Da li se na forumu svi foliraju i glume?

baraba-nisu crne vidis da su ljubicaste :D
Da, ta tema je bas bila zanimljiva i puna "dinamike' ;) Pa sad, sta da ti kazem, ovde se moze i "folirati' i gledati malo-"levo-desno', "vagati" mislim, sta ce se napisati koliko hoces ;) , "splavariti" po temama......
E, sad , iskreno, sigurno da ima foliranja i glume, pa i stvarnom zivotu je tako, a kamoli ovde, , mada mislim da ljudi ovde dolaze uglavnom jer se osecaju usamljenim, pa na neki nacin makar ostvare neku komunikaciju i imaju osecaj da nisu bas tako sami u tom trenutku dok su na Forumu, malo sale, zezanja, nesto interesantno procitas, naucis, a mozda cak i naucis da se foliras, a, sta ti mislis o tome twigy? :D
 
Mislim da je prisutno u prilicnoj meri,mada ljudi ili nisu svesni toga ili jednostavno ne zele da priznaju.....naravno,ovo je virtualni svet u kome je dopustena veca sloboda u komunikaciji nego u RL.Pa i otvaranje vise nickova je jedan vid foliranja,a znam da je prisutno ....da budemo ono sto jesmo i recimo otvoreno sta mislimo, a ne govoriti kroz to neko drugo JA ono sto nekome ne mozemo reci iza poznatog identiteta.
 

Back
Top