Magija i slicno

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Eh na zalost imala sam i iskustva sa tim...I nikome to ne bih pozelela...

P.S.A bila sam mnogo sumnjicava u vezi svega toga....Sta ono,ubedjujem sebe da ne verujem ali sve cinjenice govore da je tako,i da to postoji...Kao i zli ljudi koji su spremni na takve pakosti kao sto je crna magija...
 
MISIJA:
Ne postoji osoba na ovome svetu koja bar jednom nije pomislila
da mozda ONO ili OVO nije delo nekoga kome nisam po volji!?
Toliko je zla na ovoj Zemlji, da sve vise primecujemo ljudsko nezadovoljstvo-bar ja...
Cinjenice govore o postojanju mnogih teskih dela, koja su deo necijih zivota ,a nisu u njihovoj moci da ih razrese.Da li je prokletstvo neka vrsta magije?
Moze da bude-razmislite?!

sve je magija, mislim na ceo ovaj svet i sve sto se desava u njemu...i samo nase postojanje je magija...samo postoje oni mocniji koji umeju da se "igraju" tom spoznajom, i oni manje mocni koji ne umeju i koji zbog toga pate....
crni magovi i beli magovi...ali znam da ni beli magovi nisu skroz beli da umeju i oni da nanesu zlo i to veliko kad im neko "stane na zulj"....nema totalno bele magije kao sto mnogi zele da veruju:)
 
MISIJA:
Ne postoji osoba na ovome svetu koja bar jednom nije pomislila
da mozda ONO ili OVO nije delo nekoga kome nisam po volji!?
Toliko je zla na ovoj Zemlji, da sve vise primecujemo ljudsko nezadovoljstvo-bar ja...
Cinjenice govore o postojanju mnogih teskih dela, koja su deo necijih zivota ,a nisu u njihovoj moci da ih razrese.Da li je prokletstvo neka vrsta magije?
Moze da bude-razmislite?!
Da, moze, to je cista negativna energija koju neki ljudi umeju da usmere a neki ne. Rituali inace sluze da se ta E fokusira
 
J verujem u magiju! prizivala sam duhove sa drugaricom i svasta nam se dogadjalo i cule smo svasta i slicno! samo niko nije smeo da nas prekine u tome jer da nas je prekinuo kao pratila bi nas VELIKA NESRECA! I ja mislim da to nisu gluposti!!!!!!!!!!!!!!
 
Nisam nigde nasla nego mi je neko rekao za to pa mi i pokazao. Inace radi se o tome da prizoves duha,nekog ko ti je blizak a umro je(rodbina npr.) upalis dve svece,uzmes jedan metalni kljuc (tipa kljucevi za wc),knjigu i 2 obicne gumice za tegle. kljuc stavis na sredinu debljine knjige tako da deo koji ulazi u bravu bude u knjizi a sa gumicama sa obe strane,vezes kljuc tako da ne moze da ispadne iz knjige. zatim deo kojim se vrata zakljucavaju,sa obe strane ti i jos ko bude sa tobom uhavtite kaziprstima kljuc tako da knjiga visi a vi je drzite. zatim prizovete duha tako sto cete reci dobri duse moje-mog... da li bi nam odgovorio ne neka pitanja. ako se knjiga okrene suprotno od kazaljke na satu odgovor je da, au smeru kazaljke na satu odgovor je ne. ako bude odgovor ne pokusas sa nekim drugim duhom...na kraju kada zavrsis samo kazes dobri duse.... mozes da ides...
knjiga se okrece samo sto sam ja to davno probala i sve sto sam pitala je bilo tako samo sto ne znam da li neka energija protekne kroz nase telo u trenutku postavljanja odredjenog pitanja pa putem kaziprsta ispulsira i knjigu okrene u odredjenu stranu ili je nesto drugo tj.......!!! stvar verovanja
 
putzaraj:
Nisam nigde nasla nego mi je neko rekao za to pa mi i pokazao. Inace radi se o tome da prizoves duha,nekog ko ti je blizak a umro je(rodbina npr.) upalis dve svece,uzmes jedan metalni kljuc (tipa kljucevi za wc),knjigu i 2 obicne gumice za tegle. kljuc stavis na sredinu debljine knjige tako da deo koji ulazi u bravu bude u knjizi a sa gumicama sa obe strane,vezes kljuc tako da ne moze da ispadne iz knjige. zatim deo kojim se vrata zakljucavaju,sa obe strane ti i jos ko bude sa tobom uhavtite kaziprstima kljuc tako da knjiga visi a vi je drzite. zatim prizovete duha tako sto cete reci dobri duse moje-mog... da li bi nam odgovorio ne neka pitanja. ako se knjiga okrene suprotno od kazaljke na satu odgovor je da, au smeru kazaljke na satu odgovor je ne. ako bude odgovor ne pokusas sa nekim drugim duhom...na kraju kada zavrsis samo kazes dobri duse.... mozes da ides...
knjiga se okrece samo sto sam ja to davno probala i sve sto sam pitala je bilo tako samo sto ne znam da li neka energija protekne kroz nase telo u trenutku postavljanja odredjenog pitanja pa putem kaziprsta ispulsira i knjigu okrene u odredjenu stranu ili je nesto drugo tj.......!!! stvar verovanja
ah ovo sa duhovima me plasi..nebi smela ovo
 
putzaraj:
nije nista strasno ... ne tresu se i ne padaju stvari...ne pucaju zidovi...niko te ne hvata za kosu itd ali ako se plasis ok ja sam samo napisala sta i kako posto si pitala pozz :)
hvala tebi..ja sam cula da ima svaka boja svece neko znacanje, pa onda namazes maslinovim uljem svecu te koncentrises se i zapalis i saljes energijom svojom magiju..a eto vidis ti si na drugi nacin radila
 
kazu da ima i jedna fora sa svecom i ogledalom... u ponoc upalis svecu, skines se gola i u ogledalu ispred kojeg stojis ugledas lik svog buduceg... jos kao klinka sam cula da je to radila jedna zena koja se vise puta udavala... do momenta kada joj se u ogledalu ukazao mrtvacki sanduk pa je pala u nesvest... ne verujem da je nakon toga to vise radila... sta vi mislite?:)
 
ima i ono provuces konac kroz prsten... zatim ga svezes i drzis tu gde je cvor, vertikalno... e sad da me ubijes ne mogu da se setim jel postavljis jedno ili imas pravo na vise pitanja ali, u fazonu kad upitas to sto te zanima ako se vrti u krug to je negativan odgovor a ako ide ono cik-cak tj napred-nazad pozitivan...:)
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top