SABRANA NEDELA

ExRadikal:
шта да ти кажем лука. и сам видиш.

Видим слушам и питам се докле ће.
Ала се накотило "тога" а после кукају како их је Слобо достојанствени много ...
Ма није могао колико се то накотило...Боже, боже.
 
Нема више црни дан
има бело робље
нема више стари стан
има ново гробље
Нема душа, има ствари
престала је криза
нема више пасош стари
има нова виза
Нема суд и хартија
има бич и мрква
што је била партија
то је опет црква
Нема више Иво Лола
има нова настава
има нова стара кола
нема више застава
Нема више стара нога
има нова штака
нема Тито, има Бога
и нова нафака
Има нове границе
нема стари мост
из плодне оранице
извирила кост
Нема више душа мека
има срце тврдо
има дрога, нема лека
туга као брдо
 
LUKA BRACI:
Видим слушам и питам се докле ће.
Ала се накотило "тога" а после кукају како их је Слобо достојанствени много ...
Ма није могао колико се то накотило...Боже, боже.
Našla krpa zakrpu... Strašno je to...
 
ExRadikal:
пореклом из лике? имаш ли још некога тамо? јасно да немаш. само ти склапај очи пред истином.
а да смо знали мрзети било би нас петнаест милиона више. и не би нас клали као стоку. ни у твојим ликама ни у мојим шумарицама.

peace, bro. srećan ti put za katmandu.

nemam, bas zbog toga sto se gomila idiota, (kao sto si ti) lozilo na to - ja sam faca, ja mrzim.
Sto se mene tice, bolje sedi u toj banja luci, i nemoj da se vracas, takvi srbiji ne trebaju, jer cemo samo jos vise da propadnemo.
 
Не. То није говор мржње на који се ти позиваш. Него да те питам нешто. Да ти неко побије целу фамилију, ти би му пружио руку и рекао да је био у праву?
 
ExRadikal:
Никола Пашић:
"И унуке своје учићу да мрзе Енглезе".

камо среће да су нас на време учили.

Нажалост, Никола Пашић је био у праву. Додуше, нисам баш за "мржњу" али мислим када се погледа кроз историју 19. и 20. века шта су нам све ти лукави,
покварени, препредени, дволични, грамзиви створови урадили - ја сам за варијанту ЗАОБИЛАЖЕЊА
јер "К'о с ђаволом тикве сади - о главу му се лупају!"

п.с. Може "званична политика" или "званична историја" да прича, да дроби и да штампа шта
год хоће (па то смо бар гледали за време Броза па су им све лажи данас пале у воду)
Сваки Србин добро зна шта ће, како и чему ће
учити своје дете и да неће дозволити заглупљивање нараштаја и изокретање ИСТИНЕ.
 
no_problem:
Не. То није говор мржње на који се ти позиваш. Него да те питам нешто. Да ти неко побије целу фамилију, ти би му пружио руку и рекао да је био у праву?

nemoj tako da izvrces stvari...mislim to pruzanje ruke i slicno...
elem, sigurno bih se i sam tako osecao, ali ne bih mrzeo komsiju hrvata zbog njegovog sunarodnika koji je sisao sa uma...
 
Obersturmfuehrer:
nemam, bas zbog toga sto se gomila idiota, (kao sto si ti) lozilo na to - ja sam faca, ja mrzim.
Sto se mene tice, bolje sedi u toj banja luci, i nemoj da se vracas, takvi srbiji ne trebaju, jer cemo samo jos vise da propadnemo.

Da li mu ti to ograničavaš pravo kretanja ili si se malo zaneo.
Her major kako bi vaši sunarodnici znali da kažu ako ti ne valja "Aus lende raus" !
 
da, ogranicavam mu pravo kretanja! bar to zelim!
hocu vec jednom normalno zivim u normalnoj zemlji, a to nikako nije moguce ako ces svoje komsije, kolege drugare da stalno merkas ispod oka, i ispitujes njihovo poreklo.
 
Obersturmfuehrer:
nemam, bas zbog toga sto se gomila idiota, (kao sto si ti) lozilo na to - ja sam faca, ja mrzim.
Sto se mene tice, bolje sedi u toj banja luci, i nemoj da se vracas, takvi srbiji ne trebaju, jer cemo samo jos vise da propadnemo.

