status samca i samopouzdanje

ne.
meni je lepo i kad sam u vezi i kad nisam u vezi,sa svim prednostima i manama.
i ne razumem zene koje moraju da budu sa nekim po svaku cenu a znam ih dosta...jedna mi rekla da je blam da bude sama,i kako je to inace za zenu jako glupo da ne bude ni sa kim...sta vise mislim da oseca podsmeh prema njima :roll:
 
ja sam se nekako navik'o.... jednom sam imao i ja devojku... ona me je volela... i ja sam nju... a posle se odselila... vratila se u grad... kazu da je cesto pitala za mene... sad, kad god vidim neki zaljubljeni par kako seta selom, pored spomenika, mene sve neka seta uhvati... pa me stegne u grlu.... pa mi se napune oci suzama...
i kazem sam sebi: eh, batka_mijo i sudbino kleta...
od tad, svaki put kad izadjem u polje, pred sumrak, kao da u daljini vidim nju kako trci prema meni... sa rasirenim rukama.. i osmeh mi se razvuce... a onda shvatim da to sto boli nije u stvari bol u srcu nego to sto sam bos us'o u strnjiku...
pa sam sebi kazem: eh, batka_mijo i sudbino kleta...
u takvim letnjim nocima obicno zavrsim pred zadrugom i ispijam flase piva tugujuci... sasvim sam... i pitam se gde je to ona sad...
 
random_cloud_form:
Koliko vam to sto niste u vezi urushava samopouzdanje?

Znam neke devojke koje ulecu iz veze u vezu jer ne mogu da funkcionisu ako nemaju momka i konstantnu paznju. Ono pukle bi da idu same ulicom dok okolo prolaze parovi na sve strane.

јасамбезвезе 8-)

''Мушкарци су као со - може се и без њих, али је бљутаво!'' :wink:
 
random_cloud_form:
Koliko vam to sto niste u vezi urushava samopouzdanje?

Znam neke devojke koje ulecu iz veze u vezu jer ne mogu da funkcionisu ako nemaju momka i konstantnu paznju. Ono pukle bi da idu same ulicom dok okolo prolaze parovi na sve strane.

Meni bracni/ljubavni status ne utice preterano na samopouzdanje. Posao (sta radim) i novac (imam ili nemam) vec uticu. A inace sam cesto osecala vece samopouzdanje kad sam bila sama, nego u vezi, u stvari. Mislim, kad si sama - uzdas se u sebe, jel' ... a u vezi htela/ne htela se ipak uzdas jos u nekoga... a to je bezveze. I: svaki put kada sam bila sama meni su parovi delovali skroz kicerski, samozadovoljno i kao da im je ispran mozak... znaci nista na cemu bih pozavidela :) Tako nekad kad sedim sa muzem i ekipom (a sad su nekako skoro svi u parovima) pa naleti neki vrsnjak koji je sam/a tacno mogu da zamislim kako mu delujemo k'o debili: mazenje, tepanje, uigrano ponasanje, sve radimo zajedno... bljak! u stvari :)
 
sama cinjenica da sam solo mi ne urusava samopouzdanje. mooozda bih se u pod odredjenim okolnostima osetila malo nesigurno kada bi mi se neko svideo a htela bih da to pokazem, jer sam skroz ispala iz fazona a nisam sklona kondicionim vezbama flertovanja (samo ponekad u cilju izvrsenja poslovnog zadatka :D). ali o tom potom.

a sto se tice tog drugog problema, svakome od nas je ponekad potrebna paznja, toplina i neznost, potvrda...nekim ljudima konstantno sto je veliki problem koji moraju u sebi da razrese umesto da od nekoga ocekuju da popunjava tolike rupetine, a bukvalno svakome s vremena na vreme...
treba samo toga biti svestan, objektivno sagledati situaciju i razgraniciti te potrebe sa emocijama i privlacnoscu koje bi trebalo da vode u vezu...yebiga ja bar cesto osetim potrebu za takvim aktivnostima ali nemam ni najmanju potrebu da budem sa nekim u vezi (sto takodje verovatno nije normalno ali to je druga tema :lol:) .
yebeno je samo kad covek nema oslonac ni u sebi ni u drugim ljudima...onda se desi da ne samo da ne mogu a da nemaju decka, nego je decko centar sveta...
 
NIje mi problem onako, al lepše mi ovako. :D

teddy.gif
 
Sama cinjenica da imam decka mi ne utice na samopouzdanje, ali moze uticati osoba sa kojom sam. Ako mi neko pruza podrsku, pohvali s vremena na vreme, to ce uticati da se osecam sigurnije. To moze biti drugarica, mama ili decko.

Ali volim kad imam decka, bas volim, da sa njim idem svuda, da ne brinem gde i s kim cu na more/na zurku/u grad. Najlepse mi je da te stvari podelim sa deckom i ponekad se smorim kad ne mogu da ih podelim bas sa njim.
 
random_cloud_form:
Koliko vam to sto niste u vezi urushava samopouzdanje?

Znam neke devojke koje ulecu iz veze u vezu jer ne mogu da funkcionisu ako nemaju momka i konstantnu paznju. Ono pukle bi da idu same ulicom dok okolo prolaze parovi na sve strane.
Totalno mi ne narusava samopouzdanje... Ionako je to stvar mog licnog izbora. Zasto biti u vezi sa nekim losim? Samo bi gubio vreme i sebi presekao put do mozda neceg dobrog... Ako nesto nije dovoljno kvalitetno onda je to samo za KS a ne za vezu... Na zalost danas je tesko naci nekog ko je iole normalan u glavi... Ne gubim samopouzdanje dok god vidim da me horde njih spopadaju i salecu... cak i previse za moj ukus... Klanovi citavi... medjusobno u ratu... sve preko mene... Svako ima nekog kandidata za "vezu"... a kandidat... sa Kacke petlje frisko pristigao otprilike... Svi misle da su pametni... a kad ih proskeniras... :roll: suplje do Japana... Ostaju samo za KS... Nekad je sve to bilo prostije... Bila su to lepa vremena kad se pevalo "bez kraja, cilja, puta slavni lovac sumom luta" imao sam vetar u kosi, osmeh i sunce na licu... Danas ne mogu da zivim od tih nadri udavaca i njihovih Persida i Melanija... sto me prate i u Wc kad idem... Nisam vise slobodan...

Jedna stvar je jedino vecna i istinita... necija fizicka lepota i koeficijent inteligencije... Te stvari se otprilike ne menjaju i to jeste kriterijum vredan svakog respekta... ako ume da se vidi... Neka lepa i pozitivna prica je bonus... i to treba podrzati i pozdraviti...

Ova tema ipak zahteva neko sveobuhvatnije angazovanje i detaljniju analizu a ja trenutno nisam za neka velika filozofiranja... pogotovo ne na netu...
 

Back
Top