zakljucavanje tema??!!

koja tema treba da bude zatvorena?

  • Sta mislis o osobi iznad?

    glasova: 0 0,0%
  • Odgovori i Pitanja...

    glasova: 0 0,0%
  • Kako se osecate trenutno?

    glasova: 0 0,0%
  • Sta biste trenutno radili da mozete?

    glasova: 0 0,0%

  • Ukupno glasova
    10
  • Anketa je zatvorena .
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

batka_mija

Domaćin
Poruka
3.233
prosto... stalno se nesto zalite... a ovde, sad, mozete da glasate koja tema treba da bude zatvorena...
znaci, prva tema koja dobije 20 glasova, neka zanemi zauvek... a ono, ako ne zauvek, onda bar za neko vreme... mesec dana, na primer...
sta mislite vi o tome?
 
sta? tema je bila zakljucana? pa, mislim, ljudi, pa vi stvano ne umete da prepoznate kvalitet.... ja stvarno ne mogu da se odlucim samo za jednu... ipak sam trebao da postavim da moze da se glasa i po vise puta...
a sad, ako dve teme dobiju vise od 20 glasova, obe ce biti zatvorene... i tacka... hm... bas je tesku anketu postavio ovaj smor...
 
batka_mija:
sta? tema je bila zakljucana? pa, mislim, ljudi, pa vi stvano ne umete da prepoznate kvalitet.... ja stvarno ne mogu da se odlucim samo za jednu... ipak sam trebao da postavim da moze da se glasa i po vise puta...
a sad, ako dve teme dobiju vise od 20 glasova, obe ce biti zatvorene... i tacka... hm... bas je tesku anketu postavio ovaj smor...


Ma jos gore.... bila je obrisana...
 
Ljubim ja tebe tako blesavog.....
a194.gif

(to je smajli koji ti salje kisss i srce.....)
 
ko je rek'o ban?
ja sam rek'o ban...
ko je rek'o ja sam rek'o ban?
ja sam rek'o, ja sam rek'o ban...
ko je rek'o ja sam rek'o ja sam rek'o ban?
ja sam rek'o, ja sam rek'o ja sam rek'o ban...
ko je rek'o... alo bre... ne spamujte mi temu... ako 'ocete da glasate, glasajte... nemojte da zakljucavaju ovu temu... to ce mi biti prva zakljucana tema... ne zelim da saznam kakav je osecaj... :D
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top