Извини, Обер, а који си па ти фактор, е да би себи дозволио да ти одлучујеш о томе ШТА ТРЕБА А ШТА НЕ ТРЕБА СРБИЈИ. Очигледно мислиш да Србији не требају
Срби.....а тим поводом да ти кажем, мало ми је пун куфер такве пропаганде.

Ако је човек у Бања Луци ОН ЈЕ У РЕПУБЛИЦИ СРПСКОЈ са којом ми имамо НЕРАСКИДИВЕ ВЕЗЕ ИЗ МИЛИОН РАЗЛОГА. А ако се теби то не свиђа - пут под
ноге па лепо - у Лику !!!!!!!!! Тамо ће те ујке лепо дочекати ! 8-)
 
ne valja ti logika....
prvo, ja ne odlucujem, ali mogu da imam misljenje o tome.
drugo, na moje reci da necu nikoga ko ce da mi ovde mrzi okolo ti kazes "ocigledno mislis da srbiji ne trebaju srbi". Sta to znaci? da su srbi narod koji po defaultu treba da mrzi nekoga, i da onaj ko ne mrzi nije srbin?
 
Obersturmfuehrer:
ne valja ti logika....
prvo, ja ne odlucujem, ali mogu da imam misljenje o tome.
drugo, na moje reci da necu nikoga ko ce da mi ovde mrzi okolo ti kazes "ocigledno mislis da srbiji ne trebaju srbi". Sta to znaci? da su srbi narod koji po defaultu treba da mrzi nekoga, i da onaj ko ne mrzi nije srbin?

Е, Обер, немој да мрсиш **** , ја само скрећем пажњу на твој НЕМОРАЛ, човече твоји су дошли овде из Лике - а ти са причаш против Срба из Бања Луке, па јес' ти нормалан, човече ??? С којим правом ти из Лике можеш да одређује КО и КАКВА права има у Србији........неозбиљно, брате........... 8-)
 
ne pricam protiv NJIH, nego protiv ovoga sto je postavio temu, a to je ogromna razlika...
a mogu da mrsim muda, zato sto smo pre 100 godina dosli odande, i srbiju dozivljavam kao svoju zemlju a ne liku...
 
Не можеш да мрсиш......или бар НИЈЕ КОРЕКТНО да мрсиш......ни један Србин није могао да бира где ће бити рођен, а једино што може да нас спасе то је НАЦИОНАЛНО ЈЕДИНСТВО које ја видим као свеопшту бригу о свим Србима ма где се они налазили. То је нормално, зар не ???

НАПОР ПОЈЕДИНИХ ПОЛИТИЧКИХ ОПЦИЈА ДА ПОСВАЂАЈУ И ДВА ОКА У ГЛАВИ - ВЕЋ ПОСТАЈЕ СМЕШАН А О УЗАЛУДНОСТИ НЕЋУ ДА ЕЛАБОРИРАМ........
 
tacno, slazem se potpuno.
samo sto ja nisam govorio o tome ko sme sta da radi, a ko ne, ko sme da prica ovako ili onako, nego sam reagovao na postove sa 2. strane, u kojima se 100x pomine mrznja.
 
НАПОР ПОЈЕДИНИХ ПОЛИТИЧКИХ ОПЦИЈА ДА ПОСВАЂАЈУ И ДВА ОКА У ГЛАВИ - ВЕЋ ПОСТАЈЕ СМЕШАН А О УЗАЛУДНОСТИ НЕЋУ ДА ЕЛАБОРИРАМ........

Yebote, pa zar nam nije jedno oko ispalo, sta smo ,sada nasli novo, trece oko u glavi, ili stavili stakleno???:):):)
 
markovozd..:
Еремита:
Цитат:
НАПОР ПОЈЕДИНИХ ПОЛИТИЧКИХ ОПЦИЈА ДА ПОСВАЂАЈУ И ДВА ОКА У ГЛАВИ - ВЕЋ ПОСТАЈЕ СМЕШАН А О УЗАЛУДНОСТИ НЕЋУ ДА ЕЛАБОРИРАМ........

Yebote, pa zar nam nije jedno oko ispalo, sta smo ,sada nasli novo, trece oko u glavi, ili stavili stakleno???:):):)

Човече, ти си ми на ИГНОРЕ......прекини више да се лепиш за моје постове...... 8-)
 

Back
Top