Mesta za izlazak u Kruševcu

Ako govorimo o mestima na koje mozete izaci petkom i subotom, preporucicu bez razmisljanja-KCK.
Zato sto uvek imaju odlicnu muziku za svaciji ukus, atmosfera je opustena i to nije jedno od onih zamornih fancy mesta, koje sluze za bilo sta, samo ne za muziku...
I tamo se uvek osecate svoj na svome, naravno.
Od ostalih mozda i El Pacco, svidja mi se kako je uredjen i ljudi su ql.
Gde ti izlazis, Raven?
 
Ne znam....ne osudjujem nikog...ali definitivno, po meni, u Grizli idu samo oni....chudni ljudi....da se tako izrazim........
Ja nisam odavno izashla u Krushevcu...
Slazem se za KCK...ima dobrih zurki...muzika je ql u niko te ne gleda...mozesh da dodjesh kako pozelish niko ni rech nece da ti kaze....svako je u nekom svom fazonu i niko nikoga ne dira...opushteno...
Za fensy provod...El pacco i Salsa...tzv...elitno glumachko mesto...Jako se kategorishu ljudi shto tu izlaze...jer najbolji ostaju zapazeni....
Ja iskreno...volela sam i u Zonfu da izlazim...i imala sam milion super provoda tamo....kao i u Lunaru...mada cenim da je mozda sada i u Stopanji super...ne znam......nisam bila.....
 
Ne znam....ne osudjujem nikog...ali definitivno, po meni, u Grizli idu samo oni....chudni ljudi....da se tako izrazim........
Ja nisam odavno izashla u Krushevcu...
Slazem se za KCK...ima dobrih zurki...muzika je ql u niko te ne gleda...mozesh da dodjesh kako pozelish niko ni rech nece da ti kaze....svako je u nekom svom fazonu i niko nikoga ne dira...opushteno...
Za fensy provod...El pacco i Salsa...tzv...elitno glumachko mesto...Jako se kategorishu ljudi shto tu izlaze...jer najbolji ostaju zapazeni....
Ja iskreno...volela sam i u Zonfu da izlazim...i imala sam milion super provoda tamo....kao i u Lunaru...mada cenim da je mozda sada i u Stopanji super...ne znam......nisam bila.....

ja sam iz bg-a, ali stalno dolazim u krusevac.... mali milion puta sam bila u zonfi, i meni je tamo bleja, bas zbog toga sto slusam narodnjake.....
 
uh,ovde vise i nema neko mesto za izlazak da kazes e extra sam se proveo,A i sve je nekako postalo ustaljeno,iste face, ista mesta,nista novo, izadjem do El Paca,do Salse(mada guzva nevidjena i glumci koliko hoces)a ponekad i u Lunar, Zomfu mada je zagusljivo mnogo,ali izdjuskam malo ...mada izlaziti svaki vikend tamo malo postane dosadno...
 
...mesta koja bih mogao da vam preporucim u Krusevcu.... hmmm..... KPD, ali samo leti tj. basta, zimi je previse skuceno ima odlicne bendove, posebno likovi iz Sestog cula rasturaju kako sviraju, onda Idolo, po meni jedan od najlepsih kafea u gradu bilo leti, bilo zimi, ili recimo kafe Grad, ali samo dok ne pocne uzivo muzika, Grizly kultno mesto, kome sam poklonio 8 godina svoga zivota, je idealno za "after hour" kad se sve ostalo pozatvara, takodje samo leti zimi je previse zagusljivo.....
 

Back
Top