Montenegrina

Kakva bljuvotina od nacionalistickih izliva!
Svasta sam video i procitao ali ovakvu koncentraciju samoljubljenja, ostrascenog nacionalizma, gluposti i panickog objasnjavanja samom sebi cinjenica i prica, sve u svemu velicanja nekoga i necega, nicim izazvani, nisam video. Sad shvatam odakle potice ono "zovi mi vojvodo, ja cu tebe serdare a obojica znamo koja smo govna..."

Jedan od kretenizama je deo koji pokusava da objasni genezu Srba. Zanimljivo kako vrli dukljani Srbe najradije svrstavaju u "robove","sluge", djubre ljudsko svakojako, pa tako ni sloveni nisu. A panicki pokusaji odbijanja svake i hipoteticke veze sa Srbima je toliko patetican da samo crnogorskim nacinoalistickim nacionalistima moze biti jasno sta zele da kazu...

Cudesan sajt, treba ga posetiti da se uverite sa kime smo to toliko vremena sprcali u nista....
Sljam crnogorkse inteligencije se rasprdjeo po njemu pa sve bale oko sebe.
A kroz ceo sajt se provlaci jedna epohalna ideja - nista nemaju sa Srbima, pre ce pristati da su i hrvatskog porekla, pa i siptarskog ako treba, samo ne srpskog... Cak idu toliko daleko da se pojavljuje ideja da su zapravo crnogorci vladali ovom celom regijom, Srbi bili neko odmetnuto primitivno pleme satsvljeno od robijasa i osudjenih na ropstvo, a sve do Bugarske se protezalo velelepno crnogorsko carstvo, ma sta Bugarska - Vizantija se tresla pred djeticima!

I TO se tamo kod njih zove intelektualac, sramota za mladu im drzavicu - kokosinjac
E moji djetici, necete daleko, jos samo da pocnete (kako ste i poceli) merenja glave, mozga i ostalih atributa paq da dokazete kako ste "nadljudi" na Balkanu - ne bih se cudio da krenete u tom pravcu...
Cccccc
 
codemaker:
Jedan od kretenizama je deo koji pokusava da objasni genezu Srba. Zanimljivo kako vrli dukljani Srbe najradije svrstavaju u "robove","sluge", djubre ljudsko svakojako, pa tako ni sloveni nisu. A panicki pokusaji odbijanja svake i hipoteticke veze sa Srbima je toliko patetican da samo crnogorskim nacinoalistickim nacionalistima moze biti jasno sta zele da kazu...

Pa nego kako su Srbi dobili ime, nego od slugu, SEBARA, zavisnih seljaka u srednjevjekovnoj "Srbiji" ???

SERVI = SRBI
SERVIA = SRBIJA

Možeš piskarati svetosavske bajke koliko hoćeš, ali oko naziva Srbin je sve jasno.
Istina je bolna.
 
Bravo djeticu, vazno je da si ti "vojvodskoga" roda ili "serdarskoga" - to se ovde prevodi kao - govna!
Daj mani se, sta hoces ti zapravo?
Sta si se navrzo ko dete na tresnju? Jel' te neko pitao nesto moroncino? Jel' imas publiku za diskusiju ovde? Jel' ti vazno sta mislimo od tebi slicnima? Pa reci cu ti kad bas trazis- djubrad pogana!
Prekini vise da izigravas budaletinu. Svi znamo da to jesi
Ajd mars sada.
 
E, to je vec podataka vredan postovanja... Samim tim su i najpametniji, najljepsi, najuspesniji, najuopste.. Svaka im cast! Atribut od najvece vaznosti po njih.
Samo oni mali majusni japancici, da pojedu i nas i djetice za dorucak u uspesnosti svake vrste - sta li tu ne stima?
Al nema veze, djetici - navjisi na planeti i u okolini poznatog svemira!
 
KistaCar:
www.durmitorcg.com/forum/ je uporishte svetapeleka,bukvalno je sve copy/paste varijanta,posebno sam primetio dvojicu dole (momci su bolesni)
Bacio sam pogled i u pravu si: ne videh davno psihopate kao sto su aukerian i avetinjasacetinja. Jedan od njih mesecima prepisuje crnu hroniku iz nekih srpskih novina, da bi dokazao ne znam tacno sta (da ima ozbiljne psihicke poremecaje valjda), dok drugi spamuje taj forum ustaskom propagandom. Samo ne znam, koji od njih je septoklipam? A mozda je sve to jedan osoba, sa izrazenim poremecajem visestruke licnosti (pored svih ostalih...)
 
Eto ga ovaj, opet ssere...
Miran tamo!

Ajde smokljane, daj mi JEDAN dobar razlog zasto mislis da ce iko da se sad baci na iscitavanje onog sajta?
Pa jel' shvatas ti da si dosadan i Bogu i ljudima?
Lepo je to sto imate Njegosa (Srbin inace), lepo je to sto imate "samosvojnost" i "svoju strojnicu na svom ramenu", lepo je to sto sad mozete da kokodacete kako hocete, sve je to lepo... Ali ZASTO mora to kokodakanje da se prenosi u druge krajeve sveta? Sta mislis koliko je ta tvoja mala drzavica znacajna u balkanskim razmerama, da svetske i ne pominjem? NULA!
E sad, iz te NULE, se javlja neki napaljenko koji misli da ce kao on baci link, cela Srbija pohrliti da cita i biti mu zahvalna sto ih je obavestio..
Mani se gluposti mali covece iz male drzavice, niste neces postici, samo ces se izlagati podsmehu vecih, pametnijih i vaznijih od vas.

Zar ne vidis tuponja da si smesan i ti i tebi slicni balavani? Zasto dozvoljavas da od sebe pravis budalu? Zar ti nije dosta sto si crnogorac?

Iskreno ti savetujem, salji to na hrvatske forume, ili slovenacke, ionako ste u ogromnoj ljubavi - tamo ces sigurno ili biti citan ili biti odyeban, a najverovatnije ovo drugo.

E kako si samo smesan... :) :) :)
 
Hm...vidi ti njega gde je zbrisao...a ja se već zabrinuo što te nema...kad ono...hm...pa nije valjda da si pomislio da te neću naći?Hm...ovde si malo normalniji...ko' bi rekao!Ajde polazi gore...Nikšić te čeka Rufime...neka pitanja...ili da ih ponovim ovde!?:twisted:
 

Back
Top