120 godina zatvora za "ubice" Arkana !?

Niko se vise Arkana cestito i ne seca...verovatno je da jesu izvrsioci...u prvom sudjenu doslo se do veze sa Andrijom Draskovicem i Radomirom Markovicem ali kasnije je ta presuda ukinuta a potom je druga ponistena a treca kad je krenula iz pocetka svedoci koji su dovodili draskovica u vezu sa onim su polako likvidirani.Posle koji je o tome mogao nesto da kaze jeste bivsi nacelnik supa Loznica koji je ubijen pre par meseci na Novom Beogradu...ovo je maksimalno na cemu se moze zavrsiti ako i ova presuda ponovo ne bude ponistena.
Dalje ti momci su u poslednjih dve-tri godine toliko investirali u privatizaciji u Loznici i u nekretnine po Beogradu tako da sada i ako dobiju po 20 godina imaju siguran izvor prihoda mesečno bar oko 20.000 EUR. To će im omogućiti da u zatvoru dobiju status belih medveda i ogromne beneficije jer da se ne lazemo i te institucije su pune korupcije.Takodje pitanje je koliko ce im taj zatvor i trajati ako uopste odu.
 
Ja mislim da su narucioci i inspiratori dobro poznati. Samo nemam materijalne dokaze da prilozim tuzilastvu, pa se sve zavrsava na ovim mojim pretpostavkama. Inace bih odma' otish'o, najpre u miliciju...ali bih i pokojnog branioca srpskih interesa i likvidatora UDBE, takodje prijavio, samo nemam crno na belo, a i ne poznajem zakon dovoljno, moze li se neko osuditi posthumno? Kad moze da se odlikuje, sto da se ne osudi?...eh. bash sam cinkarosh..
 
_Milanche_:
Niko se vise Arkana cestito i ne seca...verovatno je da jesu izvrsioci...u prvom sudjenu doslo se do veze sa Andrijom Draskovicem i Radomirom Markovicem ali kasnije je ta presuda ukinuta a potom je druga ponistena a treca kad je krenula iz pocetka svedoci koji su dovodili draskovica u vezu sa onim su polako likvidirani.Posle koji je o tome mogao nesto da kaze jeste bivsi nacelnik supa Loznica koji je ubijen pre par meseci na Novom Beogradu...ovo je maksimalno na cemu se moze zavrsiti ako i ova presuda ponovo ne bude ponistena.
Dalje ti momci su u poslednjih dve-tri godine toliko investirali u privatizaciji u Loznici i u nekretnine po Beogradu tako da sada i ako dobiju po 20 godina imaju siguran izvor prihoda mesečno bar oko 20.000 EUR. To će im omogućiti da u zatvoru dobiju status belih medveda i ogromne beneficije jer da se ne lazemo i te institucije su pune korupcije.Takodje pitanje je koliko ce im taj zatvor i trajati ako uopste odu.

Mislim da ima tu dosta istine i to je jedan veci deo price ali ima i onaj dugu deo price a to je kome je to najvise odgovaralo.
Znas kome je on bio smetnja da sprovede te promene koje su zacrtane.
A i nije Gavric bas Dok Holidej da to onako izvede.
Znaci bili je pomoci i spolja ali i iznutra.
Naravno i Draskovic i Markovic su u tome ucestvovali.
Markovic je jos ranije dobio nalog spolja da se skroz ocisti Bgd podzemlje ako hoce tati da napravi klimu za opstanak na vlasti,a to je bio auto gol.
A sada je krajni rezultat da nema ko da eventualno stane ispred naroda,sindikata i povede.
Nesto slicno je ta ista udba uradila i sa Djordjetom Bozovicem Giskom ,kada je smetao
tadasnjim procesima,a posle je onog ko je uklonio Gisku verovatno iz slicnih razloga uklonio naki novi Ar...i tako do poslednjeg samuraja sa bgd asvalta...
a onda su uklonili i tog novog i tako malo po malo ostadosmo bez autoriteta na ulici
sto i nije tako dobro jer se sada teze saznaju mnoge stvari,itd.
 
