KAKO POSTATI TOP MODEL U SRBIJI

Chekaj,a shta fali Srbiji?Ok je shto swi tezhe boljem i idu iz zemlje tragajuci za swojim ''mestom pod suncem'' i nekim boljim zhiwotom.....ali od nekle se mora pocheti...tako da....a shto se tiche modela...pa dusho,da bi postala vrhunski top model....skini se...mozhda se proslawish;p
 
MELLZINJA:
Chekaj,a shta fali Srbiji?Ok je shto swi tezhe boljem i idu iz zemlje tragajuci za swojim ''mestom pod suncem'' i nekim boljim zhiwotom.....ali od nekle se mora pocheti...tako da....a shto se tiche modela...pa dusho,da bi postala vrhunski top model....skini se...mozhda se proslawish;p

sign_lol.gif
Ти би одма' у голотињу.
 
glam_in:
Ja se vec bavim tim poslom i to mi nije primarno u ziwotu! A tim se bawim jer su moji dali brdo lowe! A zanima me da li moze uspeti neko ko je lep i nece da da brdo lowe ili nema taj nowac!!!!
Genijalno!Sama sebe proziva!!!Znaci ti si rugoba bozija koja je iskesirala to da je neko stavi u neku petparacku Srpsku revijicu?!!!Muahahahaha! :D :D :D
 
Moze ako te neko iz sveta mode primeti na bilo kom javnom mestu ili ako ides po kastinzima i sl.
Naravno, vecina njih se uclani u neko udruzenje kome u pocetku placa i za njih se slika, radi revije i tako to, pa kasnije pocne i da dobija pare za svaku reviju, katalog, reklamu...
Naravno, odredjena figura i lepo lice se podrazumevaju.
 

Back
Top