Avion uleteo u zgradu na Menhetnu!

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Istrebljivo ih je Sadam.........masovno.........
Sada je dosla demokratija, pa svako ima pravo da istrebi onog drugog, Nije samo Sadamova privilegija.

A to pravo, da ubiju svog sunarodnika, samo zato sto je Sunit ili Siit il Kurd.....Iracani masovno, i vrlo rado koriste...........a Amerima se slihtaju svi podjednako.........
 
Posle utakmice (uzgred, bravo za nasu reprezentaciju) ja sam ocekivala da ce Javni servis evorpske Srbije da nam bar nesto saopsti, medjutim, mora prvo da se odgleda "48. sati-svadba":( pa dodjoh ovde tek da vdim ima li ko kakvih proverenih informacija.
Koliko znam, podaci o zrtvama jos nisu saopsteni, ali pozar jos nije ugasen, to je sve sto znam.....
 
Torrente-BG:
Da bas im se slihtaju.Koliko stotina ili bolje reci vec hiljada amera je poginulo do sada u okupaciji Iraka.

vidi, Torrente.........prodje po nekoliko nedelja, da ne pogine ni jedan Amer........a svaki dan , Iracani, u medjusobnim cistkama pobiju desetine ljudi, ne obaziruci se ni na zene , ni na decu..........

Nova fora im je, umesto samoubilackih napada, otmice i mucenja , pa obezglavljen les da ostave negde u jendeku..........ma, super jedan narod....... :roll:

Ono sto je poginulo Amera i Engleza, za vreme rata, i nekoliko meseci nakon, dok muslije nisu pocele da se bore za vlast, a yebe im se za Amere........poginulo je.......

Sada je medjusobno klanje u modi.......a slihtanje je pocelo odmah , po ulasku Americkih trupa........na svako mesto u muriji ili tzv. Irackoj gardi , koju finansira i oprema USA, se javljalo po nekoliko stotina Iracana, a da ne pricamo , o tuci za svaki posao koji Ameri ponude.........redovi po kilometar............
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top