srecan nerodjendan...

da li treba proslavljati nerodjendane?


  • Ukupno glasova
    19
  • Anketa je zatvorena .
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

batka_mija

Domaćin
Poruka
3.233
znaci, carevi, ovo je tema za sve one kojima nije rodjendan....
dakle, srecan vam nerodjendan!
bas se nesto pitam, zasto bismo samo rodjendane slavili kad imamo jos 364 (prestupna 365) dana za slavlje?
ovde mozete da cestitate nerodjendane svima...

u stvari, kad malo bolje razmislim, ovde mozete da radite sta god 'ocete, posto ce tema ionako biti zakljucana cim dodje neko od onih smorova... ha haha... kladim se da niko vise ne sme da kaze za moderatore da su smorovi... znaci, nema sanse...
anketa??!!
pa naravno... :mrgreen:
 
livija... napijanje u kafani... ovo je jedna otmena ustanova... ovde za nerodjendan svako mora da procita bar po 130 stranica neke knjige... po izboru... a moze i krupno kucano... nije bitno... srecan ti nerodjendan...
chupawa... hvala, da ti se vrati... i zivela ti meni jos mnogo mnogo godina... i proslavila jos mnogo mnogo nerodjendana... kome je jos danas nerodjendan?
 
...oh,kakva slucajnost...pa i meni je eto,bas danas nerodjendan...

65.gif
 
znaci, toliko razloga za slavlje... a jel hoce neko tortu da napravi za sve vas? jel moze neko da izracuna koji nam je danas nerodjendan? imao sam to negde na mailu... kao, koliko ti je dana zivota... i oduzme se broj rodjendana i onda cemo znati koji nam je danas nerodjendan po redu...
 
mmm... vocna... kremasta... sa nekim slagom... jel moze shlag od vanile? tako jedem i sladoled... od vanile uvek... kad sam bio mali, pa mama kad mi umuti shlag od vanile... pa ja posle polizem one muckalice od miksera... pa mi je jednom ukljucila mikser da se vrte te muckalice, dok sam polizao... kako smo se svi smejali... ha haha...
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top