Fast Food

Ooo koliko gladnih u poslednje vreme ?:?
Ajde ljudi skidajte se sa dijeta ....bio hrane,...malo meze malo ...maze:)

Gari! Fast fud se kupuje gde ga uvatis - zato je FAST !:lol:
Sto znaci da kupujes u prolazu tj. u svom kraju a ako te mrzi idi na neko drugo mesto :)
 
u 'palermu' na uglu strazilovske i bulcara lazara (mozete skoknuti i do nekada nam susedne drzave) je pizza fantasticna............enterijer izuzetno prijatan............
 
DOKONI UM:
Juče su mi otkrili NOVO mesto ... restoran Romansa iza Daltonove zgrade... pazi ka dje klopa VRH mada spolja restoran ne deluje reprezentativno

hehe
tamo cesto svrcu neki jeftini direktorcici koji oce da se najedu dobro !:D
ali klopa je prvenstveno samo za posle dobrog cuga 8-)
 
i ovo spada u fast food? :mrgreen:
hotdogfi9.jpg
 
Ja bih preporucio "Fortunu" za sve koje vole rostilj nalazi se na uglu Kisacke i Jovana Cvijica a za one koje vole pizzu preporucujem pizzeriju "Bologna" u Zmaj Jovinoj, a za one koje vole pecivo i burek naravno "Evropa" na Bulevaru ili u Cara Lazara!!!
 
nesons:
hehe
tamo cesto svrcu neki jeftini direktorcici koji oce da se najedu dobro !:D
ali klopa je prvenstveno samo za posle dobrog cuga 8-)

Odmah sam rekao da restoran nije reprezentativnog karaktera ali da je hrana, pre svega roštilj, odlična na moje iznenađenje. Nisam ni znao da ta romansa postoji
 
Ako već preporučujemo :

Riba : čarda KOD BRAŠE u Begeču i čarda SIDRO u Beškoj na Dunavu
Roštilj : SOKAČE , DEBELI LAD i ova ROMANSA
Pizza : Onaj "doktor za pice" u Maksima Gorkog i Gondola
Kineska : Kineski Zmaj u Fruškogorskoj i komšija Draganče "SURABAJA"
...
 
Sticajem okolnosti znao sam konobara koji je tu radio godinama pa se dolazilo...( Romansa) ali posto je neugledno mesto nisam preporucivao zbog nekih uglednih tu ...mada me ti iznenadi !:) a Dragance ima da ti zameri sto nisi napisao Surabaia i Kineski Zmaj ! ako sazna !:lol: ;)
 
Pizza sa 3 kg leba tako se ne pise rec Pizza, pre bi rekao da je to sen dvic koji podseca na pizzu a nije, jer sam u Italiji jeo Pizzu ajd jeo nije original pizza i ima leba samo 2 mm i na rubu naravno, a nemajju pravu pizzu.
 
NICS:
Pizza sa 3 kg leba tako se ne pise rec Pizza, pre bi rekao da je to sen dvic koji podseca na pizzu a nije, jer sam u Italiji jeo Pizzu ajd jeo nije original pizza i ima leba samo 2 mm i na rubu naravno, a nemajju pravu pizzu.
'eeeeeebo te, Niče, ti k'o da si pohađao kuvanje kod Džejmija Olivera, sve je da ne može biti konfuznije, a na kraju ipak dobije kakav - takav smisao !!! :lol:
 
Ja još uvek, čak i posle petog čitanja, nisam siguran dal hleb podseća na pizzu ili "sen dvič" na hleb lil pak reč hleb nije ispravno napisana zbog debljine slova od 3 mm :-)
 
Znam ja da se ovo sto mi jedemo po pizzerijama daleko razlikuje od italijanskih pizza ali ovo je Srbija a ne Italija tako da ne mozes ocekivati tako nesto ovde, bar ne jos uvek!!!
 
Ima jedna mala rostiljarnica :) zove se "astal šaren":) pre sam i kacio slike iz tog mirnog kutka ! a ul. ebem li ga kako se zove :? ( izmedju Mileticeve i L.Teleckog )
 
DOKONI UM:
Ja još uvek, čak i posle petog čitanja, nisam siguran dal hleb podseća na pizzu ili "sen dvič" na hleb lil pak reč hleb nije ispravno napisana zbog debljine slova od 3 mm :-)

Jednostavno, uzmes knjigu koja objasnjava kako se pravi i poreklo Pizza i procitas ako si isao u skolu ili pronadjes na internetu.
Ovi nasi naprave sendvich ako vam i dalje nije jasno ipak procitajte i posle komentrarisite,
garantujem da u Picerijama nemaju pojma sta je prava Pizza
 
NICS:
Sad si totalno zbunjen?
skoro da nije jedini...........

italijanske pizza-e su prave, najpravije (k'o u stroju) i uopste mi se ne sviodjaju.................takvi prelivi su za mene suvise jaki,ubistveni..................

a ove 'nase' su mi ok..........ako je testo tanko................
 

Back
Top