji je bio u kući, stalno delovao i bio jači od svega. Mada, neki su mi rekli da mi je pravljeno kasnije opet nešto. Čim neko viidi ili čuje da mi je dobro (komšije, rodbina), odmah krene sa novim sranjima da mi pravi..

Ako hoćeš, poseti ovaj sajt - www.astromag.biz

ideš gore na "magija" pa zatim "simptomi".

Ja samo pričam moja iskustva... Inače, sada mi je dosta bolje nego pre, od kada sam prošle godine bacio ona sranja iz kuće i išao na dodatna "skidanja", da se skroz sve očisti iz mene. Cela porodica je godinama bila u haosu, ali sada je božanski mir u kući, za razliku od nekada.



Stevi25, da li si imao zdravstvenih problema, tipa gubitka telesne tezine, gadljivost na hranu, bol u nogama, depresija, nesanica...?Posto ja sve to imam :(
 
Magija??? Pa sta bi rekli stari rimljani kad bi se pojavili sa novim opelom gt. Rekli bi MAGIJA.
E tako i svi mi, pod magijom se podrazumevaju paranormalne stvari, koje ne moraju biti delo nekih zlih magova ili tako necega. Jednostavno su to stvari koje ne razumemo i plasimo ih se. A u vecini slucajeva se desava da nesrece i nezgode pripisujemo magiji. Umesto da realno sagledamo neke stvari mi paranoisemo.
 
herrr:
Verujem samo u Boga koji je ljubav i dok sam pod njegovim okriljem mogu samo da mi p..... pod prozor ti svi magovi, hodze, duhovi, demoni i slicna cudevenija. To je kao kad covek ceprka po prasini i igra se sa gromuljicama blata i prica o visinama a ne vidi sunce iznad svoje glave.
Eh, kako se cudesan svet krije u ljudskom srcu!

Svaka cast! Bravo na odgovoru!
 
stevi25:
Znam, moram da se menjam iz korena... Samo sam pričao šta mi se dešavalo u životu... Inače, nemam ženu, nikad nisam imao devojku, a ni prijatelja nemam puno, jer sam većinu života proveo u izolaciji. Nadam se i verujem da ce biti bolje... Hvala na savetu. ;)



u kom si manastiru bio gde su ti dali tu vodu sa 9 cesmi??mislim da ja imam iste simptome kao sto si ti imao
 
Dajem svoj komentar na ovu temu jedino iz zelje da vas upozorim!!!Bila sam neko ko nije preterano verovao u magiju,paranormalne pojave i stvari slične tome.Moji roditelji su uvek bili protiv takvih stvari, tako su me i vaspitali.Međutim,iz dečije igre i radoznalosti dozivala sam duhove sa sestrom od strica.Ne zelim da vam iznosim celu pricu zato sto mi mnogi ne bi poverovali a i ne zelim da svoju, vrlo privatnu, priču iznosim javno, ali ISKRENO, iz sopstvenog iskustva moram da posavetujem sve one koji zele da obavljaju rituale sa svećama,čašom,ogledalom,prstenom,vodom...bilo kojim predmetom u svrhu saznavanja odgovora na pitanja iz budućnosti, da to NIKAKO NE ČINE, jer može da ima (i u najvećem slučaju i ima) vrlo loše posledice.Ponekad čovek ne mora ni da ih bude svestan!!!Zanam da je radoznalost kod većine nas veoma jaka, ali u ovakvim slučajevima pokušajte da je savladate i usmerite je na nešto pamtnije što vam može doneti koristi.Kako zelite...verujte u ovo ili ne a ja sam se potrudila da vas upozorim!!!
 
ok. Evo ja takođe verujem u magiju, i imala sam susret sa njom, osetila je na sebi, a i gledala ljude oko sebe kako se bore sa crnom magijom. Možda neko to shvata glupostima, ali posto sam ja iz istocne srbije, popularno zvan vlaski kraj, tamo je to svakodnevica, nažalost.

Tačno je to da oni koji u to ne veruju teško ih je zakačiti magijom. Zato svi koji ne verujete u magiju, nemojte ni pokusavati jer ćete biti nedohvatljivi. A takođe kažu da je i baksuze teško omađijati.

A ako osetite da nije sve kako treba, kažu da treba ici u crkvu i da uobičajna poseta crkvi moze malo ocistiiti od magije, kao i svakodnevno ispijanje svete vode, kako je to rekao i stevi da je radio.
 
@ crna vatrena

Ne bih se složio da ne može biti ništa onome ko ne veruje u to. Većina ljudi možda ima magiju, a toga nije svesna, niti zna nešto o tome. Ja na primer, nisam znao uopšte da postoji magija, dok mi nije rekao otac iz tog manastira gde sam ozdravio 98' godine. Inače, imam probleme od moje 6. godine. Još kao mali sam imao osećaj da se sa mnom nešto dešava čudno, ali nisam znao šta je u pitanju. Jednostavno, nisam se osećao dobro u svom telu - kao da neko živi umesto mene. Kada sam ozdravio u dotičnom manastiru, kao da je neka ogromna sila izletela iz mene - imao sam neverovatan osećaj slobode, ma ne mogu da opišem...

