Sukob Francuske i Turske

Kira Neris:
Francuski zakon koji je u četvrtak dobio većinu u donjem domu parlamenta predviđa do godinu dana zatvora i novčanu kaznu do 45.000 eura za one koji budu negirali da je armenski narod tijekom prvog svjetskog rata bio žrtvom genocida. Za je bilo 106, a protiv 19 zastupnika, a mora još dobiti većinu u senatu i predsjednikov potpis.

http://www.net.hr/vijesti/page/2006/10/12/0190006.html
dobar zakon
 
Kira Neris:
Francuski zakon koji je u četvrtak dobio većinu u donjem domu parlamenta predviđa do godinu dana zatvora i novčanu kaznu do 45.000 eura za one koji budu negirali da je armenski narod tijekom prvog svjetskog rata bio žrtvom genocida. Za je bilo 106, a protiv 19 zastupnika, a mora još dobiti većinu u senatu i predsjednikov potpis.

http://www.net.hr/vijesti/page/2006/10/12/0190006.html

..jedan od razloga zbog kojih poshtujem evropu danas je ovako neka stvar
 
U Jermeniji ima jedan obicaj kad se rodi musko dete, majka ga proklinje da za vreme svog zivota ubije najmanje tri turcina, neznam tekst ako neko zna neka napise slusao sam je stvarno je dirljiva.
Slazem se sa zakonom doci ce i balijama kraj
 
serb_pagan:
jermeni su drevni narod,hrabri,srchani i vredni ljudi...velika je sramota srbije,sinocnje zvizdanje jermenskoj himni...
U pravu si za ono sinoc, mislim mi Srbi malo znamo o njima a i oni su bili pod turskom vlascu turci su izvrsili genocid nad njima trecinu stanovnistva su im ubili za mesec dana
 
odlican zakon,da se pridruzim
taj genocid je bio dugo precutkivan..
valjda ce francuzi tako da nastave i sa svojim ''francuzima'' koji nezanju francuski i koji su paris pretvorili u geto..

ps. a ne ko nasi ''navijaci'' koji su juce zvizdali jermenskoj himni :shock:
 
Kira Neris:
Francuski zakon koji je u četvrtak dobio većinu u donjem domu parlamenta predviđa do godinu dana zatvora i novčanu kaznu do 45.000 eura za one koji budu negirali da je armenski narod tijekom prvog svjetskog rata bio žrtvom genocida. Za je bilo 106, a protiv 19 zastupnika, a mora još dobiti većinu u senatu i predsjednikov potpis.

http://www.net.hr/vijesti/page/2006/10/12/0190006.html

Тако и ми треба да донесемо закон ЗА ОНОГ КО НЕГИРА ГЕНОЦИД НАД СРБИМА ОД СТРАНЕ УСТАША И НДХ................ а и комунисти би могли да уђу у тај оквир...
 
eremita:
Тако и ми треба да донесемо закон ЗА ОНОГ КО НЕГИРА ГЕНОЦИД НАД СРБИМА ОД СТРАНЕ УСТАША И НДХ................ а и комунисти би могли да уђу у тај оквир...
ja nikad nisam u srbiji chuo da iko negira genocid nad srbima od strane NDH..nikad
 
south:
odlican zakon,da se pridruzim
taj genocid je bio dugo precutkivan..
valjda ce francuzi tako da nastave i sa svojim ''francuzima'' koji nezanju francuski i koji su paris pretvorili u geto..

ps. a ne ko nasi ''navijaci'' koji su juce zvizdali jermenskoj himni :shock:

Ма нису навијачи звиждали Јерменима и њиховој химни у том фазону који ти мислиш - у питању је обичан противник у спорту и они су се тако понашали,
али мора се признати да се тим фудбалерима гостима - заиста видело да су
крштени, немају у себи ни мржње нити агресије - само спорта.
 
Kira Neris:
Prvo da doneseš zakon o onima koji negiraju Srebrenicu,a onda da tražiš to od drugih. Dotle da ćutiš i da mrsiš.

Ја тебе сада ПОСЛЕДЊИ ПУТ ОПОМИЊЕМ да прекинеш да ме нападаш и да ми се качиш.......одскакући........јер ћу те пријавити администраторима....
 
eremita:
Ма нису навијачи звиждали Јерменима и њиховој химни у том фазону који ти мислиш - у питању је обичан противник у спорту и они су се тако понашали,
али мора се признати да се тим фудбалерима гостима - заиста видело да су
крштени, немају у себи ни мржње нити агресије - само спорта.

u kom smislu su zvizdali, objasni mi???
 
eremita:
али мора се признати да се тим фудбалерима гостима - заиста видело да су крштени, немају у себи ни мржње нити агресије - само спорта.

a kako si to video? :shock:

btw. video sam par njih posle tekme u klubu tramvaj. na'vatali su neke skroz trash cice:D
 
Razumem rivalitet, zelju za pobedom, iritiranje gostujucih takmicara, ali to zvizdanje himnama drugih reprezentacija je glupost, primitivizam, nekultura.
Savezi bi morali malo da porade u vezi toga, da uticu medijski na navijace, sportsku javnost.
 
Lost In Space:
Trebalo bi mi to da uvedemo u Srbiji. KO negira da je Kosmet sastavni deo Srbije i ko negira da je nad Srbima na Kosmetu pocinjen genocid, etnocid i kulturocid - kazne zatvora i novcane kazne do 45.000 eura.
Genocid jeste počinjen, a Kosovo je u sastavu Srbije SAMO na papiru. Tako će i ostati - samo na papiru.
 

Back
Top