Nataša Mićić predsednica Srbije?

Kira Neris:
Zar ne bi ona bila najbolji kandidat novonastale gradjanske koalicije za predsednika? Ima iskustvo predsednika parlamenta,a kao žena bi sasvim sigurno privukla simpatije sugradjanki....Možda bi uspela do drugog kruga. Ili ipak Bojan Kostreš?

Да, има искуства како нелегално бити у фотељи што више времена... И како што боље наћи рупу у изборном закону... Ма дај... :roll:
 
Jojjj dje ih nadje meni je simpticna ta njihova opcija ali ovo je glupost ordinarna histericna Micicka i mutavi Kostres.Od zena bi najbolje resenje bila Vesna Pesic koje je najobrazovanija,najinteligentnija,hapsena je od strane komunista i uziva ugled u svetu ne pada mi trenutno nijedna druga napamet mozda Maja Gojkovic od radikala koja b sigurno dobila vise glasova od grobara .
 
Kira Neris:
Zar ne bi ona bila najbolji kandidat novonastale gradjanske koalicije za predsednika? Ima iskustvo predsednika parlamenta,a kao žena bi sasvim sigurno privukla simpatije sugradjanki....Možda bi uspela do drugog kruga. Ili ipak Bojan Kostreš?
wtf....
natasha micic...:confused:
nikako ne volim te takve.. imaju neku polu-prichu koju furaju, i nista vishe.samo kompromituju na taj nachin ideje za koje se zalazu.
vesna pesic je za nju izmislila politiku,drzavu i drustvo. ona bi recimo mogla da prodje kod mene..e sad,da li bih mogao i da glasam za to..ne znam
kostresh
zayebavash se?
 
Kira Neris:
Zar ne bi ona bila najbolji kandidat novonastale gradjanske koalicije za predsednika? Ima iskustvo predsednika parlamenta,a kao žena bi sasvim sigurno privukla simpatije sugradjanki....Možda bi uspela do drugog kruga. Ili ipak Bojan Kostreš?
da budemo iskreni pa da kazemo da bi "gradanskoj koaliciji" tj LDP&ostali najbolji bilo da kandiduje najaceg kandidata kojeg ima a to nikako nisu Natasa Micic niti Kostes.
Svi dobro znamo ko je centrala figura te koalicije.
Vesna Pesic tesko da ce se uopste vise baviti profesionalno politikom.
 
Ма кад већ спомињете маргиналце, који бљеснуше и угасише се, боље је кандидовати Чедоморца :lol: барем не би имали проблема са Шиптарима, већ би развили економију 8-) до душе мало нелегалну али не смета. Кад није њима проблем зашто би и нама :neutral:
 
Natašu za predsednika - nego šta !
natasa_bekvalac_1.jpg

Doduše nije Mićić, al Ja nemam ništa protiv !
 

Back
Top