Takođe, kad sam u nekom jakom manastiru, meni je jako loše. Na Ostrogu sam noćio pre 4 godine i celo veče sam se jako tresao i nisam mogao spavati - mislio sam da neću dočekati jutro. U manastiru Velika Remeta u Fruškoj Gori sam takođe osećao ogromne bolove u glavi, koje sam morao da rešim sa par miligrama antidepresiva. Što je jači manastir, meni je lošije, dok na primer 98' kad sam ozdravio, čim sam ušao u manastir, osećao sam veliko olakšanje, tako da mi sad nisu jasne neke stvari.:roll:
 
HAJ DRUŠTVO, NISAM VEROVALA ,ALI SAD VERUJEM U MAGIJU, POŠTO SAM TO OSJETILA ALI NEKOM SREČOM PREŠLA SAM PREKO TOGA, NADAM SE, OSEČAM SE PUNO BOLJE, NEGO PRIJE POLA GODINE, U POSLEDNJE 2 GODINE NALAZILA SAM NEKE STVARI, NA KOJE NISAM BAŠ OBRAČALA PAŽNJU, A KAD JEDNOM POČNE DA TI SE RUŠI SVET, SVE TI KRENE NAOPAKO PA ČAK I ZDRAVLJE,A U SUŠTINI ZNAŠ DA SVE TO ŠTO SE DEŠAVA SA TOBOM NISI TI,ONDA POČNEŠ DA SUMLJAŠ NEKE STVARI.MENI NIKAD NEČE BITI JASNO KAKO DA NI DOKTORI NE MOGU DA USTANOVE ŠTA JE SA TOBOM,NEGO TEK NEKA OSOBA KOJU U ŽIVOTU NIKAD NISI NI VIDIO NI SREO A NI ONA TEBE, DA TI ČITA O TVOM ŽIVOTU I SPOMINJE IMENA LJUDI KOJI POSTOJE ILI SU POSTOJALI,TO MI NIKAD NEČE BITI JASNO ŠTA SE TIM LJUDIMA PRIKAZUJE ILI VEČ ŠTA JIM SE DEŠAVA.,KAKO ONI SVE TO ZNAJU?!!! NAJGORE JE TO ŠTO SE LJUDI BAVE MAGIJOM,NI SAMI NE ZNAJU KOLIKO MOGU DA NAUDE ČOVEKU,ALI MOJE MIŠLJENJE JE DA SE SAMO NEPISMENI LJUDI TIME BAVE,LJUDI KOJI IMAJU KOMPLEKSE.MOJ MOTO JE UVEK BIO I UVEK ČE BITI DOBRO SE DOBRIM PLAČA, A LOŠE SE LOŠIM VRAČA KADTAD.ZATO SVIMA KAŽEM AKO NEKOME MOŽETE POMOČI POMOZITE MU, AKO NE MOŽETE OKRANITE GLAVU OD NJEGA, NE RADITE TAKVE STVARI JER TO JE JAKO OPASNO, A NADAJTE SE AKO BUDETE TO RADILI DA ČE JEDNOG DANA DA VAM SE VRATI.VOLITE SE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:lol::lol::-P:-P:grin:
 
Јесте, гледао сам тај документарац, а ако ниси до сада погледај и феноменалан видео под називом "Freedom or Fascism", у коме говори David Icke, а добар део приче се односи на окултно-магијску симболику и грађевине широм Европе и Америке које намеће масонерија и њима блиски владајући кругови, а да људи тога нису ни свесни.
Jao, cula sam za tog lika! To je bre, neki ludak. Gledala sam, valjda, na Discovery-ju neku emisiju u kojoj je on nesto pricao, kao, u fazonu da zivimo u matriksu i da su engleska kraljica i neki mocni politicari potomci nekih gusterolikih vanzemaljaca ili tako nesto...shock::shock::shock::shock::shock::shock:
Ja mislim da taj covek treba da se leci....

Anyway, mislim da je tema bas cool 8)
 
Ok ae i ja da se malo ukljucim u ovu temu... Kaop prvo: Ne zezajte se sa takvim stvarima, kao drugo: procitao sam ovde da oni koji ne veruju u magiju ne mogu da budu "omadjijani" Nije tacno! Magija (crna) moze da deluje na svako zivo bice pa cak i na biljke! Sta je to crna magija? To vam je kada neke osoba (crni mag) usmeri negativnu energiju na neciju auru i time je oslabi, slabljenjem aure slabi i ceo covekov organizam... Magija ne deluje jedino na osobe koje imaju jaku licnost i veoma veliku auru... Ako vas nesto interesuje slobodno pitajte...
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top