Cestitka Kandicki povodom dodele nagrade....

*BILJA*

Buduća legenda
Poruka
32.192
BEOGRAD - Direktorka Fonda za humanitarno pravo Nataša Kandić dobila je danas čestitku od ambasadora Srbije u Hrvatskoj povodom dodele visokog hrvatskog odlikovanja.

„Naravno da vi na svaki način zaslužujete svako priznanje za vaš predani rad za pravdu, vapijući potreban i sa jedne i sa druge strane granice”, navodi se u pismu ambasadora Srbije u Hrvatskoj Radivoja Cvetićanina.

Natašu Kandić je ovih dana predsednik Hrvatske Stjepan Mesić odlikovao ordenom „Danica Hrvatska s likom Katarine Zrinske” za zasluge u promociji moralnih vrednosti kroz učestvovanje u mnogim humanitarnim akcijama.

„Sa ovim amblematičnim odličjem koje je pripalo vama i Srbija od danas ovde bolje izgleda”, navodi se u pismu Cvetićanina.
 
King David:
Pridruzujem se cestitkama, uvazenoj Gospodji Kandishic,


Аха-ха......зашто ме то није изненадило....... А о твом нику - други пут......

@ тема

Колико је та особа жалосна појава - толико и та до краја цинична и
огавна "награда".........БОЉЕ ЈЕ МЕСИЋУ ДА ИДЕ ДА СЕ ПОКЛОНИ
ЖРТВАМА ЈАСЕНОВЦА И СКОРАШЊЕГ ГЕНОЦИДА, крапинац један.......
 
Па не знам сад ко ће, али ... Мислим да јој треба забранити повратак у Србију. Међутим, ко нам је крив када ми своје председнике, генерале, пуковнике, мајоре шаљемо у Хаг, жалимо туђе жртве, а при том наше жртве минимализујемо.
 
Pošto "zvaničnih brojki" ima svakakvih ja pomenuh maximalne.
Svakako da je i ono što je prethodilo totalno različito, al eto, dovoljno je
videti cifre i shvatiti koliko "pregalačkog" vremena je bilo potrebno ...

Ali pošto Srbi nisu važan narod to onda po matematičkoj logici ide :
Srebrnica > Jasenovac
 
Ма не бре! Да се Кандићка пита она би избрисала Јасеновац као највећи логор смрти XX века. Па зар нису покушали да поведу неку идеју о томе да се Јасеновац не рачуна у злочине? А шта ћемо са осталим логорима као што су Јаме, на пример, па Бањица, Сајмиште? Ни они нису постојали?
 
Па зар није поведена расправа о томе да се Јасеновац избрише из листе злочина, а покренула је управо горе поменута госпођа, са својим другарицама Бисерко и Вучо? Петре црни Петре кратко ти је памћење
 

Back
Top