Pirates!

Poruka
6.130
Je li neko zna neki sajt sa kojeg mogu da skinem "Pirates!". Jes da je iz 80 i neke i da je sa starog dobrog Commodore-a ali je strava. Igr'o sam "Pirates of the Carribien" ali mi nekako ne odgovara.
 
Probaj da nadjes Pirates!Gold radjen za PC i ima nesto lepsu grafiku (slicnu Amiginoj verziji) a kao najvazniji detalj ima mapu tako da neces pocepati atlas (svi moji se sami otvaraju na mapi Kariba :wink: ).
Imace probaj Sea Dogs zanimljiva je samo sto je osvajanje gradova do bola tesko.
 
Anonymous:
Probaj da nadjes Pirates!Gold radjen za PC i ima nesto lepsu grafiku (slicnu Amiginoj verziji) a kao najvazniji detalj ima mapu tako da neces pocepati atlas (svi moji se sami otvaraju na mapi Kariba :wink: ).
Imace probaj Sea Dogs zanimljiva je samo sto je osvajanje gradova do bola tesko.
Ne mogu da verujem. posle skoro godinu dana nabo sam sajt s kog sam svuko pirates. ovi pretrazivaci su sranje. sve nalaze sto mi ne treba. I sto je jos gore sve sto mi je trebalo da trazim nalazio sam za 20-ak minuta, jedino sam pirates! trazio skoro godinu dana na Netu. Slavio sam tri sata kad sam ga svuko. Uz Pirates! download-ovo sam i mapu koju su dosta lepo uradili (ako hoces poslacu ti je mail-om).
Reci mi ako znas neki sajt s kog mogu da skinem Pirates gold jer stvarno nemam zivaca da ponovo godinu dana nesto traZim.
A taj Sea dogs mi je zap'o za oko kad sm bio u CD-klubu tako da cu ga iznajmiti kad budem sledeci put isao.
Ako jos neko zna neku igricu ovakvog tipa neka mi javi. Unapred hvala :!:
 

Back
Top