Da vam kazem nesto iskreno

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Bg8333

Ističe se
Poruka
2.383
Ja barem pisem iskreno, i kazem koje probleme imam, i ne lazem i ne mazem. Citajuci ovaj forum sve faca do face, sve riba do ribe, sve lik do lika da covek prosto nema reci, forum i stvarnost dva razlicita sveta. Kad odem negde od 300 400 500 1000 ljudi negde mozda 5 momaka pridje nekim devojkama, mozda se 2-3 ljudi upoznaju, citajuci ovaj forum to je **** ga patak opste muvanje ludilo i slicno, ispada da svako svakog muva. Zivite u bajci zvanoj forumu. Ne znam kada je zadnji put neko prisao nekom na ulici. Svaki momak koga znam se zali na isto sto i ja, drskos, nevaspitanos, bezobrazluk ali to nije tema. Tema je da su svi na forumu najvece face, da prilaze ribama na keca da ovo da ono a kad odes u stvarnost i udjes u neki kafic, diskac, klub ovamo onamo, momci sede za jedni stolovima devojke za drugim i ponekad se nadje neko dovoljno odvazan da ode i pridje, pre toga je naravno 10 sati skupljao muda.

Ima naravno i izuzetaka ali je njih jako malo.
 
AcaBg82:
znam se zali na isto sto i ja, drskos, nevaspitanos, bezobrazluk ali to nije tema. Tema je da su svi na forumu najvece face, da prilaze ribama na keca da ovo da ono a kad odes u stvarnost i udjes u neki kafic, diskac, klub ovamo onamo, momci sede za jedni stolovima devojke za drugim i ponekad se nadje neko dovoljno odv
:lol: :lol:





joj..... dokle??? :roll:
 
:lol: :lol: :lol:

to sto ti ne odradjujes neke stvari ne znaci da svi imaju tvoje probleme, a ti ih ocigledno imas!! Idi bre da se lecis!!! Jos si odozgo povrh svog svog jada i uobrazen. Ti si kao fin i divan i niko te jadnog tako nece....pa nece te...i beze svi od tebe jer si grozan a ne lep i divan! :roll: :shock:

Uh sad sam sve rekla :-? :shock:
 
Enfroz2891.:
Ljubomorna si na Acu!Qrivo ti shto nemash taqo finog,lepog dechka na leb da mozesh da ga mazesh nego ga ponizish pred celim kafitjem da ispadne budala a posle plachesh kutji sama....bwuahahahahahhah:lol:.......ne mogu vishe da izdrzim:lol::lol::lol:

ma da ga razmazem po kaficu pre tako! :lol: :lol: saosecam se sa tobom totalno sam u frstriranom stanju dal da se smejem il da placem... :cry: :lol: :cry: :lol: :-P
 
latica:
jeste aco svi smo mi pateticni mnogo vise nego ti samo se foliramo :roll: tvoje ponasanje i razmisljanje je sasvim normalno a mi svi ostali ovde smo ludi :lol::lol::lol:
ma da.
sve foliranti i psihopate.
lazovi i ludaci.
aca je tu da nas prosvetli i izvede nas na pravi put.
aco mi ti se klanjamo.
najpametniji si,najlepsi,najiskreniji i najnormalniji od svih nas a mi smo patoloski slucajevi.
imaj milosti.
spasi nas.
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top