covek kad procita ''120 godina za ubistvo'' ...
misli da je pravda zadovoljena,
oseti povratak vere u ovu drzavu i pravosudje..
ali istina je totalno drugacija

da bi (onako)upucao arkana i mandu,moras da imas manju cetu ljudi..da se ne lazemo
a koliko je juce slusalo pressudu??? ... jedan???
druga dvojica(samo???) se brane sa slobode za visestruko ubistvo????..a obecali su da ce doci..??
svi svedoci koji su bili na 150 m od mesta dogadjaja ili pomenuli Andriju, su ubijeni ili nestali,ukljucujuci i nacelnika policije???
...i posle svega cujemo ''300 godina zatvora za ubice '':shock:
da nije zalosno,bilo bi smesno
a ko je to organizovao???
mali perica???
sve je lepo zapakovano,kao u stara slobina vremena..
..a ljudi pricaju da se neki pomenuti u ubistvu,vidjaju sa nekim ministrima...
a ja glup,pa ne verujem
 
Тачно тако,да се и са вама у нечему сложим.
Значи вечина суизвржиоца или оних јавно прокламованих освалда је утекла .
Главни оперативни извршиоци су побегли по извршењу,инспиратори су познати један је у Цз-у а други у сталној бризи за своју безбедност.
Недостају наручиоци то јест које је од тога имао нај већу корист ко је профитирао.
Мислим да тај никада неће бити иза браве јер тај је Институција и тај то ради на много других места ван ове наше вуко....
А и питање је да ли ће на крају остати неко ко је био непосредно упознат са свим детаљима да може да пред судом посведочи и допринесе решавању те "мистерије"
 
Ма није све баш тако,нису они то зарад интереса државе него због својих личних интереса,сјаши курта да узјаше мурта.
Али ни мурта није, нити ће добро да прође по природи ствари.
 
LUKA BRACI:
Ма није све баш тако,нису они то зарад интереса државе него због својих личних интереса,сјаши курта да узјаше мурта.
Али ни мурта није, нити ће добро да прође по природи ствари.
Ma sve je to jasno ko dan.Ali dok lopov lopova udara po usima dobro je.Nek se samo kolju medjusobno.
 
kapiram to,

samo da je to normalna drzava ne bi lopovi kolo vodili,i sami izmedju sebe red zavodili,nego bi pravosudje i policija to resili u 2 dana.
To je najbolji dokaz nepostojanja pravne drzave,jer je drzava nesposobna (ili korumpirana) da zastiti svedoke...svi vazniji su ubijeni???
...i sad treba neko da svedoci na sudu???
pa ''ibarska magistrala'' i onaj cirkus koji traje....
a nalaze o ubistvu predsednika treba FBI da istrazuje,...a optuzeni u zatvoru???
i kakva su to sudjenja sto traju 5 godina???
glavno smo dobili USTAV(''zakonodavno" telo drzave),
a to sto ce da ga postuje samo mali perica,:?: ..... ma nebitno
 
King David:
@south

To je moja gradjanska duznost, covece! Bicu saucesnik u zlocinu,ako, znam, a ne prijavim.Samo, ja nemam konkretne dokaze, ali ako mi Predator da, odo' ja u miliciju,pa kud puklo da puklo!

P.S. Obicno puca u mracnom sokaku ili ispod parkiranog automobila...

samo upozorenje kao prijatelju
srpska sudjenja su jedinstvena i traju u proseku 5(pet) godina
tako da u tom periodu ces sigurno biti bar jednom u mracnom sokaku ili auto nece da upali :roll:
inace cenim hrabre ljude :wink:
 
LUKA BRACI:
Vest koja može i da raduje ali i pomalo i zabrinjava
raduje u toliko što su kazne odmerene u skladu sa izvršenim,
zabrinjava u toliko što se i dalje neznaju naručioc i inspiratori,
a treće ostaje ne jasno da li su osuđena lica u ovom postupku stvarni izvršioci ?
Obrachun medju krimosima :| ....Da citiram pokojnog Arkana, kad su ga onomad pitali za hashki tribunal :``I dont give a damn!`` 8-)
 

Back
Top