zasto muskarci prilaze zenama?

Proskeniras je :lol: od glave do pete... Pa onda sacekas i da zine... al bolje da ne zijaju... :lol:
Inace pravim samo 2 podele... za KS i za ozbiljno... S`tim sto u KS upadaju 99% :lol: A i onaj 1% kad ti naleti uvek bude neka glupost pa ne bude nista od toga... :? Al whatewer i KS-ovi su sasvim super(lazem ja sam sebe) :lol: ...
 
...ja se iz ove perspektive secam samo jednog mog "prilaza"...
...a prisao sam samo joj da joj kazem kako joj se divno presijava kosa na letnjem Beogradskom suncu...
...to leto necu zaboraviti dok sam ziv...leto '95...
...ta kosa je jos pored mene,cini mi se jos sjaj.............

"...milice moja,nema potrebe da me gadjas papucom...cuo sam te odmah..."
"...naravno draga...evo odmah draga...ne,nisam na forumu ljubavi,sredjujem neke sheme za posao..."
"...maaaa neeeeee,nisam vise modulator,pa jesam ti obecao da necu vise da gubim vreme na gluposti ?"
 
Lep paqet aranzman.
A evo i dama je stavila qomentar...jes da je jezik simbola ali i to je pochetaq....
Strpite se s jaslice bar do 4.-5.strane..ako tema uopshte pozivi i toliqo....zivi bili,veliqi porasli!

Btw.ja mislim da sam prso nachisto....lepe devojqe vishe uopshte ne primetjujem po gradu....samo penzionere mamu im *****,shta ima da se voze stalno,uvek ih pun atobus!
 
Enfroz2891.:
Koji vam je......motiv da pridjete?
DSN,sex,samo za "ljubav do kraja zivota..itd.,itd.,..."ili neshto drugo?
Kako vrshite procenu situacije?
Ne razmisljam ja toliko unapred... Zene obicno odma razmisljaju da li je kandidat za do kraja zivota ili ne.... zato i mislim da si ti zensko... :lol:

Ja jednostavno vidim i na prvi pogled... ne samo fizicki izgled vec i karakter... Daklem jednostavno mogu da procenim.... da li bi tu moglo biti neke hemije ili ne... Cak ponekad i na prvi pogled vidim koliki joj je IQ... Ako osetim miris hemije... bez obzira i ako nije nesto extra fizickog izgleda... naravno da mora neki solidan kriterijum i fizike da poseduje... Onda pomislim da joj vredi dati sansu... Pridjem i dam sansu... da kaze i pokaze sta ima... Neke me oduseve neke ne... A sve ti je to neiskreno i ta fizika i ono sto ona prica... jedino je iskreno sto se oseti... deep inside... :wink:
 
Petar_Pan:
Ne razmisljam ja toliko unapred... Zene obicno odma razmisljaju da li je kandidat za do kraja zivota ili ne.... zato i mislim da si ti zensko... :lol:

Ja jednostavno vidim i na prvi pogled... ne samo fizicki izgled vec i karakter... Daklem jednostavno mogu da procenim.... da li bi tu moglo biti neke hemije ili ne... Cak ponekad i na prvi pogled vidim koliki joj je IQ... Ako osetim miris hemije... bez obzira i ako nije nesto extra fizickog izgleda... naravno da mora neki solidan kriterijum i fizike da poseduje... Onda pomislim da joj vredi dati sansu... Pridjem i dam sansu... da kaze i pokaze sta ima... Neke me oduseve neke ne... A sve ti je to neiskreno i ta fizika i ono sto ona prica... jedino je iskreno sto se oseti... deep inside... :wink:

kako to? poistovecjujesh taj broj sa brojem cipela... ili sarmi koje je u zhivotu uvila??? :shock:
 
Petar_Pan:
Zene obicno odma razmisljaju da li je kandidat za do kraja zivota ili ne.... zato i mislim da si ti zensko... :lol:

ponekad i na prvi pogled vidim koliki joj je IQ...

Ako osetim miris hemije... bez obzira i ako nije nesto extra fizickog izgleda... naravno da mora neki solidan kriterijum i fizike da poseduje...

Onda pomislim da joj vredi dati sansu... Pridjem i dam sansu... da kaze i pokaze sta ima...


..ahahahahahahahahh...padoh sa stolice...gotovooo...ahahahahahahah :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :D
 
E ništa niste rekli na ovoj temi, a mene baš interesuje.

teddy.gif
 

Back
Top