Vasos Mavrouniotis!

A da se ti nastavis proseravati u lijepoj vasoj?
Sta je, premalo imas musterija za citanje, pa trazis malo veci prostor?
Daj avetinjo, mici se odavde, samo pogan donosis!

Vidis, ovde imamo mnogo preca posla od citanja baljezgarija crnogorskih tupih nacionalista!
Idi tupi na hrvatske forume ili bosanske, ne zagadjuj ovde !
Jasno?
 
Jesam dobro ja, hvala na pitanju.
A sta tebi fali pa se raskokodakao sa montenegrino tupljenjem.
Koji ti je covece? Mislis bice zanimljivo?
Imate drzavo -lepo i fini, zivite, radite - nemojte se bre trpati u svaki forum na svako mesto "ja pa ja" - nije kulturno, kreni od kulture...
Sad treba neko da na nekom vasem forumu napadno postuje teme za adresama sajtova koji pricaju samo i iskljucivo o Srbiji, i samo o Srbiji i samo o Srbiji... Pri cemu ce crnogorcice nazvati teletabisima prema staro iransko-Korejskim izvorima.. Cemu bi to sluzilo sem izazivanju diskusija poput ove? Ako do sada nisi saznao ko su Srbi ili ako mi ne znamo ko su i sta crnogorcici, sad je kao vreme za otkrivanje istina?

Zasto mislis da je poseta sajtovima koje reklamiras, zanimljiva za bilo koga odavde? Da citam kao ste se nazivali seradrima i vojovodama a znali ste ko ste inace?
Sedi bre di si ni za di si nisi...
 
Svetopelek:
Ti si jedini koji smatra da nije!


E vala nije !!!
Stvarno bre Crnogorac smaras, uopste nije zanimljivo.
Lepo te je codemaker pitao, zasto ne tupis na hrvatskim i bosanskim forumima. Ustvari zasto bi bilo gde baljezgao o vama tako jadnima? Postavi tamo negde u CG to i divite se svi zajedno sami sebi, zar to nije lepse - svima vam lepo i niko ne pljuje po vama. Samo ako se ne pobijete oko toga ko je iz kog plemena.
 
Ajde mali covece, smiri se i ne smaraj ovde.
Stvarno ne vidim ni jedan jedini razlog da iscitavam istoriju crne gore (montenegro po novo crnogorskom)
To vi sebi objasnjavajte vasa cojstva i junastva.
Zar ne vidis da se glupiras poturanjem na citanje nekih sajtova koji su samo vama stotinjak zanimljivi?
Isto kao da setas Beogradom (nakon sto se uredno prijavis u MUP i platis boravisnu taksu) i svakom ko prodje poturas knjizurinu o crnoj gori na citanje? Znas li koliko bi dugo trajala tvoja akcija? Sve dok ti neko ne bi na glavu nabio knjizurinu prvom prilikom.
Zato, smaraj kod hrvata, bosanaca, slovenaca ili makedonaca - mada mislim da ce te i oni odyebati.
Ovde nisi zanimljiv mada ti umislio da jesi (spusti se sa oblaka mali djeticu)
 
Svetopelek:
Ti si jedini koji smatra da nije!
Da, da, cela Srbija zuri da cita vase baljezgarije.
E jadan li si jado avetinjska.
Ne zamaraj se pisuci ovde, nema se rasta citat vase umotvorine.
Zasto se bre ne okrenes sebi i svojoj banana drzavici pa uzivajte, pevajte, ojkajte, divite se jedni drugima, zovite se serdarima i vojvodama, tupite i prrepordajte sve i svasta jedni drugima... Sta ti treba publika? Premali auditorijum tamo?
Evo neki dan objavise da imate vise mobilnih nego sto imate stanovnika, 27% vise od broja stanovnika, racunajuci bebe, gluvoneme, starce na izdisaju i one koji ne zele telefon u ruci.. Ispada da svaki djetic sposoban da hoda, po dva telefona ima u ruci odjednom. Vidis da ste ipak napredovali tehnicki i tehnoloski. Jos samo da imate sta pametno da kazete preko telefona.... a i inace...
Odbij!
 
Da, da... stvarno dobar opis slavne nam i ponosne montenegro
Stvarno treba posetiti. TO je vec mnogo blize opisu drzavice...
Mnogo mi se svideo opis njihovog nacionalnog junaka, pa onda crnih atleticara koji pozdravljaju montenegro stilom kao i slika crne decice koja radosno proslavljaju oslobodjenje od Srbije...

Samo da popravim link koji si dao, da se lakse nadje.
http://uncyclopedia.org/wiki/Montenegro
 
Trazio si mislenje o temi tog sajta?
Evo ga:
2.gif
 
Ja mislim da ga ne placaju ustase...
To je bre blesavo od rodjenja i njemu nema pomoci, definitivno
Ne znam sta misli da ce postici postavljanjem linkova ka glupostima koje su samo crnogorcima vazne i nkom zivom na planeti vise...
 
Ubistvo u Kotoru 22. avgusta 1475., i suđenje poslije ubistva!
Iz kotorskog arhiva, mnogo zanimljivo!



codemaker:
Ja mislim da ga ne placaju ustase...
To je bre blesavo od rodjenja i njemu nema pomoci, definitivno
Ne znam sta misli da ce postici postavljanjem linkova ka glupostima koje su samo crnogorcima vazne i nkom zivom na planeti vise...

Pa koliko ima Crnogoraca u Srbiji???
Pa jel ti mislis da ja ne mogu ovo da postujem i na nekom makedonskom forumu ili bugarskom forumu, ali kakva vajda???

Citaj o crnogorsko/dukljasnkoj istoriji i suti.
 

Back
Top