Program koji čita misli

Kratko objasnjenje je da se tu koristi slozena kombinatorika... + coveku najprirodnije asocijacije... ako obratis paznju primetices da se svi simboli ponavljaju... to jest... isti je simbol svaki 9-ti to prilicno otkriva onaj deo kada ti kaze pomnozi sa 9... tada je vec odredjeno koji je simbol nosilac slova... znachi kako god da odaberesh... igra ce te provaliti.... e sad... kada igra automatski stavi da slovo bude D a uvek bude koji god prvi broj da odaberes... coveku je pod drzhava na D prva asocijacija Danska... a poshto se na engleskom Danska kazhe Denmark... prva asocijacija zhivotinje na E je slon ili Elefant... ima slichna fora pitaj ljude u okolini... isto tako mnozhish brojeve... i na kraju ti chovek kazhe... pomisli na to slovo... a slovo je uvek D
i voce na drugo slovo... a kako je drugo slovo A svi pomisle na Ananas... interesantna je prilika kad je jedan moj ortak totalno sjebao liku tu igru kad se za drzavu setio Dominikanske republika a voca Orah :lol:
 
Isto kao prvi deo mog posta... znači pogledaj tablicu sa znakovima... i pogledaj 0,9,18,27 itd svaki 9 po redu... i videces da se ponavljaju a sistem je kako god da oduzmeš sabrani broj cifara od nekog dvocifrenog broja dobijas broj koji je 9 puta x gde je x u rasponu od 0 do 9 proveri.. i videces... cista kombinatorika nista vise...
 
a jeste đavola shitina,kad ga vide prvi put bude-'' :shock: U JEEEEEEE! KAAAAAAKO? :o :o :o '' a onda kad izvale fazon kažu-''matora fora,provaljeno,smorilo je..... :roll: ''

LICEMERI JEDNI. probajte vi da napravite tako nešto pa se javite.... 8-)
 
Kexi_90:
a jeste đavola shitina,kad ga vide prvi put bude-'' :shock: U JEEEEEEE! KAAAAAAKO? :o :o :o '' a onda kad izvale fazon kažu-''matora fora,provaljeno,smorilo je..... :roll: ''

LICEMERI JEDNI. probajte vi da napravite tako nešto pa se javite.... 8-)

Izvinte a da niste promasili odeljenje? :lol:

Pa ja zapazam stvari za razliku od nekih... I zato ne nasedam na gluposti... Ali sam ovu foru primenio na vise desetina ljudi uzivo samo sa danskom i ananasom i 100% radi... Jer su to psiholozi smislili :D 8)

A mogu ja svasta da napravim...al ajd sad... :wink:
 

Back
Top