Vladan Batic:DHSS ponovo postaje parlamentarna stranka

_Milanche_:
Vladan Batic u tv emisiji u kojoj je ucestvovao povodom refenduma rekao je da ce DHSS posle ovih izbora ponovo postati parlamentarna stranka,da nece izaci samostalno nego u jednoj koaliciji koja ce sigurno preci ceznus ali da je jos uvek rano da izese detalje.
Pitam se sta li je smislio?

Па целу обреновачку пијацу да скупи не би успео,
ма то га ложе оне његове коњокрадице из франкфурта,
Миша ћале,Миша Штудгарт итд
мисле валтер није скоро ништа јављао о њима па мало опет да вршљају.
 
Iron Lord:
A to je onaj bivši ministar pravde š'o odneo papiri iz kancelarije pa kad mu tražili da vide nešto, on rek'o:"To stiglo na moje ime"
Legenda!
:D
c040.gif

apsolutni car :D
 
_Milanche_:
Vladan Batic u tv emisiji u kojoj je ucestvovao povodom refenduma rekao je da ce DHSS posle ovih izbora ponovo postati parlamentarna stranka,da nece izaci samostalno nego u jednoj koaliciji koja ce sigurno preci ceznus ali da je jos uvek rano da izese detalje.
Pitam se sta li je smislio?

Колега, је ли смисао теме био да нам улепшате дан?
Ако.
Смеха, смеха, смеха дајте деци!
 
_Milanche_:
jeste a ako vas ne zanima samo predjite na drugu temu i nemojte se osvrtati.

Немој да се љутиш,види овако, тема као тема није лоша,само што је крајни циљ
наведене странке смешан,добро ти кажеш шта ли је покварењак опет смислио.
Сви се сећају како се клео у здравље своје деце пред камерама да није узимао кинту,па га ови после на неколико ситних примера ућуткали.
Ако он то говори онда се сигурно ради о једној широј коалицији која се спрема и у којој би и ДХСС заузео своје место,то није нова идеја али су нови спонзори исте
Милу је мило да се мало повуче нема разлога да дотира кампању независне Србије да видимо ко би други могао да финансира неку независност ,е ту смо .
браво Миланче сада разумем смисао теме ниси ни ти мислио на Батића и ДХСС
поента је нешто друго е то је добра тема.
Ако уђу у ту колалицију они који мислим да ће ући и ако им сада спонзори буду сецесионисти које сви знамо онда имају могућност да за мало претекну ,
мислим да постану парама ларматарни!
 
_Milanche_:
poena teme je da ako Batic uspe da uvede DHSS u parlament mora mu se odati priznanje da zna magiju:-)

Нема ту много магије , два лоша убише Милоша.
Знаш ону по којој се равњаше после 5.октобра ,да и у рају и паклу треба да...
Сходно томе пошто им удружење потиче из пакла они се удружују у Паклено удружење које може само као такво и да уђе у парламент
Паклена магија,паклене коалиције за такву магију би им само могао честитати
пригодним речима :У воду сотон..
 
no_problem:
Да ниси погрешио? Пре бих рекао У воду ајкуло

Може да бидне а и не мора да значи.
Свеједно велике су то ајкуле са великим апетитом за ову малу воду,
а колико је зло у питању ни света водица нам не може помоћи, једино колац или сребрн....ма не то је сурово само у резерват за такве ретке животиње.
 
Nemam ja nista protiv Batica. NIje mi jasno sto ga toliko pljuju,posebno sada kada nije na vlasti.
Mada je cinjenica,da nije uradio skoro nista,dok je bio ministar Pravde...pricao o nekim kompjuterima,okrecenm sudovima,novim prozorima u zatvorima itd...ali sudije ostale ista bagra. Tu je problem.Ne sude novi kompjuteri i novi prozori,nego nove sudije.
Ali opet moze da se vadi an to da nije imao podrsku u okviru DOSa. Yebiga...
 
Korner zastavica:
Nemam ja nista protiv Batica. NIje mi jasno sto ga toliko pljuju,posebno sada kada nije na vlasti.
Mada je cinjenica,da nije uradio skoro nista,dok je bio ministar Pravde...pricao o nekim kompjuterima,okrecenm sudovima,novim prozorima u zatvorima itd...ali sudije ostale ista bagra. Tu je problem.Ne sude novi kompjuteri i novi prozori,nego nove sudije.
Ali opet moze da se vadi an to da nije imao podrsku u okviru DOSa. Yebiga...

Ма ко га дира, ко му дрма кавез, да се стално само позива у емисије ,
па њему треба рећи да је Слоба давно изручен хагу,да су титу одавно одсекли ногу,итд..Судије су исте јер је систем само нашминкан пресвучен Јул.
 
Korner zastavica:
Kako ko ga dira...pa stalno ga nesto pominju. Zasto pominjete coveka koji nema ni 1% glasova na izborima. Sto se busate oko toga?
Ha ha ha Batic,ovo...hahahaha Batic ono...hahahah Batic,hahahah Batic...hahahaha...

pfffff!!!!

Ок сватам поенту,тачно тако мали миланче је прави ђаво око два би завадио у глави
 

Back
Top