Magija i slicno

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Postovani, obracam se za pomoc i savet, jer mi se zivot raspada...brak, bolest, nervoza. I tako 10 godina. Prepoznala sam se medju mnogim simptomima crne magije. Ali, ja verujem u Boga, te mi treba savet kom svesteniku, u koji manastir ili crkvu otici. Kako se moliti? Kazu da nem svima Bog daje energiju po rodjenju, ali nam je neko uzima. Imam osecaj da sve sto mi se desava ima veze sa tim.
S verom u Boga, i nadom u bolje sutra, hvala unapred svima sa slicnim iskustvima, a voljnim da pomognu

Mozda i nije crna magija.. da sam na tvom mestu, otisla bih prvo kod nekog dobrog astrologa ili nekog vidovitog (nema ih mnogo pravih i dobrih, ali postoje zaista...). Sve sto ti se desava, desavalo se i meni, ali nije bila magija, nego taki mi je horoskop :eek: ... ne bih volela da je i tvoj... A ako jeste, zavisi i koje je jacine i koliko ti imas jaku auru.
A mozda ne bi bilo lose da odes kod hodze. Hodzu mozes da nadjes u Novom Sadu, radi talismane, zapise, mnooogo je pozitivan, pravi beli mag... :super:
 
aurora5, zasto si tako sigurna da vas je magija rastavila, po cemu si to zakljucila?

Po tome jer drugog razloga nije bilo. Sve se pocelo raspadati bez ikakvog smisla i razloga i odjednom vise nije bilo izlaza. Bila sam kod mnogih tkz. belih magova, i svi su oni potvrdili da postoji jaka crna magija, ali do sada niko nije nista uradio.
 
Ljudi su skloni za sve naopako u životu da krive "crnu magiju".
Ne kažem da ne postoji, ali je retka i ne u onakvom obliku kakvu je gledamo po filmovima i čitamo u romanima.

Za početak, dobro je preispitati koliko naše lične odgovornosti ima u tome što nam ne ide dobro.
 
Za sva ova moja dešavanja ja nemam razumno objašnjenje.........da pisem o svim desavanjima u poslednjh 10ak godina jer bi mi zato trebao profesionalni daktilograf......
Lična odgovornost nema veze sa mojom problematikom......ipak mislim da je tu neko umasao prstice.......
 
Dobro vece ljudi. Evo imam problem koji sam uocio prije neki dan. Na ulazu u kuci imam biljku cuvarkucu znaci, pored ulaznih vrata. Dok sam cistio oko ulaza zapazio sam na slovo D zlatne boje , i preciznog savijanja . Da li mozete reci sta da radim , nisam nista dirao .
 
Pa najbolje ti je da to mesto isprskas svetom vodom,da prekrstis,ukoliko sumnjas,a inace magija deluje samo na nekog ko ne veruje u Gospoda,to znam,a to i kazu oni sto rade magiju.
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top